Как нефиг делать• 05 апреля 2025

Підкажіть знахаря, ясновидящого, сильну людина, яка б допомогла з алкоголізмом

Прошу скептиків пройти мимо, бо знаю рельні історії, в яких допомагали.
Ситуація така, що чоловік прожив 15 років з колишньою жінкою, 7 з яких жив добре, без проблем, потім почалися проблеми з алкоголем і тд і жінка пішла до іншого, багатшого.
У наших стосунках все ще більше загострилося, заходить в запої, чудить страшне…
Він лікувався, кодувався і препаратами і гіпнозом, психотерапія- нічо не допомагає. Але сам просить допомоги, визнає проблему іі каже, що не знає що з ним, каша в голові, депресивні думки… кодування вистачає максимум на півроку.
Зверталася до знахарів, ясновидящих- всі в один говорять, що колишня жінка робила приворот, бо спочатку чоловік не мав почуттів до неї, та й і не одноразово знаходив в штанах зашиті нитки, часто бачив що вона брала його футболки десь і тд. Підкажіть хто з таким стикався справді сильну людину яка в цьому розуміється
Я_канеша_извиняюсь• 05 апреля 2025
Не займайтеся дурницями. Для початку він має сам хотіти зав´язати і нарколог може призначити препарати, які трохи полегшать стан
Доль Чекомбана• 05 апреля 2025
Гоните его в шею ничего хорошего с алкашами не может быть , вы себя гробите и свою жизнь
Love_Love_Love_• 05 апреля 2025
Приворот на алкаша - щось новеньке
ГугелП@лАмался• 05 апреля 2025
Пинок под зад.у алкашей все виноваты-жена, нитки
автор Как нефиг делать • 05 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Приворот на алкаша - щось новеньке
Він до неї не був алкашем, і довго жив з нею, не було проблем з алкоголем
МадамОхмури• 05 апреля 2025
Все зависит от него самого. Есть поддерживающая терапия. Привороты и прочее - херня.
ГугелП@лАмался• 05 апреля 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
Автор такая же самая.нормальная с алкоголиком жить не будет
МадамОхмури• 05 апреля 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Откуда вы знаете?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 05 апреля 2025
Пишіть адрес
Буду третім, сили вагон
автор Как нефиг делать • 05 апреля 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Були вже не в одного нарколога, призначали препарати, вистачає на півроку, потім якісь застілля і після того зривається
МадамОхмури• 05 апреля 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Не ходите по пьянкам
Я_канеша_извиняюсь• 05 апреля 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Бо все залежить лише від його бажання, чарівних ліків не існує
Голубая фишка• 05 апреля 2025
ваш дурак просто нашел оправдание своей пьянке. горбатого могила исправит.
Голубая фишка• 05 апреля 2025
Ответ дляКак нефиг делать
так нахрена он пьет, если он в завязке?
Доль Чекомбана• 05 апреля 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Часто женщины выбирают роль спасительницы , она думает что что-то может поменять , а по факту это человек дно которому наплевать на всех окружающих и на себя и спасать он должен себя сам , а не жена тратить свою жизнь.
Я_канеша_извиняюсь• 05 апреля 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Алкоголіком стають поступово, ніхто ж цим не народжується
МадамОхмури• 05 апреля 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Она созависимая .. сейчас роль спасительницы.
ГугелП@лАмался• 05 апреля 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
Нет.они по сути находят мужчину достойного именно их..увы..автору бы выгнать алкаша и о себе подумать, почему именно с ней такой мужик был
ГугелП@лАмался• 05 апреля 2025
Ответ дляМадамОхмури
Ага, так же у него нитки виноваты, у нее приворот.так проще-себя не видишь
Доль Чекомбана• 05 апреля 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Не ценит себя наверное , занижена самооценка.
ГугелП@лАмался• 05 апреля 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
Нормальный с глупой не будет..а нормальная с алкашом..как то так
ГугелП@лАмался• 05 апреля 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
Чего, наоборот ей классно-что там с алкашом надо, к чему стремиться?)))удобненько)))
А_я_ЛОЖУ!• 05 апреля 2025
Свидетели Иеговы
Я_канеша_извиняюсь• 05 апреля 2025
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Свидетели Иеговы
Вони теж бухають
ГугелП@лАмался• 05 апреля 2025
Автор, можно вас спросить? А чего вы деньги которые потратили на ’спасение’ алкаша на себя не потратили?) Вам не нужен спортзал, курсы какие то?)
После шести ни-ни• 05 апреля 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Батюшка є в Катюжанці (Київська обл) , погугліть
Доль Чекомбана• 05 апреля 2025
На себя деньги тратить нужно , а не спасать алкашей
автор Как нефиг делать • 05 апреля 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Заідки ви знаєте скільки він заробляє і скільки я на себе трачу?! Чоловік заробляє нормально, піклується про сім‘ю, трачу я і на себе, але підходить такий момент, що щось тягне його, заходить в запой і все
автор Как нефиг делать • 05 апреля 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Дякую!
ГугелП@лАмался• 05 апреля 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Знаю, того и спросила