Мизимец• Изменено 06 апреля в 16:12

Порадьте дуууже класний крем для обличчя

Порадьте дійсно хороший крем з вашого досвіду будь ласка.
Побажання:
- ціна до 2000 грн, бажано дешевше (вірю що є і дешеві класні креми)
- хочеться максимального зволоження
- ліфтинг ефект щоб шкіра наче наситилася
- щоб не лягав такою прям обтяжуючлю жирною плівкою
Вихідні дані:
- вік 43
- шкіра нормальна схильна до сухості
- шкіра не проблемна, не алергічна
- зморшок не багато але тонус шкіри бажає кращого
ЗавЛабСнаб• 06 апреля в 17:28
Ответ дляЛінива, не каюсь
А я б на комплексі для годуючих. Фемібіон 3
Або так. Фемібіон я приймала давно за порадою лікаря, сподобався. Тоді ще проблема була його знайти, зараз, дивлюся, є в аптеках.
ЗавЛабСнаб• 06 апреля в 17:30
Ответ дляЦаревна в уггах
Ну, конечно) Нужно раскошелиться побольше и на подольше! Нет уж, я деньги не выбрасываю, лучше потрачу на что-то более полезное. И Нивея -фирма с оооочень большой историей, которая до сих пор на плаву. Лучше уж доверять ей, чем непонятно каким брендам, запихнувшим в свои крема свежие достижения химической науки за огромные деньги. Каждый выбирает, конечно, что хочет.
Тоді чому б не намаститися гліцерином?
Вумна вутка• 06 апреля в 17:32
Такий
Вумна вутка• 06 апреля в 17:33
Ответ дляЗавЛабСнаб
Тоді чому б не намаститися гліцерином?
Моїй мамі 62, шкіра на 50 максимум. Ніколи дорогих кремів не було. Тому дорогий крем не завжди запорука молодості
Майданщица• 06 апреля в 17:34
Ответ дляВумна вутка
А кожа в 50 - это что-то пышущее молодостью? И как вы измерили то, что кожа на 50. В 50 у всех разная кожа)
Царевна в уггах• 06 апреля в 17:34
Ответ дляЗавЛабСнаб
Тоді чому б не намаститися гліцерином?
Зря утрируете. Для рук глицерин женщины иногда использовали (на заре моего детства), к сожалению это не панацея, да это и не крем.
Вумна вутка• 06 апреля в 17:36
Ответ дляМайданщица
Я маю на увазі, що ніхто не вірить, що мама такого віку. Думають 45, максимум 50. В неї майже зморшок нема
Майданщица• 06 апреля в 17:38
Ответ дляВумна вутка
Думают, что маме 45, когда ей 62? Вы серьезно?
Вумна вутка• 06 апреля в 17:38
Ответ дляМайданщица
Так серйозно. А сенс мені придумувать?
Царевна в уггах• 06 апреля в 17:40
Ответ дляВумна вутка
Ну, во-первых это генетика, а во-вторых - да, дорогие крема от зморшок не спасут, точнее, спасут не больше, чем дешевые. Но некоторые сильно уверовали в чудодейственную силу косметологии.
Вумна вутка• 06 апреля в 17:42
Ответ дляЦаревна в уггах
Ну так. Головне, зволоження шкіри. Деякі засоби дають сяйво і свіжий вигляд. Але зазвичай це не дорогі крема, а сироватки наприклад. Крема зморшки не розгладять
Не танцую- но пою• 06 апреля в 17:44
Ответ дляВорую вкусняшки
Подивіться українського виробника Сосоs. Там креми з перевіреним ефектом (гліколєвий, с сечовиною)+створотки з активами. Креми на ламелярній основі, працюють гарно, ціна доступна, 500-700 грн.
Вот что никогда не рискну купить, так это косметику украинского производства. Составы пишут от балды, отзывы накрусеннве на том же мейкапе безбожно. Скорее даже Корею куплю, хотя и им не очень доверяю
Ворую вкусняшки• 06 апреля в 17:49
Ответ дляНе танцую- но пою
Ваше право, на мейкапі їх кремів немає, відгуки на сайті не модерують також. Склад не перевіряла, але пеаш пілінгів/сивороток тест-смужка показував таку ж, як і на етикетці вказано
Конфиденциальность• 06 апреля в 17:50
Ответ дляМизимец
Моє прохання - порадьте крем:
Відпрвіді:
Ти стара тобі нічого не поможе
Ти жлобка, купуй дороге
Ти не можеш вірно думку виразити
Ти маніпулятор
Ти ’переобуваєшся на ходу’
Йди наколися
Я жопу нівеєю не мажу
Випий вітаміни

