куркулиха• 05 апреля 2025
Чи є тут ті хто розбирається в законодавстві? Про туалет для клієнтів в магазині
Звернулася клієнтка що її не пустили в магазині в туалет, чи зобов’язані ми надавати такі послуги по закону? Якщо приміщення маленьке, а туалет в підвалі, працівник не пустив, маю таку ситуацію вперше, я знаю тільки за заклади громадського харчування
Смурфик• 05 апреля 2025
Ответ дляМеня не звали
А вам жаль пустить ту женщину было ?
Понятно, что всех подряд нет
Но раз человек попросил .. может что со здоровьем, беременна или ещё что (
Понятно, что всех подряд нет
Я коли була вагітеа простлась в магазинах, жодного разу не відмовили
куркулиха
• 05 апреля 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Мляха не несите пургу...у меня тоже магазинчик, и быстро провести к туалету никто не развалиться и не украдут
А мы все работаем на хозяина который запрещает от кассы отходить, потому что были случаи уже
Соня-сонятко• 05 апреля 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Я колись чекала довго чоловіка біля театру Франка, і просто захотілось в туалет по маленькому, аж вже живіт почав боліти. Я зайшла в театр і попросилась в туалет, мене пустили, провели, хоча театр був закритий для відвідувачів. Я досі тій жінці дуже вдячна за її людяність.
Люди дикие и злобные..почитала тему и ахнула..совсем деградировали
Меня не звали• 05 апреля 2025
Ответ дляСмурфик
Нормальні люди так і зроблять
Анти-анонім• 05 апреля 2025
Ответ дляКрасота неземная
Магазин не знаю. Але ось наша ситуація. Бюджетна установа, прийом відвідувачів, але туалет тільки для співробітників. І то ліміти на воду виставили настільки мізерні, що пропонується в туалет ходити не частіше одного-двох разів на день, а якщо не вкладаємось, то приносити воду з дому. На чай воду купуємо, але ліміт на електрику, один раз на день можна пити. Квіти поливати сказали також носити воду з дому, або викидайте. Якщо в ліміт не вкладаємось, то кричать і погрожують закрити установу на тиждень, а співробітників на свій рахунок, і так кожен місяць, щоб не перебирали лімітів на воду і електрику. Або що будем самі платити за перерозход. Опалення через вичерпання ліміту відключили на початку березня, мерзнемо при при 12-13 градусах. Ще й прибиральницю звільнили, вже кілька років як не дозволяють взяти, економія.
Люди постійно просяться в туалет, бо серед відвідувачів багато стареньких і з дітками маленькими. Доводиться відмовлять, вже як зовсім критична ситуація, то пускаємо. Люди сердяться. А що нам робити?
Боже, это где такое?
Ваша прЭлесть• 05 апреля 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Та це жах якись
Анти-анонім• 05 апреля 2025
Ответ дляМеня не звали
Нормальні люди так і зроблять
Да сейчас в каждом доме кафешка, а то и 2
Меня не звали• 05 апреля 2025
Ответ дляКрасота неземная
Це деградація суспільства ( я не про Вас) а про ці правила
Красота неземная• 05 апреля 2025
Ответ дляАнти-анонім
Боже, это где такое?
Харків, масова бібліотека, коштів дуже мало виділяють.
Меня не звали• 05 апреля 2025
Ответ дляАнти-анонім
В нас не має кафешок поряд
Є магазини, нова пошта
Укрпошта. Старенькі стоять в чергах
Жодного туалету чи кафешки не має
Є магазини, нова пошта
Укрпошта. Старенькі стоять в чергах
Жодного туалету чи кафешки не має
Якось так і живу• 05 апреля 2025
Ніколи не розуміла такого, і загалом, у містах багато проблем з громадськими туалетами.
Вам,видно,ніколи не зрозуміти, що таке урологічні проблеми і проблеми з туалетом просто, як особливість організму
Просто каралева• 05 апреля 2025
Ответ дляАнти-анонім
Дайте угадаю.
Вы хозяйка магазина, покупаете в туалет за свой счет бумагу, освежители и прочее. Платите уборщице.
