ВыФсеВрете• 06 апреля в 14:44

Яке у вас меню на Великдень?

Я працюю 6 днів на тиждень. Хочеться хоч якось відсвяткувати і типу щось смачніше ніж щодня. Що ви готуєте?
автор ВыФсеВрете • 06 апреля в 15:00
Ответ дляПросто красавица
холодець, плов з качки, сирна нарізка, салат з редиски, паски, яйця, бутерброди. Але ми йдемо до батьків, ще сестра з родиною буде.
Прикольна ідея плов з качки. Качку в магазині купуєте чи домашня ?
Просто красавица• 06 апреля в 15:00
Ответ дляВыФсеВрете
свою зарубаю, як і півнів на холодець )
автор ВыФсеВрете • 06 апреля в 15:01
Ответ дляПослушная
А я лично не понимаю,почему нельзя?
Чому не можна руки опускати? Бо від нашого настрою і у них буде поганий настрій. Вже три роки негатив один. Так і дитинство проходить.
ПлюшкамиБалуюсь• 06 апреля в 15:01
Ответ дляЩас ухожу
Чи й не праздник. Все равно. Абы живы были и здоровы
ПлюшкамиБалуюсь• 06 апреля в 15:02
Ответ дляДжавеліна
Ничего в этом году. Может спеку паски и покрашу яйца заранее. На 3 дня еду с подругой в Амстердам как раз на пасхальные выходные.
И что там будете делать??
Там-тарарам• 06 апреля в 15:02
Ніколи не робила холодець) а це щось захотілося)
автор ВыФсеВрете • 06 апреля в 15:03
Ответ дляТам-тарарам
Я також ніколи.
СамавиховуюКота• 06 апреля в 15:03
Ответ дляСонячний день
ніякого, поїдемо до мами в гості. Купимо щось солодке торт або тістечка, баночку ікри червоної на бутерброди. Мама зварить пюрешку, салат зробить із свіжих овочей, крильця чи ноги курячі запече, яйця пасочка і досить.
Якого віку у вас діти? Мойому 11 років, то святкове для нього це картопля фрі, нагетси, шашлик)))
Сину 13, активний підліток, футболіст. З самого малечку допомагає вимішувати тісто на паску, фарбувати яйця, клеїти наклейки.
Любимо магію свята, сходити зранку в церкву, посвятити паски, сісти сімʼєю разом за стіл.
Пані з калабані• 06 апреля в 15:04
Не знаю, ще не думала, але точно буду пекти паски, крашанки само собою, ще хочу холодець із півня. На цьому поки моя фантазія закінчилась) думала ковбаси домашньої зробити, але мабуть не буду( хоч і не знаю),може мʼясний рулет запечу.
Просто красавица• 06 апреля в 15:05
Ответ дляВыФсеВрете
Я також ніколи.
в нас в родині на Паску ’закривається’ сезон варіння холодців ) Наступної осені
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 06 апреля в 15:07
Як я не люблю ця свята
ПлюшкамиБалуюсь• 06 апреля в 15:07
Ответ дляТам-тарарам
А мне бутерброд из красной жирной рыбой и сливочным маслом. Прям хочется чего-то жирненького и ненавязчивого.
ПлюшкамиБалуюсь• 06 апреля в 15:09
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Як я не люблю ця свята
Это будет тяжёлая Паска.
Клевотница• 06 апреля в 15:10
Ответ дляВыФсеВрете
Ніяких пʼянок. Просто щось не щоденне і типу святкова
У нас на Пасху всегда был шашлык, салат со свежих овощей, домашняя колбаса, сало. Кроме, пасок и яиц, разумеется
СамавиховуюКота• 06 апреля в 15:11
Що це за синьоморде в цю тему зайшло? Практично всім ставить фейспалми.
Не хочете святкувати, то йдіть в іншу тему.
автор ВыФсеВрете • 06 апреля в 15:12
Ответ дляСамавиховуюКота
Я також дивлюся і думаю, ну чого у нас такі злі люди є. Невже я когось образила темою
ротцвеники• 06 апреля в 15:12
Ответ дляВыФсеВрете
Рульку ніколи не готувала. Мені чогось здається що вона жирна. Чи помиляюсь ?
Різні бувають, в цілому не дуже жірні, я обираю великі м´ясні, як на фото
Сонячний день• 06 апреля в 15:12
Ответ дляСамавиховуюКота
фарбувати яйця та ліпити наліпки то святе))) Мій теж таке любить, робимо завжди. А от пекти паски у мене не виходить((( Тісто і я це несумісні речі.
Пампушечка• 06 апреля в 15:13
Паска, дріжджова і сирна, яйця, печене м´ясо і ковбаса, бутерброди з ікрою і червоною рибою, зелень, холодець не знаю, чи буду робити. Але я пристосувалася дещо робити наперед і заморожувати(ковбасу вже зробила, сир купила і перетерла, холодець теж заморожую). Це для себе і для сімей сина і дочки. Та й робимо тепер менше, дивимся простіше на такі речі
все по ГОСТу!• 06 апреля в 15:14
Ответ дляСамоучка
Та нема ж що святкувати, звичайний день
Ви не нормальна?
Гостра на язик• 06 апреля в 15:17
Обычно так :
Яйца, паски, колечко краковской , овощи ( огурцы и помидоры ), вино красное.
СамавиховуюКота• 06 апреля в 15:18
Ответ дляВыФсеВрете
Автор, у Вас гарна святкова тема.
Ми, українці, святкуємо Великдень, як би важко не було.

