Радуга-дуга• 06 апреля 2025

Роботодавець хоче відкрити мені ФОП

І проганяти через нього гроші, видавати з рахунку зарплату іншим співробітникам, які працюють без оформлення. Я у фірмі оформлена. Як би ви на це зреагували? Так, обіцяє всі витрати по веденню ФОП закривати. Але мені щось не дуже така історія ...що думаєте?
Секс-Бомба• 06 апреля 2025
Чёрную зп я бы тоже не хотела платить со своего фоп
meli5a• 06 апреля 2025
Я б не погодилася. Бо якщо бухгалтер налажає десь, відповідати будете Ви. Або Вам необхідно розібратися у всіх тонкощах, щоб контролювати.
Пэрисхилтонша• 06 апреля 2025
Думаю, что он хитросделанный..
Женщинас• 06 апреля 2025
категорично ні.
Весела бджілка• 06 апреля 2025
У нашего директора много ФОПов открыто, на всяких кумовьев и т.д., в т.ч. и на нескольких сотрудников
автор Радуга-дуга • 06 апреля 2025
Я сказала, що мені це не буде подобається. Але нарвалась на таке щире ’чому це??’. Тепер бачу, що ставлення до мене змінилось. І тепер знову перепитує (
автор Радуга-дуга • 06 апреля 2025
Ответ дляЖенщинас
категорично ні.
Поясніть чому? Мені ще й аргументують типу буде ж тобі плюс до пенсії!
Секс-Бомба• 06 апреля 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Так и скажите, что почитали новости и сейчас государство взялось за фопов на которых дробят выплаты( что правда), а фопы отвечают всем своим имуществом,+ проверка деятельности ещё сколько то там лет после закрытия и вы просто боитесь
Соображалочка• 06 апреля 2025
Час назад аналогичная тема
Тектологиня 80lv• 06 апреля 2025
Ответ дляСоображалочка
Час назад аналогичная тема
Ага
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3700872
Женщинас• 06 апреля 2025
Ответ дляРадуга-дуга
бо це може перетворитися в купу геморою за ваш рахунок
автор Радуга-дуга • 06 апреля 2025
Ответ дляСоображалочка
Час назад аналогичная тема
Не бачила, почитаю
Синиця у спідниці• 06 апреля 2025
А скільки він вам за цю послугу буде додатково платити?
Соображалочка• 06 апреля 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
Думаю, что он хитросделанный..
И еще больше приходится изворачиваться, чтобы платить зарплаты людям, покрывать расходы и не уйти в большой минус, а хотя бы в маленький.
Я бы попрощалась с такими сотрудниками, которые параноят и думают что их обмануть хотят, вместо того, чтобы вместе искать пути как выжить
Дуже дуже вумна• 06 апреля 2025
На прошлой работе доплачивали +3к в квартал, если пользуются твоим Фопом. Я не открывала, если что. 95% коллег открыли и получают эти деньги
Синиця у спідниці• 06 апреля 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Це дуже мало
Радість моя• 06 апреля 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Додатково?
Він автора кине після декількох місяців і нехай, скаже, сама гребеться
Виниловая пластинка• 06 апреля 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Який плюс?))))
За вас сплатять ЄСВ за одним місцем роботи. В кращому випадку нічого не втратите... в пенсії.
За оформлення на вас ФОП зазвичай вам би мали доплачувати щомісячно (неофіційно), але про це у вашій темі ні слова.
Але це зараз не покриває ризики.
Дуже дуже вумна• 06 апреля 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Це дуже мало
Я знаю. Компания экономит на сотрудниках, прэтому и бывшее место работы
Замулена ріка• 06 апреля 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Мінус до пенсії
Синиця у спідниці• 06 апреля 2025
Ответ дляРадість моя
Додатково?
Це автор його кинути може. На мене був ФОП відкритий, і, коли шефиня вирішила кинути мене по з/п, я швиденько зняла всі гроші готівкою з мого ФОПівського рахунку і сказала їй арівідерчі. Вона навіть не роздуплилась, що відбулося
Хачапууури• 06 апреля 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Давно мне такое предлагали. Ему нужен был срочно ещё один фоп под новый бизнес. И все уже было открыто на него , жену и других родственников. А сын был несовершеннолетний. Решил использовать меня. Я сначала подумала,почему нет.
У нас на фирме была бухгалтер, и вот она скинула мне ссылки и так аккуратно говорит, ты почитай,подумай,чтоб знать что это.
И она так об этом говорила,что сразу было понятно,что если что, то все шишки мне.
А плюсов нет. Я тогда работала неофициально и за минимальную зарплату и меня кормили завтраками,что вот он этот новый бизнес раскрутит и тогда ...
Короче я отказалась. Он собрал собрание, был его сын, бухгалтер, жена и он устроил мне допрос, почему я не хочу, что так нельзя сразу большую зарплату получать, что мне нужно доказать,что я полезная и тд
Он был очень злой. Жена, сын и бухгалтер носы в пол и молчали. Я думаю они прекрасно понимали,что он хотел меня на...ть.
Асталависта бэйби• 06 апреля 2025
Многие так делают
У нас начальство и центральный офис в Киеве, в городах все менеджеры оформлены как спд
Шаманю второпях• 06 апреля 2025
Дивлячись, який % з обігу буде платити за це.
Безкоштовно погодилась би тільки, якщо б планувала брати іпотеку, а зп невелика.
Шаманю второпях• 06 апреля 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Многие так делают
ФОП на себе і ФОП під оборутки компанії - це різні речі.
Асталависта бэйби• 06 апреля 2025
Ответ дляШаманю второпях
У всех ФОП на себя
палка-копалка• 06 апреля 2025
Если вы доверяете работодателю, то можно, но нужно учитывать несколько моментов
1. Обычно за это платят
2. Сразу понимать на какой группе будет фоп, чтобы проверять сданные отчеты и оборот месячный
3. Требовать ведение фопа бухгалтером и получать всю первичку, потому что потом закрыть сложнее чем открыть - нужно пройти проверку. 4, И обговорить сразу процесс закрытия
Мию чакри щоденно• 06 апреля 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Я, якось, працювала в одній компанії, яка ділилася на ФОПи. Це, доречі, не дуже законно і зараз податкова прораховує такі ФОПи.
Я прийшла до них маючи відкритий ФОП. Через деякий час про це просекла бухгалтерія і керівник аж бігом запропонував задіяти мій ФОП в їх справах. Пом´ятаю, що всі затрати по податкам брали на себе і мені ще 200$ щомісячно пропонували за ФОП.
Я не мала нічого проти, але з однією умовою. Я не даю довіреність на ведення ФОПа бухгалтеру, а буду сама робити всі рухи по грошам на моїх рахунках (я вела бухгалтерію ФОПа сама). І це зразу стало не цікаво моєму роботодавцю.
Ім цікавіше було оформити ФОП та рахунки на якогось лоха, якій не буде нічого знати що там ведеться.
Але ж ФОП відповідає перед законом ВСІМ своїм майном.
Шаманю второпях• 06 апреля 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
У всех ФОП на себя
Звісно, що на себе. Але цілі різні.
Ви досі не розумієте суті, хоча я написала.
палка-копалка• 06 апреля 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Доплата будет, но она будет непонятно когда и будет ли вообще. Поэтому это все гипотетическое, подобные вещи делаются за доплату ежемесячную.