И пускаете всех желающих с улицы?
Или у вас нет ничего своего?
И пускаете всех желающих с улицы?
Или у вас нет ничего своего?
Мы в Германии, ребенку очень припекло в туалет в магазине, продавец дала нам ключи и показала куда идти, и да через помещения с товаром. Никто не пострадал и не обеднел на лист туалетной бумаги и мы полные карманы товара не вынесли. А там бы писяли под магазином, ребенок не дотерпел бы. Вот вам и разница в менталитете.
Анти-анонім• 05 апреля 2025
Ответ дляКрасота неземная
оооо
ну я на месте заведующей нашла бы , как зарабатывать деньги
какие-то активности, библиотека это же центр культурной жизни.
Или выставки продажи каких-то товаров близких к культуре/книгам
или мерч
Так жить нельзя, это дикость
(но потому я не на месте заведущей)
или мерч
Так жить нельзя, это дикость
(но потому я не на месте заведущей)
ДелайКак_Я• 05 апреля 2025
Ответ дляМеня не звали
Тю, в Укрпошта сотрудники и дровами печку топят, бывает своими. Один раз на подмену послали, а там туалет на улице, деревянный (Харьков, на секундочку). Зима. А есть отделения совсем без туалета. А всем известный дворец творчества в Харькове? Там туалеты без перегородок вообще. Т е мама ждёт ребёнка, не дай бог нужно поменять тампон или сходить в туалет и будет это делось на виду у детей. Взрослые девочки - тажа история.
Меня не звали• 05 апреля 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Это кошмар(
Чому не пускають: бо шастають потім як в бесплатний! Ми пускаємо тільки по екстренних випадках, одна в магазині, прохід через зону без доступу для клієнтів. І то тільки постійних клієнтів. Бо були наркоманші які шарилися в туалеті, елкаші які обсикали весь туалет і обсирали обідок, діти то взагалі в туалеті виливали воду по всьому туалету на пілогу! У нас нема прибиральниці чи санітара то драяти! І часу після зміни теж за кимось туалети. У нас туалет суміщений з сан зоною. В теорії там мали б бувати тільки персонал. Діти так взагалі пускаємо тільки з батьками. Бо вони табунами ходять цілими днями в туалет потім, хватить одну пустити. Теж тільки екстренно , як дуже треба , бо ідуть з свого двору в туалет не додомцю, а до нас в магаз! Начальство сказало, хватить лохотрону!
Патриоточка• 05 апреля 2025
Ответ дляМеня не звали
Кафе не закрывают. И бары
Показать рукой где туалет
А потом на выходе не забыть проверить сумку и карманы.
Якось так і живу• 05 апреля 2025
Ответ дляКрасота неземная
Звільняйтесь, що це за ставлення до працівників?
Красота неземная• 05 апреля 2025
Ответ дляАнти-анонім
оооо
или мерч
Так жить нельзя, это дикость
(но потому я не на месте заведущей)
или мерч
Так жить нельзя, это дикость
(но потому я не на месте заведущей)
Не можна нічого, бібліотеки не самостійні, а входять в централізовану бібліотечну систему. Років 15 тому були деякі платні послуги, але коли квитанції і послуги банка подорожчали(які повинні були сплачувати бібліотекарі з свого карману), то від них відмовились. Там стільки додаткової документації і перевірок, що тільки в мінус.
Красота неземная• 05 апреля 2025
Ответ дляАнти-анонім
оооо
или мерч
Так жить нельзя, это дикость
(но потому я не на месте заведущей)
или мерч
Так жить нельзя, это дикость
(но потому я не на месте заведущей)
Навіть на ручку не можна ні з кого взяти, тільки за свій рахунок.
Красота неземная• 05 апреля 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Людей дуже багато ходять, старенькі, переселенці, як ми звільнимося то просто закриють, молодше 50++ бібліотекарів у місті майже немає, а більшість взагалі пенсійного віку
Анти-анонім• 05 апреля 2025
Ответ дляКрасота неземная
Выйти на руководство ЦБС с инициативой, поднять тему в соцсетях. Поднять журналистов.
