ВыФсеВрете• 06 апреля 2025

Яке у вас меню на Великдень?

Я працюю 6 днів на тиждень. Хочеться хоч якось відсвяткувати і типу щось смачніше ніж щодня. Що ви готуєте?
автор ВыФсеВрете • 06 апреля 2025
Ответ дляЧервона калина
А сколько лет детям и насколько они религиозны, что им надо на Пасху какое-то особенное меню вытанцовывать, работая по 6 дней в неделю?
Та до чого тут сильно вони релігіозні чи тільки трошки? Я вже сама напевно стала не дуже релігіозна останнім часом! Але більше вірю ніж не вірю!
Бутерброд з ікрою• 06 апреля 2025
Дома паски, яйца вареные, сало, салат какой -нибудь сделаю. А так пойдем на пиццу с кофе
Послушная• 06 апреля 2025
Ответ дляВыФсеВрете
В основному так 😢
Сочувствую
Флюорография гуся• 06 апреля 2025
Ответ дляВыФсеВрете
То що ви святкуєте?
Дідова баба• 06 апреля 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Працюю 19. Тому треба хочаб розуміти що готовити аби купити все
У вас Великдень перший раз в житті ? Що минулі роки готували ?
А шо сталося?• 06 апреля 2025
Ответ дляФлюорография гуся
То що ви святкуєте?
Это изначально был праздник весеннего возрождения природы. У наших древних предков-язычников. Пока его не присвоила себе церковь, как и многие другие праздники, кстати.
Флюорография гуся• 06 апреля 2025
Ответ дляА шо сталося?
То його смисл в тому, щоб якомога більше наготувати і з’їсти?
А шо сталося?• 06 апреля 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Изначальный смысл давно утерян. А в том, чтобы приготовить праздничные блюда, нет ничего плохого.
Флюорография гуся• 06 апреля 2025
Ответ дляА шо сталося?
Але навіщо стільки, ніби люди рік голодували
автор ВыФсеВрете • 06 апреля 2025
Ответ дляФлюорография гуся
То що ви святкуєте?
Великдень. Ви не вмієте читати?
автор ВыФсеВрете • 06 апреля 2025
Ответ дляДідова баба
Так. Перший раз в житті. Є що по темі?
автор ВыФсеВрете • 06 апреля 2025
Ответ дляФлюорография гуся
А десь мова йшла про кількість? Я завжди готую щоб на декілька днів. Не всі можуть готувати щодня.
hrystia• 06 апреля 2025
Точно спечу « Японський маківник» і « Мамине тісто». Мʼясо замариноване, будемо коптити. Цвиклі. Пару тарілочок холодцю. Свіжий салат. Ліниві голубці. Паштет.
Флюорография гуся• 06 апреля 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Так. Перший раз в житті. Є що по темі?
Перший раз в житті.
Раптом в сорок років почали святкувати
Флюорография гуся• 06 апреля 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Великдень. Ви не вмієте читати?
Що саме? День Шлунку?
Їжак в панчохах• 06 апреля 2025
А те, що минулого року готували, цього не можна приготувати? У всіх коментарів стандартні страви, а яйця, мясо і овочі щодня ж очевидно їсте..
автор ВыФсеВрете • 06 апреля 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Перший раз в житті.
Раптом в сорок років почали святкувати
Раптом, саме так
автор ВыФсеВрете • 06 апреля 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Що саме? День Шлунку?
У вас розум є?
автор ВыФсеВрете • 06 апреля 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
В тому то й справа. Хочеться щось одне новеньке смачне.
МояХатаЗкраю• 06 апреля 2025
Ответ дляФлюорография гуся
А як діти розуміють смисл свята Великодня?
Мої розуміють, тому що змалечку я їм це пояснюю. До причастя ходимо, все вони розуміють. Можливо , якось по дитячому, але точно для них Великдень- це не крашанки і паски святити .
Снідаю авокадо• 06 апреля 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Щоб ви спитали
Пампушечка• 06 апреля 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Ух ти. А як це заморозити холодець?
Готовий холодець заливаю в більшу прямокутну (так зручніше) форму. Коли застигне, ділю на менші частини, розкладаю в мішечки і в морозилку. Як треба, виймаю, розігріваю, заливаю в тарілки, і в холодильник, на застигання. Вже довший час так роблю
Черпак_для_фантазий• 06 апреля 2025
Две рыбы и оливье, паска
автор ВыФсеВрете • 06 апреля 2025
Ответ дляПампушечка
Тобто все разом? Вірно? І бульйон і мʼясо вже розібране?
автор ВыФсеВрете • 06 апреля 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Две рыбы и оливье, паска
Яку рибку готуєте?
Пампушечка• 06 апреля 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Так, повністю готовий до споживання.
Черпак_для_фантазий• 06 апреля 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Яку рибку готуєте?
Скумбрії буду пекти
Цікавий писочок• 06 апреля 2025
Паска с шоколадным ганашем внутри, твердый сыр, яйца, запеченное мясо и домашняя колбаса
Джавеліна• 06 апреля 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
И что там будете делать??
Гулять с подружками. У одной др, это будет ей такой подарок.
Щас ухожу• 06 апреля 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Я розумію про що ви, але у мене діти, не можна опускати руки. Хоча ні настрою немає ні бажання. Ні сил.
У мене теж діти. Чоловік в зсу. То нічого і не планую