МатьЧасть• 05 апреля в 16:49
Чим прибрати ламкість волосся?
Порадьте дієвий крем чи інший незмивний засіб, щоб усував ламкість та пористість.
Советчица Года• 05 апреля в 16:51
Ножниці
Прибирати ламкість то як закріпляти штукатурку що сипиться....
МатьЧасть
• 05 апреля в 16:51
Ответ дляЛіньки гуглить
Крем не усуне причину ламкості
Шукайте причину
Як шукати? Вітаміни в нормі, феритин також
МатьЧасть
• 05 апреля в 16:52
Ответ дляСоветчица Года
Ножниці
Ножиці зрізають сухе, але проблема не вирішується. Під час розчісування бачу малі шматочки обоамуються
Советчица Года• 05 апреля в 16:53
Ответ дляМатьЧасть
Волося є мертвою тканиною, поки не виросте нове і міцне ви нічого з ним не зробите...хоч гівном мажте
Тро Нью-Йорку• 05 апреля в 16:54
Ответ дляЛіньки гуглить
Крем не усуне причину ламкості
Шукайте причину
В мене біля обличчя постійно ламається, по іншим ділянкам хороше волося Вже думаю може для чубчика якусь процедуру зміцнення зробити
интайм_не_предлагать• 05 апреля в 17:02
Кератин і постійне фарбування у салоні. Вдома сама нічого не можу зробити.
Кокосиха• 05 апреля в 17:12
Ответ дляМатьЧасть
белок, аммиак, минералы?
МатьЧасть
• 05 апреля в 18:31
Ответ дляМиссис Буркул
Фильтр для воды, маска К18
Реально робоча ця маска? Де купували?
Миссис Буркул• 05 апреля в 18:32
Ответ дляМатьЧасть
Реально робоча ця маска? Де купували?
Да, рабочая. Покупаю в Дугласе