Сейчас все доступно
Я вижу, что библиотекари у вас это люди с допотопным мышлением
Им сказали раз в день в туалет ходить и они молча ходят. Никто не пытается искать варианты , как изменить систему. Все учатся воду с собой носить
Сейчас все доступно
Анти-анонім• 05 апреля 2025
Ответ дляКрасота неземная
вот
в этом проблема
у вас сотрудники замшелые с замшелым мышлением и отношением к жизни
кто-то молодой разворотил бы это болото)
вы в своей реальности не видите никаких возможностей, а их масса
в этом проблема
Додекаэдр• 05 апреля 2025
У меня были пороблемы с желудком и я доезжала до остановки и меня там приспичивало в туалет,хоть в штаны ходи.Я просилась рядом в магазин и меня пускала добрая женщина-продавец.Если-бы она не пустила,я бы до работы не дошла бы.Спасибо добрым людям.
Красота неземная• 05 апреля 2025
Ответ дляАнти-анонім
Сейчас все доступно
Да, бо були випадки коли звільняли відразу. А роботу в пенсійному віці або перед пенсією не знайдеш. Бажаючих працювати серед пенсіонерів багато на будь-яких умовах, бо пенсії 3-4 тисячі. А більш ніхто на зарплати 6-8 тисяч працювати не йде. І не піде. То просто позакривають. Не дивлячись на потреби людей. Систему треба зверху міняти.
Анти-анонім• 05 апреля 2025
Ответ дляКрасота неземная
у меня друзья уехали в село, дом там построили
они молодые, активные, работают онлайн
постоянно что-то собирают для библиотеки, ремонт церкви, кофейню открыли
они молодые, активные, работают онлайн
Не боюся осуду• 05 апреля 2025
Чат gpt - Це справді поширене питання, і ситуація має кілька аспектів — правових і людських. Ось короткий аналіз:
1. Чи зобов’язаний магазин надавати доступ до туалету?
Законодавчо:
• Магазини не зобов’язані надавати доступ до туалету покупцям, якщо це не передбачено їхньою категорією діяльності.
• Обов’язковий доступ до санвузлів регламентується тільки для:
• закладів громадського харчування (кафе, ресторани),
• вокзалів, ТРЦ, об’єктів з великою кількістю відвідувачів,
• об’єктів, де надаються послуги з тривалим перебуванням (наприклад, салони краси, банки).
У випадку магазину (особливо невеликого):
• Якщо туалет призначений лише для персоналу (і, наприклад, знаходиться в небезпечному чи закритому для відвідувачів місці — як підвал), відмова є обґрунтованою.
• Ніяких санкцій за відмову не передбачено.
2. Що порадити клієнтці / як реагувати працівнику?
• В ідеалі — ввічливо пояснити, що санвузол не призначений для відвідувачів, через умови або технічні обмеження.
• Якщо є поруч громадський туалет, варто підказати, де він знаходиться.
• Порада для магазину: мати внутрішню інструкцію, як поводитися в таких ситуаціях, аби працівники не потрапляли в конфлікти.
3. Можливі винятки:
• Якщо особа явно потребує термінового доступу (діти, вагітні, люди з інвалідністю), краще проявити людяність — і якщо немає реальних обмежень, допустити.
Законодавчо:
3. Можливі винятки:
Красота неземная• 05 апреля 2025
Ответ дляАнти-анонім
вот
в этом проблема
Молоді не хочуть за 6,5-8тисяч по 8 годин працювати, ще й заходи проводити, відеороліки робити, сторінки в соцмережах вести. На жаль, тупикова ситуація.
Додекаэдр• 05 апреля 2025
Ответ дляLacrimo
А как объяснить,что например у меня был экстерный случай?И много учреждений не пускали в туалет.Например стоматологическая клиника не пустила.Молодые,здоровые девчата ,им не понять такие проблемы у человека.А вот женщина пенсионного возраста меня пускала два раза.Я конечно,оставляла ей 10 гривен за хорошее отношение ко мне.