Байрактара• 06 апреля в 20:13
Який зараз алгоритм оформлення авто в мрео?
Авто з пробігом стоіть в салоні.
Розкажіть, який зараз алгоритм оформлення нових номерів та техпаспорту?
Киів, правий берег
Дякую)
Киів, правий берег
Дякую)
Белая котичка• 06 апреля в 20:20
Я купувала з салону з пробігом. В салоні заключили договір, заплатила за авто, потім в зручний день поїхала в мрео і поставила на облік. Номери міняла під час перереєстрації.
П.С. Основа для зміни власника - той договір, який підписала в салоні.
Ростки жимолости• 06 апреля в 20:24
Договор с продавцом был.Талончик в мрео взяла, номера заказала он лайн какие хотела и вуаля. Приехала оформила за минут 30
Байрактара
• 06 апреля в 20:38
Ответ дляБелая котичка
а як поставити на облік? там все просто чи є якісь нюанси?
Байрактара
• 06 апреля в 20:38
Ответ дляРостки жимолости
то есть это не сложно и есть нет смысла платить за это 5500 салону?
Белая котичка• 06 апреля в 20:40
Ответ дляБайрактара
Берете талон на сайті в графі ’перереєстрація транспортного засобу’, ідете в призначений день і ставите. Все.
Белая котичка• 06 апреля в 20:41
Ответ дляБайрактара
Ні, немає сенсу. Мені теж пропонували таке, я відмовилась.
Байрактара
• 06 апреля в 21:08
Ответ дляБелая котичка
дуже вам дякую!
Ростки жимолости• 07 апреля в 09:29
Ответ дляБайрактара
Вообще не сложно. Талончик взял и пошел. Номера или там дают что попадется или заказываете заранее, это 500 грн, если не блатные цифры
Байрактара
• 07 апреля в 10:12
Ответ дляРостки жимолости
спасибо!