МатьЧасть• 05 апреля 2025
Чим прибрати ламкість волосся?
Порадьте дієвий крем чи інший незмивний засіб, щоб усував ламкість та пористість.
Советчица Года• 05 апреля 2025
Ножниці
Прибирати ламкість то як закріпляти штукатурку що сипиться....
МатьЧасть
• 05 апреля 2025
Ответ дляЛіньки гуглить
Крем не усуне причину ламкості
Шукайте причину
Як шукати? Вітаміни в нормі, феритин також
МатьЧасть
• 05 апреля 2025
Ответ дляСоветчица Года
Ножниці
Ножиці зрізають сухе, але проблема не вирішується. Під час розчісування бачу малі шматочки обоамуються
Советчица Года• 05 апреля 2025
Ответ дляМатьЧасть
Волося є мертвою тканиною, поки не виросте нове і міцне ви нічого з ним не зробите...хоч гівном мажте
Тро Нью-Йорку• 05 апреля 2025
Ответ дляЛіньки гуглить
Крем не усуне причину ламкості
Шукайте причину
В мене біля обличчя постійно ламається, по іншим ділянкам хороше волося Вже думаю може для чубчика якусь процедуру зміцнення зробити
интайм_не_предлагать• 05 апреля 2025
Кератин і постійне фарбування у салоні. Вдома сама нічого не можу зробити.
Кокосиха• 05 апреля 2025
Ответ дляМатьЧасть
белок, аммиак, минералы?
МатьЧасть
• 05 апреля 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Фильтр для воды, маска К18
Реально робоча ця маска? Де купували?
Миссис Буркул• 05 апреля 2025
Ответ дляМатьЧасть
Реально робоча ця маска? Де купували?
Да, рабочая. Покупаю в Дугласе