Доктор Хаос• 06 апреля 2025
Кіт в хаті. Допоможіть!!!
Добрий день! Запитання примітивне, але надто важливе для мене. Порадьте із власного досвіду наповнювач для котячого туалету, будь ласка. Щоб в хаті не смерділо і не розносилось пилом по кімнатах. Шукала в інеті, але їх така кількість різних, що голова обертом: і деревина, і бентонітовий, і силікагелевий, і ще щось там. Дякую!!!
Результат:
вже голосів:
43 (31.16%)
Силікагелевий
41 (29.71%)
Деревина
24 (17.39%)
Бентонітовий
22 (15.94%)
Результат
8 (5.8%)
Інше, напишу в коментах
Миссис Буркул• 06 апреля 2025
Так это не вы будете выбирать, а кот). Покупайте и пробуйте. Моим зашёл только древесный, нашего местного изготовителя- Цурупалки. Все остальное они игнорировали.
ГороховаЯ• 06 апреля 2025
Мы разный пробовали, остановились на бентонитовом. Древесный кошка рассматривала как игрушку, прыгала с разбега в горшок и гоняла потом этот наполнитель по всей квартире. Силикагелевый очень громко шуршал, ей было не комфортно, и нам тоже.
_Alekssandra_• 06 апреля 2025
А сейчас он в какой ходит?
У нас долго был древесный, пыль, опилки.
Тяжело переходили на силикагелевый, я уже хотела сдаться. Силикагелевый лучше.
Коту понравился глиняный, в поездке его купили, другого не было, это вообще ужас, отпечатки грязных кошачьих лапок на полу
Маю декілька думок• 06 апреля 2025
Деревина зовсім непогана, але особливим методом - треба лоток з сіткою, і наповнювач має бути під сіткою. Таким чином ноги кота залишаються чистими та сухими, наповнювач - на своєму місці.
Фляшунька• 06 апреля 2025
Сілікагель, запаху нуль, туалет той такий з кришкою, інакше буде летіти по всій хаті. Але так трохи за шумний, зате зовсім без запаху. В нас був той що цементується то то щось страшне, в хату зайти не можливо було, запах страшний
мимАпроходила• 06 апреля 2025
барабанщица• 06 апреля 2025
Найкращий-сілікагель
Чи сподобається він коту?)
Ну питання цікаве))
Мої ходять в соєвий
Чи сподобається він коту?)
Ну питання цікаве))
Мої ходять в соєвий
барабанщица• 06 апреля 2025
Ответ длямимАпроходила
Только силикогель не вонючий потом. Бетонитовый жах. Вот так у нашей принцессы
Так це ж сілікагель?
_Alekssandra_• 06 апреля 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Далеко не все кошки согласны ходить на сетку. Им хочется погребтись э том наполнителе
мимАпроходила• 06 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Але ви його не рекомендуєте?)
Читайте внимательно. Пишу что только он не вонючий. А бетонитовый жах
мимАпроходила• 06 апреля 2025
Ответ для_Alekssandra_
Наша не гребёт. Только по лотку сверху по бортикам
Потішаюся• 06 апреля 2025
Ответ длямимАпроходила
В чем ужас бентонитового?
мимАпроходила• 06 апреля 2025
Ответ дляПотішаюся
В чем ужас бентонитового?
В том что он воняет сразу
Море_море_я_скучаю• 06 апреля 2025
Ответ длямимАпроходила
В том что он воняет сразу
Он не воняет абсолютно,там другой метод уборки просто, надо убирать комки, а не ждать пока их разгребут коты. Ну и разные производители, возможно есть плохие
Потішаюся• 06 апреля 2025
Ответ длямимАпроходила
В том что он воняет сразу
Каким вы пользовались? Нормальный бентонитовый наполнитель отлично держит запах.
мимАпроходила• 06 апреля 2025
Ответ дляПотішаюся
Ну убирайте после каждого пописа. Мне такое не подходит. Купил мешок и месяц красота
Море_море_я_скучаю• 06 апреля 2025
Ответ длямимАпроходила
Вы месяц не убираете лоток? Мне бентонитовый хватает убрать 2 раза в сутки пару лопаток и подсыпать. Ничего не воняет абсолютно
Ненька наша• 06 апреля 2025
Ответ для_Alekssandra_
А сейчас он в какой ходит?
Ещё и жутко воняет этот глиняный
мимАпроходила• 06 апреля 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Год не убираю . Зачем
Потішаюся• 06 апреля 2025
Ответ длямимАпроходила
У моих котов такой, отличный наполнитель. Никаких запахов нет. Три кота у меня.
Ненька наша• 06 апреля 2025
Ответ дляФляшунька
Тоже больше всего нравится и коту и мне по комфорту(вони ноль, все в кусочки собирается)
Маю декілька думок• 06 апреля 2025
Ответ для_Alekssandra_
Мої котики швидко звикли. Гребуть сітку, підлгогу, один раз кіт щоправда загріб рушник котрий впав, та накрив свою ’продукцію’))
От з маминим котом були проблеми, коли той в мене гостював - він взагалі розбійник в нас, трохи дурнуватий, ну любимо такого який є звісно. Так от він ту сітку зривав та закопувався у наповнювач ледь не з головою, це був жах. Думала купити засранцю персонально іншого наповнювача, а потім передумала і придбала декілька виробів під назвою ’струбцина пластикова мала’ - копійки коштує. Зафіксувала сітку, кіт був обурений, але так і не переміг мою конструкцію. За тиждень звик ходити у туалет, як усі та гребти підлогу
Прагматик флегма• 06 апреля 2025
Моя ходит в бентонитовый, достаточно убрать 2 раза в день, ничего не воняет.
По поводу силикагелевого - пробовали, на лапах немного разносит по квартире. Если привыкли хоть иногда ходить босой - это ад, очень больно наступать