По темі. Якщо довго працюєте, то пасочки можна купити в суботу, крашанки також в суботу ввечері пофарбувати з дітьми разом. Як мінімум, наклейки наклеїти.
Мʼясо, ковбаски купити, коли зручно. Мʼясо за пару днів дістати з морозилки, натерти приправами, часником і лишити на 1-2 днів маринуватись на балконі чи в холодильнику.
В суботу в рукав і запекти, також ковбасу посмажити. Це швидко. Купити овочі.
І буде у Вас святковий Великодній стіл з пасочками, крашанками та ковбасками з мʼясом.
автор ВыФсеВрете • 06 апреля в 15:19
Ответ дляПампушечка
Ух ти. А як це заморозити холодець?
СамавиховуюКота• 06 апреля в 15:20
Ответ дляСонячний день
Я також з тістом не дуже люблю возитись та не дуже вмію.
А от раз на рік спекти паски — то святе.
автор ВыФсеВрете • 06 апреля в 15:21
Ответ дляГостра на язик
Обычно так :
Оце і в мене далі ідеї не йдуть. Паштет печінковий ще раніше робила і в тарталетки розкладала і журавлиновий чи гранатовий соус зверху трішки додавала. Можливо і зроблю таке
автор ВыФсеВрете • 06 апреля в 15:22
Ответ дляСамавиховуюКота
Автор, у Вас гарна святкова тема.

Дякую ❤️❤️❤️
Червона калина• 06 апреля в 15:26
Автор, спасибо, что напомнили. Утром поедим как обычно яйца и пасху, а на обед столик в Вери Велл забронировала. Чтоб не заморачиваться с готовкой сильно.
Послушная• 06 апреля в 15:29
Ответ дляВыФсеВрете
Я не о том, неужели вы три года ходите с плохим настроением.
Червона калина• 06 апреля в 15:30
Ответ дляВыФсеВрете
Я розумію про що ви, але у мене діти, не можна опускати руки. Хоча ні настрою немає ні бажання. Ні сил.
А сколько лет детям и насколько они религиозны, что им надо на Пасху какое-то особенное меню вытанцовывать, работая по 6 дней в неделю?
автор ВыФсеВрете • 06 апреля в 15:32
Ответ дляПослушная
В основному так 😢