Бабульція• 05 апреля в 11:59
Вы уважаете Виталика Кличко нашего любимого мэра?
13чудоСВЕТА• 05 апреля в 12:05
Как боксера безусловно.
Но как крышу тех,кто калечит и уродует Киев-конечно нет.Причем я уверена,что о большинстве дел о и не знает.А там под ковром земли продаются,передаются,и узнаем мы обо всем этим при следующем мэре.Как было при Черновецком.Молодая команда намутила,а когда свалили-выяснилось что и там продано,и здесь передано...
Старая схема строительных компаний.Они мутят дела при одном мэре,и затихают пока он у власти.Затем проходят выборы,приходит следующий состав Киевсовета,и они начинают действовать.
Київ — це не просто столиця. Це серце України, місто з унікальним обличчям, історією, душею. Але останні роки ми все частіше бачимо, як це місто втрачає себе. І значна частина відповідальності за це лежить на чинному мері — Віталієві Кличку. Його каденція — це роки скандальної забудови, знищення зелених зон і руйнування історичного спадку. Ось лише деякі з найбільш болючих проблем, які породжено його управлінням:
1. Хаотична і незаконна забудова
Місто забудовується без системного плану — в зелених зонах, у дворах, біля шкіл, у заповідниках.
Скандальні забудови в Осокорках, Протасовому Яру, на Лисій горі, біля Лаври — приклади зневаги до природи, історії і громади.
Рішення ухвалюються кулуарно, без громадських слухань. Громада — зайва.
2. Знищення зелених зон
Постійна вирубка дерев заради забудови або “реконструкцій”.
Київ стрімко втрачає статус зеленого міста. Парки, сквери, лісосмуги зникають під бетон.
Нових повноцінних зелених зон практично не створюється.
3. Руйнування архітектурної спадщини Києва
Історичні будинки спеціально доводять до руйнування, а потім “раптом” зносять.
Фасади XIX–початку XX століття “реставрують” плиткою, пластиком, знищуючи оригінальні елементи.
Знищені або спотворені пам’ятки: садиба Барбана, вілла Уварової, будинки на Гончара, Січових Стрільців, Татарці.
Замінюються оригінальні будівлі на типову скляну комерцію.
Немає дієвої політики збереження — охоронні статуси знімаються, а відповідальні “не в курсі”.
Київ втрачає обличчя. Архітектурне, культурне, душевне.
4. Проблеми з транспортом
Метро на Троєщину обіцяють роками — і досі нічого.
Громадський транспорт зношений, маршрутки домінують.
Транспортна логістика — хаотична. Розв’язки — косметичні рішення, затори не зникають.
5. Корупційні скандали
Розслідування журналістів неодноразово показували схеми з підрядами, завищеними цінами на ремонти, “своїх” підрядників.
Невідомі фірми отримують мільйонні тендери від міста.
Замість прозорості — тіньові оборудки.
6. Низька якість капремонтів
Нові тротуари кришаться за кілька місяців.
Фасади облуплюються після “ремонтів”.
Роботи виконуються на швидку руку, без контролю та гарантій.
7. Ігнорування спальних районів
Центр — лоск і плитка. Оболонь, Борщагівка, Троєщина — занепад і ями.
Інфраструктура нерівномірно розвивається. Люди з околиць — “другий сорт”.
8. Безсистемна містобудівна політика
Київ виглядає як мозаїка з чужих епох і стилів, без єдиного бачення.
Нові забудови — як чужорідні тіла, які руйнують ландшафт і атмосферу міста.
9. Проблеми з ЖКГ та комунальною сферою
Зношені тепломережі, регулярні пориви, відсутність гарячої води.
Тарифи ростуть, а якість послуг — падає.
Питання сортування сміття і переробки — на рівні нульових.
10. Піар замість роботи
Презентації плитки, відкриття фонтанів, селфі біля лавочок — замість вирішення реальних проблем.
Популізм замість системного управління.
Підсумок:
За час керування Кличка Київ втрачає ідентичність, обличчя і майбутнє. Архітектура зникає, природа страждає, комфорт для людей зменшується, а інтереси забудовників — розквітають.
👉 Якщо ми не зупинимо це зараз — завтра з Києва залишаться лише назва і спогади.
