ВыФсеВрете• 06 апреля 2025
Яке у вас меню на Великдень?
Я працюю 6 днів на тиждень. Хочеться хоч якось відсвяткувати і типу щось смачніше ніж щодня. Що ви готуєте?
ВыФсеВрете
• 06 апреля 2025
Ответ дляПросто красавица
холодець, плов з качки, сирна нарізка, салат з редиски, паски, яйця, бутерброди. Але ми йдемо до батьків, ще сестра з родиною буде.
Прикольна ідея плов з качки. Качку в магазині купуєте чи домашня ?
Просто красавица• 06 апреля 2025
Ответ дляВыФсеВрете
свою зарубаю, як і півнів на холодець )
ВыФсеВрете
• 06 апреля 2025
Ответ дляПослушная
А я лично не понимаю,почему нельзя?
Чому не можна руки опускати? Бо від нашого настрою і у них буде поганий настрій. Вже три роки негатив один. Так і дитинство проходить.
ПлюшкамиБалуюсь• 06 апреля 2025
Ответ дляЩас ухожу
Чи й не праздник. Все равно. Абы живы были и здоровы
ПлюшкамиБалуюсь• 06 апреля 2025
Ответ дляДжавеліна
Ничего в этом году. Может спеку паски и покрашу яйца заранее. На 3 дня еду с подругой в Амстердам как раз на пасхальные выходные.
И что там будете делать??
ВыФсеВрете
• 06 апреля 2025
Ответ дляТам-тарарам
Ніколи не робила холодець) а це щось захотілося)
Я також ніколи.
СамавиховуюКота• 06 апреля 2025
Ответ дляСонячний день
ніякого, поїдемо до мами в гості. Купимо щось солодке торт або тістечка, баночку ікри червоної на бутерброди. Мама зварить пюрешку, салат зробить із свіжих овочей, крильця чи ноги курячі запече, яйця пасочка і досить.
Якого віку у вас діти? Мойому 11 років, то святкове для нього це картопля фрі, нагетси, шашлик)))
Сину 13, активний підліток, футболіст. З самого малечку допомагає вимішувати тісто на паску, фарбувати яйця, клеїти наклейки.
Любимо магію свята, сходити зранку в церкву, посвятити паски, сісти сімʼєю разом за стіл.
Пані з калабані• 06 апреля 2025
Не знаю, ще не думала, але точно буду пекти паски, крашанки само собою, ще хочу холодець із півня. На цьому поки моя фантазія закінчилась) думала ковбаси домашньої зробити, але мабуть не буду( хоч і не знаю),може мʼясний рулет запечу.
Просто красавица• 06 апреля 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Я також ніколи.
в нас в родині на Паску ’закривається’ сезон варіння холодців ) Наступної осені
ПлюшкамиБалуюсь• 06 апреля 2025
Ответ дляТам-тарарам
А мне бутерброд из красной жирной рыбой и сливочным маслом. Прям хочется чего-то жирненького и ненавязчивого.
ПлюшкамиБалуюсь• 06 апреля 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Як я не люблю ця свята
Это будет тяжёлая Паска.
Клевотница• 06 апреля 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Ніяких пʼянок. Просто щось не щоденне і типу святкова
У нас на Пасху всегда был шашлык, салат со свежих овощей, домашняя колбаса, сало. Кроме, пасок и яиц, разумеется
СамавиховуюКота• 06 апреля 2025
Що це за синьоморде в цю тему зайшло? Практично всім ставить фейспалми.
Не хочете святкувати, то йдіть в іншу тему.
ВыФсеВрете
• 06 апреля 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Я також дивлюся і думаю, ну чого у нас такі злі люди є. Невже я когось образила темою
ротцвеники• 06 апреля 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Рульку ніколи не готувала. Мені чогось здається що вона жирна. Чи помиляюсь ?
Різні бувають, в цілому не дуже жірні, я обираю великі м´ясні, як на фото
Сонячний день• 06 апреля 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
фарбувати яйця та ліпити наліпки то святе))) Мій теж таке любить, робимо завжди. А от пекти паски у мене не виходить((( Тісто і я це несумісні речі.
Пампушечка• 06 апреля 2025
Паска, дріжджова і сирна, яйця, печене м´ясо і ковбаса, бутерброди з ікрою і червоною рибою, зелень, холодець не знаю, чи буду робити. Але я пристосувалася дещо робити наперед і заморожувати(ковбасу вже зробила, сир купила і перетерла, холодець теж заморожую). Це для себе і для сімей сина і дочки. Та й робимо тепер менше, дивимся простіше на такі речі
все по ГОСТу!• 06 апреля 2025
Ответ дляСамоучка
Та нема ж що святкувати, звичайний день
Ви не нормальна?
Гостра на язик• 06 апреля 2025
Обычно так :
Яйца, паски, колечко краковской , овощи ( огурцы и помидоры ), вино красное.
СамавиховуюКота• 06 апреля 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Автор, у Вас гарна святкова тема.
Ми, українці, святкуємо Великдень, як би важко не було.
По темі. Якщо довго працюєте, то пасочки можна купити в суботу, крашанки також в суботу ввечері пофарбувати з дітьми разом. Як мінімум, наклейки наклеїти.
Мʼясо, ковбаски купити, коли зручно. Мʼясо за пару днів дістати з морозилки, натерти приправами, часником і лишити на 1-2 днів маринуватись на балконі чи в холодильнику.
В суботу в рукав і запекти, також ковбасу посмажити. Це швидко. Купити овочі.
І буде у Вас святковий Великодній стіл з пасочками, крашанками та ковбасками з мʼясом.
ВыФсеВрете
• 06 апреля 2025
Ответ дляПампушечка
Ух ти. А як це заморозити холодець?
СамавиховуюКота• 06 апреля 2025
Ответ дляСонячний день
Я також з тістом не дуже люблю возитись та не дуже вмію.
А от раз на рік спекти паски — то святе.
ВыФсеВрете
• 06 апреля 2025
Ответ дляГостра на язик
Обычно так :
Оце і в мене далі ідеї не йдуть. Паштет печінковий ще раніше робила і в тарталетки розкладала і журавлиновий чи гранатовий соус зверху трішки додавала. Можливо і зроблю таке
ВыФсеВрете
• 06 апреля 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Автор, у Вас гарна святкова тема.
Дякую ❤️❤️❤️
Червона калина• 06 апреля 2025
Автор, спасибо, что напомнили. Утром поедим как обычно яйца и пасху, а на обед столик в Вери Велл забронировала. Чтоб не заморачиваться с готовкой сильно.
Послушная• 06 апреля 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Я не о том, неужели вы три года ходите с плохим настроением.
Червона калина• 06 апреля 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Я розумію про що ви, але у мене діти, не можна опускати руки. Хоча ні настрою немає ні бажання. Ні сил.
А сколько лет детям и насколько они религиозны, что им надо на Пасху какое-то особенное меню вытанцовывать, работая по 6 дней в неделю?
ВыФсеВрете
• 06 апреля 2025
Ответ дляПослушная
В основному так 😢