Бабульція• 05 апреля в 11:59

Вы уважаете Виталика Кличко нашего любимого мэра?

Сизоока бестія• 05 апреля в 12:24
Ответ дляБаба на горошині
Я бы тоже не поверила, если бы он по своей глупости сам это не ляпнул.
Наверняка он это говорил в другом контексте.
Есть экзитполы, в конце концов.
Подтяжка• 05 апреля в 12:25
Ответ дляФуліганка
які там факти, бла бла бла, підставте в той коммент будь-яке місто замість Києва, прийде житель того міста і скаже-ооо, всьо по факту
Я в інших містах була туристом. А в Києві живу все життя. І бачу в який непристосований для людей гадюшник він перетворився. А був містом каштанів.
Фуліганка• 05 апреля в 12:25
Всі ці бла бла бла Клічко поганий, нам треба Хазяїн.
Нагадують бла бла бла Порох поганий, нам нужен парєнь із народа.
Вельми шановна• 05 апреля в 12:25
Ответ дляСизоока бестія
Ну, я ее киевлянка, мнения не имею.
Если его несколько раз переизбрали, значит, он неплох, видимо.
У нас любили Гепу в свое время, почти все, я его не переваривала.
Его переизбирали, лишь бы зелень не пришла к власти в Киеве, теперь Педалик им поперек горла. Но мер он такой же говняный как и предыдущие меры.
Подтяжка• 05 апреля в 12:25
Ответ дляФуліганка
Ну звичайно ні, із Дрогобича Вам пишу, а шо?
Ну то може не треба писати про те, в чому не розбираєшся?!
Фуліганка• 05 апреля в 12:26
Ответ дляПодтяжка
так вам житель будь-якого міста скаже (ну крім Харкова )
Баба на горошині• 05 апреля в 12:26
Ответ дляПодтяжка
Для меня было болью то, что они настроили на Почтовой площади и возле фуникулера. Это преступление, как и махина на сколне на Печерске, которая сползет в любой момент
Фуліганка• 05 апреля в 12:27
Ответ дляПодтяжка
бачу сарказм не ваша тєма)
ваша тєма-популізм про всьо пропало
шо зелений мер прийде-порядок наведе?
Подтяжка• 05 апреля в 12:27
Ответ дляФуліганка
Мені все одно, що в інших містах. Це не моя справа. Мене хвилює тільки мій рідний Київ
Шмоточницаца• 05 апреля в 12:27
Так! Він мене цілком влаштовує.
Фуліганка• 05 апреля в 12:27
Ответ дляПодтяжка
Звичайно хвилює, бо ж саме Клічко зелені поперек горла став, а не якісь інші мери
Подтяжка• 05 апреля в 12:28
Ответ дляФуліганка
бачу сарказм не ваша тєма)
ваша тєма-популізм про всьо пропало
шо зелений мер прийде-порядок наведе?
Якраз жодного популізму, на відміну від Вашого «Клічко не прогнувся під зелену шоблу і вже цим нормальний пацан»
Фуліганка• 05 апреля в 12:29
Ответ дляПодтяжка
так це не популізм, це факт
Вельми шановна• 05 апреля в 12:31
Ответ дляБаба на горошині
А торговый центр, который строили на Почтовой? Выкопали котлован, обнаружили археологические артефакты, пообещали пустить археологов и все бросили. Сколько лет уже это безобразие стоит заброшенным.
Баба на горошині• 05 апреля в 12:32
Ответ дляВельми шановна
А аквапарк в Дрим Тауне, над метро? Хорошо, что закрыли, наверное стало ясно, что скоро масса воды рухнет
Подтяжка• 05 апреля в 12:32
Ответ дляФуліганка
Та до чого тут зелень?
Подивіться на міст Патона, який вже давно «втомився». Але ж ні, Пєдалік буде піаритися Подільсько-Воскресенським, на якому ще три таких моста вкрав. І це ще самий яскравий приклад.
