Кондуктор автобуса• 06 апреля в 14:44
Як ви ставитеся до самолікування?
Love_Love_Love_• 06 апреля в 14:46
Залежно що лікувати і де. Якби мій чоловік звернувся до мене до того як якогось милого поїхати в емердженсі з болями спини, то я б його вилікувала 5 уколами деклофенаку і ми б не отримали чек на 5400$
Чарочка діда• 06 апреля в 15:04
Ответ дляLove_Love_Love_
Это в США такие счета? Слышала, что у американцев нет страховки и они занимаются самолечением на форумах типа реддит
Играю_на_кларнете• 06 апреля в 15:51
Якщо порізали палець - то самолікування. Звісно операцію собі не зробиш.
В усьому має бути здоровий глузд.
Хоча деякі і досі вірус лікують антибіотиком
В усьому має бути здоровий глузд.
Ирина-61a8• 06 апреля в 16:40
А что понимать под самолечением? Лечу сама все в чем более менее уверена. Ну и стараюсь разбираться в проблеме, чтобы понимать правильно ли лечит врач.
ФруктЕщеТот• 06 апреля в 16:54
Діагнози є, результати обстежень є.
Сама визначаюся з обстеженнями, проходжу, потім розбираюся що до чого за симптоматикою і результатами обстежень.
Наприклад, за результатами УЗД серця, УЗД судин шиї і голови, МРТ головного мозку, якщо виникають питання по деяким моментам, знаходжу інформацію. Йдучи на ці обстеження, знаю приблизно що очікувати.
Немає ніяких проблем підібрати антигіпертензивні препарати, препарат для покращення мозкового кровообігу, ноотропний препарат, від головного болю і ін. Так, замаюся самолікуванням.
Ирина-61a8• 06 апреля в 17:21
Я больше занимаюсь не самолечением а контролем лечения. Простые случаи лечу сама, но это и так понятно.