1. Хаотична і незаконна забудова
2. Знищення зелених зон
4. Проблеми з транспортом
5. Корупційні скандали
Замість прозорості — тіньові оборудки.
6. Низька якість капремонтів
Фасади облуплюються після “ремонтів”.
7. Ігнорування спальних районів
8. Безсистемна містобудівна політика
9. Проблеми з ЖКГ та комунальною сферою
10. Піар замість роботи
Популізм замість системного управління.
Підсумок:
Люблю ВалЄру• 05 апреля в 12:13
Нет, чучело дубовое, вся башка отбита, куда ему мером быть. Что не решение, то против людей
Сизоока бестія• 05 апреля в 12:15
Ну, я ее киевлянка, мнения не имею.
Если его несколько раз переизбрали, значит, он неплох, видимо.
У нас любили Гепу в свое время, почти все, я его не переваривала.
Фуліганка• 05 апреля в 12:18
Ответ дляbegovelik
О, я очікувала на цей пост. В ФБ це - перша відповідь від шанувальників гімномера. Щось конструктивніше є?
конструктивним є те, шо вам з ваших Молдов (чи звідки там) не треба чіпати Кличка
Баба на горошині• 05 апреля в 12:19
Ответ дляСизоока бестія
Ну, я ее киевлянка, мнения не имею.
Никто его не выбирал, просто Майдана он сам ляпнул, что можете голосовать, как хотите, а мы уже сами порешали, кто будет мэром, кто президентом.
Фуліганка• 05 апреля в 12:19
Клічко не прогнувся під зелену шоблу і вже цим нормальний пацан
Фуліганка• 05 апреля в 12:20
Ответ дляbegovelik
Зрозуміло. А ще? Чому він для вас - найкращий мер?
коммент 15
Подтяжка• 05 апреля в 12:20
Ответ дляФуліганка
Вона все по факту розписала. Контраргументи будуть?
Фуліганка• 05 апреля в 12:21
Ответ дляbegovelik
Добре. А для міста він що зробив?
не здав зеленим
а інші шо зробили? Черновецький що зробив? відмахайтесь від Клічко, з ним хоча б стабільність.
Ответ дляФуліганка
І, до речі, не прогнутись перед ОП — це ще не автоматично плюс, особливо якщо паралельно прогинаєшся під забудовників, нищиш архітектуру й перетворюєш Київ на бездушний ТЦ. Позиція — це добре, але вона має ще й працювати на місто, а не лише на політичний піар.
Фуліганка• 05 апреля в 12:22
Ответ дляПодтяжка
які там факти, бла бла бла, підставте в той коммент будь-яке місто замість Києва, прийде житель того міста і скаже-ооо, всьо по факту
Подтяжка• 05 апреля в 12:22
Ответ дляФуліганка
Ви не киянка?
Сизоока бестія• 05 апреля в 12:22
Ответ дляБаба на горошині
Извините, но я в это не верю.
Какое-то использование админресурса есть, но с 5 процентов 55 никто не нарисует. Даже Кучма со всей полнотой власти и ресурсом как во в орой срок избирался?
Искусственно создал ситуацию с Витренко и Морозом, чтобы выйти во второй тур с Симоненко, потому что коммунист никогда не набрал бы в Украине большинство и это гарантировало Кучме переизбрание.
Ответ дляФуліганка
не здав зеленим
Якщо міряти по шкалі “Черновецький – Кличко”, то це вже програш. Нам не потрібен “менш шкідливий” мер. Нам потрібен ХАЗЯЇН, а не боксер, який роздає інтерв’ю, поки місто тріщить по швах.
Подтяжка• 05 апреля в 12:23
Ответ дляФуліганка
не здав зеленим
Я так розумію, що і в Києві Ви ніколи не були
Фуліганка• 05 апреля в 12:23
Ответ дляПодтяжка
Ви не киянка?
Ну звичайно ні, із Дрогобича Вам пишу, а шо?
Баба на горошині• 05 апреля в 12:23
Ответ дляСизоока бестія
Извините, но я в это не верю.
Я бы тоже не поверила, если бы он по своей глупости сам это не ляпнул.
Фуліганка• 05 апреля в 12:23
Ответ дляbegovelik
Ви з Молдови ці тріщини бачите чи як воно?