Подтяжка• 05 апреля в 12:33
Ответ дляБаба на горошині
Той аквапарк зробили ще задовго до Кличка
Вельми шановна• 05 апреля в 12:35
Ответ дляБаба на горошині
А мне очень нравится, что убрали все парковки, эвакуаторы выгребают машины. Вместо того, чтобы при реконструкции дорог эти парковки предусмотреть. Но у Виталика бзык сделать Киев вело-городом, поэтому ’художники’ рисуют велодорожки. Представляю, сколько бабла под это списывается
Вельми шановна• 05 апреля в 12:36
Ответ дляПодтяжка
Та до чого тут зелень?
По которому аж один автобус ездит
100%• 05 апреля в 12:37
Поважаю як успішну людину. Як мер він точно не найгірший. Вважаю, що чесна і порядна людина мером в нас взагалі ніколи не стане, бо мафія цього не допустить. Або ти з ними, або....
Люблю ВалЄру• 05 апреля в 12:43
Ответ дляbegovelik
Добре. А для міста він що зробив?
Ну как что, южный мост открыл спустя 3 года и тут же устроил ремонт на нем. Т.е. пока был закрыт, ремонт нах не нужен был
begovelik• 05 апреля в 12:45
Ответ дляФуліганка
Ви з Молдови ці тріщини бачите чи як воно?
В наш інформаційний час все видно навіть з Вашингтону. Особливо те, що коїться в Україні.
begovelik• 05 апреля в 12:46
Ответ дляФуліганка
бачу сарказм не ваша тєма)
ваша тєма-популізм про всьо пропало
шо зелений мер прийде-порядок наведе?
ви це вже писали
begovelik• 05 апреля в 12:47
Ответ дляФуліганка
знову повторюєтесь
begovelik• 05 апреля в 12:47
Ответ дляФуліганка
так це не популізм, це факт
але прогнувся під забудовників
13чудоСВЕТА• 05 апреля в 12:52
Ответ дляbegovelik
Якщо міряти по шкалі “Черновецький – Кличко”, то це вже програш. Нам не потрібен “менш шкідливий” мер. Нам потрібен ХАЗЯЇН, а не боксер, який роздає інтерв’ю, поки місто тріщить по швах.
Показати вам плани,які розроблювались при Омельченко,і навіть частина була затверджена при Черновецькому?
1.Вул.Грушевського
2.Хмарочос,на досі порожньому місці за отелем Дніпро
3. 200 метровий хмарочос на Дніпровський набережній
4.Хмарочос за Майданом
5.Лівий берег -найвищий хмарочос Києва на м.Лівобережна,а зліва вдалині,то Рибальській півострів.
Вибачаюсь за фото,воно фотографувалися давно,на допотопні телефони.
Ще в планах була забудова від Поділу до м.Метро.Всіх схилів дніпровських.
Це я до того,що все ж таки завдячуючи наступними після Черновецького мерам цього не відбулося.Особисто Кличко заблокував будівництво хмарочосу біля м.Шулявська.Там вже і котлован був,і інвестори продавали офіси . Тому казати що Кличко говномер,то все таки перебільшення.Говномерів в нас вистачало і до нього.
Я чесно не знаю хто повинен бути мером,щоб місто не руйнувалося.
Пирожкиня• 05 апреля в 12:59
Ответ дляbegovelik
Київ — це не просто столиця. Це серце України, місто з унікальним обличчям, історією, душею. Але останні роки ми все частіше бачимо, як це місто втрачає себе. І значна частина відповідальності за це лежить на чинному мері — Віталієві Кличку. Його каденція — це роки скандальної забудови, знищення зелених зон і руйнування історичного спадку. Ось лише деякі з найбільш болючих проблем, які породжено його управлінням:

