Можна цікавий детектив.Дякую.
арина-ветерок• 06 апреля в 14:03
Іларіона Павлюка Я знаю, вас цікавить пітьма читали? Я ще не читала, але відгуки чула гарні.
Anjutka-Anjuta• 06 апреля в 14:12
О, і я послухаю, може гарний детектив хто порадить. Бо перечитала про Холмса і всю Агату Крісті. Тепер читаю Луїзу Пенні, непогано але не можу сказати щоб прямо вау.
Ответ дляAnjutka-Anjuta
Можу порадити реальну історію із життя-там і детектив і трилер,почитайте обов´язково,Бетті Махмуді ’Тільки з дочкою’,я читала в російськомовному варіанті ,не знаю чи є на українській мові(якщо Вам не принципово).Книга бомбезна.Бернадет Ен Пері’За зачиненими дверима’прямо вау.
Ответ дляЗаконна дружина
Дякую. Пошукаю в укр. перекладі
Ответ дляhrystia
Дякую. Пошукаю в укр. перекладі
В укр.перекладі може бути інша назва.
Сніжок Сніжанівна• 06 апреля в 14:51
«Ребека» Дафни лю Морʼє
«Стрімка могила» Роберт Гелбрейт (Джоан Роулінг)
«Веріті» Гувер
«Чорні водяні лілії» Бюссі
«Веріті» Гувер
«Чорні водяні лілії» Бюссі
kristi_ana• 06 апреля в 15:23
Ответ дляСніжок Сніжанівна
«Ребека» Дафни лю Морʼє
«Веріті» Гувер
«Чорні водяні лілії» Бюссі
«Веріті» Гувер
«Чорні водяні лілії» Бюссі
Ещё Бюсси мне понравилась Самолёт без нее.
Tatianyshka• 06 апреля в 15:35
Ответ дляЗаконна дружина
Можу порадити авторів, а ви самі оберете що подобається. Читала рос, українською дуже мало перекладів, тому пишу назви також рос.
Жан-Кристоф Гранже (подобається все, особливо ’Мизерере’), Ларс Кеплер (серія ’Песочный человек’), Франк Тилье (особливо ’Головокружение’, ’Лес теней’, ’Переломы’), Донато Карризи (серія ’Мила Васкес’), Камилла Лэкберг (лайтовий приємний детектив).