Пацелуйнитуда• 06 апреля 2025
Чи можна поважати чоловіка, який фінансово залежить від жінки?
Багиня• 06 апреля 2025
Семья? Им так удобно? Он полностью взял на себя функции жены? Да ради бога.
Кудряшка Сью• 06 апреля 2025
Это личное дело конкретной пары. Моя тетя работает на очень престижной должности много лет, а ее муж был политическим обозревателем, но лет 15 уже не работает, на нем весь быт, детей растил. Ну и кому плохо?
Мию чакри щоденно• 06 апреля 2025
Треба знати подробиці, щоб судити. А взагалі краще ніколи нікого не судити по можливості.
Плекаю думи• 06 апреля 2025
Так може він тягне побут, дітей, а вона фінанси. Акторка Олеся Железняк розповідала, що в їх родині саме так, і всі задоволені.
Незламна• 06 апреля 2025
Якщо він хворий, інвалід, втратив працездатність можна поважати за інші якості.
Блиск думки• 03 мая 2025
Ровно настолько, настолько женщину зависящую от мужчины, если она не инвалид и не в декрете, и не ухаживает за больным родственником.