Але за всі адекватні відповіді і поради і ваше розуміння щиро дякую дівчата!
Велкам на порадницю. Якась ви зовсім недосвідчена
ЗавЛабСнаб• 06 апреля в 17:50
Ответ дляЦаревна в уггах
То в нівея гліцерин як основний інгредієнт після води, парафінів та восків. Такий крем може забити пори легко і виникне наступна проблема, як їх почистити. А у людей з проблемною шкірою ще й можуть з´явитися запалення та прищі. Тому краще вже гліцерин або нічого.
Я знаю жінок, які нічого не наносять. Проблеми немає, шкіра виглядає на їх вік, без лоску, але їх це влаштовує. Коли відчувають сухість надмірну, наносять дитячий крем.
Конфиденциальность• 06 апреля в 17:51
Ответ дляВумна вутка
Такий
Там на першому або другому місці чистий спирт. От він дає ліфтинг. Я його викинула
Вумна вутка• 06 апреля в 18:10
Ответ дляКонфиденциальность
Мені головне, що не сушить. Мені подобається. В подруги дорогий догляд, то вона брала цей лосьйон і з іі слів, це один з найкращих засобів по ефекту
Конфиденциальность• 06 апреля в 18:30
Ответ дляВумна вутка
Ну ви повинні розуміти довгостроковий вплив спирту на шкіру. Це й в такій концентрації. Я сама бігала за цим лосьйоном після того як косметолог його розрекламувала. Але він дуже шкідливий
Царевна в уггах• 06 апреля в 18:41
Ответ дляЗавЛабСнаб
У меня кожа нормальная, склонная к сухости, я нивеей уже лет 30 пользуюсь, все ок. Конечно, все индивидуально. И мама моя всю жизнь нивеей.
Юпитерная• 06 апреля в 19:06
Ответ дляМизимец
Моє прохання - порадьте крем:
Відпрвіді:
Ти стара тобі нічого не поможе
Ти жлобка, купуй дороге
Ти не можеш вірно думку виразити
Ти маніпулятор
Ти ’переобуваєшся на ходу’
Йди наколися
Я жопу нівеєю не мажу
Випий вітаміни

Читаю вашу тему і такі ж думки)) В мене такі ж побажання до крему, як і у вас. 45 років, суха шкіра. Із того, що сподобалось останнім часом, це філорга і селімакс. Філорга дає більше зволоження, добре насичує шкіру, дуже мені подобається. Користуюсь всією цією серією, але і одним кремом можна прекрасно обійтися. Селімакс більш легкий, з простішим складом, але теж досить непогано зволожує. На літо можливо вам більше підійде, але мені філорга все ж кращий. Також зараз є кілька засобів сесдерми, для мене це гроші викинуті в смітник. Ну хіба що гель алоє використовую під мікротоки.
Юпитерная• 06 апреля в 19:10
Ще згадала, колись користувалась gigi з пептидами і теж дуже мені подобався. Здається цей.
Жинси на дитину• 06 апреля в 22:31
Ответ дляНе танцую- но пою
Я тоже за сыворотки. Последние очень впечатлили ампултные Мартидерм и La cabine. Крем понравился очень бюджетный, прямо не ожидала от него - кос же Баха с пептидами, на ночь. И ещё советую присмотреться к Андолу фиолетовая серия.
Мартидерм какие у вас ампулы?
ЯблокоРаздора• 07 апреля в 02:53
Для увлажнения и насыщения кожи посмотрите эти продукты:
https://www.yesstyle.com/en/skin-1004-madagascar-c...

Они не дадут лифтинг, но полностью закроют вопрос увлажнения, питания и восстановления кожного барьера.
Миллениалка• 26 апреля в 01:59
Ответ дляМайданщица
Автор, если за две тыщи гривен можно омолодиться на пятом десятке, а кожу сделать напитанной и подтянутой благодаря одному крему, то почему господь создал комплексный уход за кожей со всеми этими сывороточками, косметологов-инъекционистов и пластических хирургов?
І по факту ніц - так само 40+ тільки набряклих
Карма хамелеона• 20 мая в 15:18
Ответ дляЦаревна в уггах
Моя подруга покупала дорогие уходовые средства довольно долго, потом плюнула на все - результата ноль. Это все бизнес. И я брала у косметолога дорогущий израильский... Такого даже в продажах нет. Вымазала баночку, та же копеечная Нивея дает такой же результат.
Нивея вообще 👍
Почему то все ищут не жирный крем. Мне нравятся плотные, жирные крема типа люкса и нивея в железной банке. Мажусь вечером, какой бы жирный не был все впитывается. А зимой и утром
Царевна в уггах• 20 мая в 19:09
Ответ дляКарма хамелеона
Нивея вообще 👍
Да, но уже после этого своего поста была у косметолога, она мне сказала, что глицерин в Нивее типа это просто видимость увлажненности