Ніка Найз• 06 апреля в 20:36

Скільки поліцейських воюють на фронті

Тисячі поліцейських Національної поліції України воюють на лінії фронту та дають відсіч російському ворогові.

Про це Вікторії Гнатюк в ексклюзивному інтерв’ю TSN.ua розповів перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький.

За його словами, «поліція не воює» — це суперечливий і негативний наратив, який не відповідає дійсності.

Реклама
«Адже, якщо брати по підрозділах Національної поліції, то від самого першого дня Національна поліція перебуває в бойових діях і бере участь у бойових діях. І якщо брати від початку повномасштабного наступу, то керівництвом Національної поліції одразу вживалися заходи зі зміцнення обороноздатності саме поліцейських підрозділів, забезпечення, створення тих підрозділів, які будуть безпосередньо надавати відсіч ворогові на лінії фронту, і підтримки цих підрозділів», — розповів Олексій Білошицький.
автор Ніка Найз • 06 апреля в 20:36
Сьогодні ті, за сучасними мірками, невеликі поліцейські підрозділи вже переросли у бригади.

«Створена бойова бригада „Хижак“, є бойова бригада „Лють“, є стрілецькі підрозділи Національної поліції, які зараз представлені тисячами поліцейських. На жаль, я зараз не можу сказати цифру, але це тисячі й тисячі поліцейських, які перебувають на лінії фронту і дають відсіч ворогові», — каже Олексій Білошицький.
wind-d470• 06 апреля в 20:49
при цьому лють дає оголошення про набір простих цивільних,поліцейські дуже зайняті відловом на вулицях вже закінчились
автор Ніка Найз • 06 апреля в 20:59
Ответ дляwind-d470
Много людей никогда не бывает, учитывая раненых!
Халли Галли• 07 апреля в 10:41
Ответ дляwind-d470
не кожен патрульний поліцейський може пройти відбір у Лють.
wind-d470• 07 апреля в 10:41
Ответ дляХалли Галли
да, верю, я поверила
wind-d470• 07 апреля в 10:43
вопрос только в том, как они вообще работают тогда патрульными
Халли Галли• 07 апреля в 10:48
Ответ дляwind-d470
в полицейские входной порог намного ниже - уровень задач же совсем другой. В полиции есть много подразделений - патрульные, оперативники, участковые, ювенальная полиция, бригада ’Полина’, сектор по работе с потерпевшими от домашнего насилия, может, еще какие-то.
Лють - это спецназ, элитные войска, они формально входят в Нацпол, но напрямую подчиняются министерству. там несколько ступеней отбора - физическая подготовка, интеллект, эмоциональная готовность.
автор Ніка Найз • 07 апреля в 10:50
бригада ’Полина’

это что?
Халли Галли• 07 апреля в 10:51
Ответ дляНіка Найз
бригада ’Полина’

это что?
это те, кто выезжают на вызовы по домашнему насилию.
автор Ніка Найз • 07 апреля в 10:51
Ответ дляХалли Галли
Не знала спасибо! Семейный спецназ!
Халли Галли• 07 апреля в 10:55
Нельзя раздувать негатив в отношении полицейских: да, коррупция в этой стране была, есть (и будет), но в накале страстей могут погибнуть невинные люди. Например, новички-полицейские, обычные участковые, которые делают свою работу.
wind-d470• 07 апреля в 11:08
Ответ дляХалли Галли
Когда пакуют и бьют ногами людей у них на глазах или забрызгивают балоном пенсов - ок норм?
wind-d470• 07 апреля в 11:09
Ответ дляХалли Галли
не надо раздувать негатив против прокуроров(депутатов, чиновников) - да коррупция в этой стране была, есть (и будет), они же просто делают совю работу
автор Ніка Найз • 07 апреля в 11:53
Ответ дляwind-d470
Женщины воюют в Люти?