1. Хаотична і незаконна забудова
Місто забудовується без системного плану — в зелених зонах, у дворах, біля шкіл, у заповідниках.

Скандальні забудови в Осокорках, Протасовому Яру, на Лисій горі, біля Лаври — приклади зневаги до природи, історії і громади.

Рішення ухвалюються кулуарно, без громадських слухань. Громада — зайва.

2. Знищення зелених зон
Постійна вирубка дерев заради забудови або “реконструкцій”.

Київ стрімко втрачає статус зеленого міста. Парки, сквери, лісосмуги зникають під бетон.

Нових повноцінних зелених зон практично не створюється.

3. Руйнування архітектурної спадщини Києва
Історичні будинки спеціально доводять до руйнування, а потім “раптом” зносять.

Фасади XIX–початку XX століття “реставрують” плиткою, пластиком, знищуючи оригінальні елементи.

Знищені або спотворені пам’ятки: садиба Барбана, вілла Уварової, будинки на Гончара, Січових Стрільців, Татарці.

Замінюються оригінальні будівлі на типову скляну комерцію.

Немає дієвої політики збереження — охоронні статуси знімаються, а відповідальні “не в курсі”.

Київ втрачає обличчя. Архітектурне, культурне, душевне.

4. Проблеми з транспортом
Метро на Троєщину обіцяють роками — і досі нічого.

Громадський транспорт зношений, маршрутки домінують.

Транспортна логістика — хаотична. Розв’язки — косметичні рішення, затори не зникають.

5. Корупційні скандали
Розслідування журналістів неодноразово показували схеми з підрядами, завищеними цінами на ремонти, “своїх” підрядників.

Невідомі фірми отримують мільйонні тендери від міста.

Замість прозорості — тіньові оборудки.

6. Низька якість капремонтів
Нові тротуари кришаться за кілька місяців.

Фасади облуплюються після “ремонтів”.

Роботи виконуються на швидку руку, без контролю та гарантій.

7. Ігнорування спальних районів
Центр — лоск і плитка. Оболонь, Борщагівка, Троєщина — занепад і ями.

Інфраструктура нерівномірно розвивається. Люди з околиць — “другий сорт”.

8. Безсистемна містобудівна політика
Київ виглядає як мозаїка з чужих епох і стилів, без єдиного бачення.

Нові забудови — як чужорідні тіла, які руйнують ландшафт і атмосферу міста.

9. Проблеми з ЖКГ та комунальною сферою
Зношені тепломережі, регулярні пориви, відсутність гарячої води.

Тарифи ростуть, а якість послуг — падає.

Питання сортування сміття і переробки — на рівні нульових.

10. Піар замість роботи
Презентації плитки, відкриття фонтанів, селфі біля лавочок — замість вирішення реальних проблем.

Популізм замість системного управління.

Підсумок:
За час керування Кличка Київ втрачає ідентичність, обличчя і майбутнє. Архітектура зникає, природа страждає, комфорт для людей зменшується, а інтереси забудовників — розквітають.

👉 Якщо ми не зупинимо це зараз — завтра з Києва залишаться лише назва і спогади.
Все пункты не соответствуют действительности, так как массовая вырубка зеленых зон и хаотичная застройка Киева началась именно при Черновецком. Такого беспредела и упадка не было ни при одном мере Киева. Про Троещину и ямы на дорогах смешно - там за каденцию Кличка данный район очень облагородили и отличные там дороги. Не смотря на многие минусы Кличка как мера, но он как раз много сделал для города: куча парков и скверов, ремонт детских площадок во всех районах Киева - что очень важно для киевлян. Не говоря уже о ремонтах подъездов во многих домах и замены лифтов.
Киевская земля уже давно поделена на участки, особенно центр и прицентральные районы, задолго до прихода Кличка и у них есть владельцы, которые и получают или получат в будущем разрешение на застройку, в независимости от того, Кличко это будет или другой мер.
Зеленые спят и видят как убрать Кличка, чтоб окончательно разграбить и уничтожить город.
begovelik• 05 апреля в 13:17
Ответ дляПирожкиня
Но сейчас разграблением и уничтожением города занимается именно Кличко
Пусин Кукин• 05 апреля в 15:58
тот кто раньше работал в опг и на опг никогда не будет честным порядочным справедливым и достойным уважения. и никогда оттуда не выйдет.
просто опг меняют названия для него, суть остается.
Настасья Пицун• 06 апреля в 04:42
Визнаю його спортивні досягнення і неймовірну жадібність та сволочизм, з яким він розпродає історичні пам´ятки Києва