Радуга-дуга• 06 апреля в 20:37
Роботодавець хоче відкрити мені ФОП
І проганяти через нього гроші, видавати з рахунку зарплату іншим співробітникам, які працюють без оформлення. Я у фірмі оформлена. Як би ви на це зреагували? Так, обіцяє всі витрати по веденню ФОП закривати. Але мені щось не дуже така історія ...що думаєте?
Асталависта бэйби• 06 апреля в 21:09
Ответ дляШаманю второпях
Звісно, що на себе. Але цілі різні.
Ви досі не розумієте суті, хоча я написала.
Но зато Вы понимаете цели, неправда ли?
Не делайте оценочных суждений, будете выглядеть умнее
Шаманю второпях• 06 апреля в 21:11
Ответ дляАсталависта бэйби
Но зато Вы понимаете цели, неправда ли?
Прагматик флегма• 06 апреля в 21:12
ФОП відповідає перед законом всім своїм майном. Я б не погодилась.
Радуга-дуга
• 06 апреля в 21:13
Ответ дляСиниця у спідниці
А скільки він вам за цю послугу буде додатково платити?
Та ні скільки, про це мова не йшла...от просто так, бо це ж ніяких для мене зусиль, тільки плюс до стажу
Радуга-дуга
• 06 апреля в 21:15
Ответ дляСоображалочка
И еще больше приходится изворачиваться, чтобы платить зарплаты людям, покрывать расходы и не уйти в большой минус, а хотя бы в маленький.
Я бы попрощалась с такими сотрудниками, которые параноят и думают что их обмануть хотят, вместо того, чтобы вместе искать пути как выжить
Я не паранойю, а не знаю усіх підводних каменів. І я не співвласник бізнесу, не маю думати як його вести. Я наймана на роботу, яку виконую. А тепер на мене ще й крср дивляться через те, що не хочу робити те, що взагалі не має відношення до моєї посади
палка-копалка• 06 апреля в 21:19
Ответ дляРадуга-дуга
Задайте вопросы которые я выше описала и попросите доплату минимум 100 дол
Радуга-дуга
• 06 апреля в 21:20
Ответ дляпалка-копалка
Дякую. Та думаю це знову зіпсує ставлення - типу ще й гроші хоче маючи плюс до пенсії))) напевно, каші вже не звариш(((
Чаклунка-ведунка• 06 апреля в 21:23
Автор, а сейчас вы как оформлены? По трудовому договору?
Или не оформлены вовсе?
Радуга-дуга
• 06 апреля в 21:24
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Или не оформлены вовсе?
Оформлена у штат на мінімалку
палка-копалка• 06 апреля в 21:25
Ответ дляРадуга-дуга
Главное помните - в этом они заинтересованы, вы просто озвучиваете свое видение решения вопроса, если нет, то нет. Не спорьте и ничего не доказывайте. Скажите что вы проконсультировались по этому предложению и для окончательного принятия решения нужно понимать следующие моменты.
палка-копалка• 06 апреля в 21:25
Ответ дляРадуга-дуга
Это нормально хотеть оплату своих услуг.
Чаклунка-ведунка• 06 апреля в 21:27
Ответ дляРадуга-дуга
Оформлена у штат на мінімалку
Если бы он вам предложил просто оформиться как ФОП, чтобы вы так получали свою зарплату на счет как ФОП, это другое дело.
Но то, что вы описали - ’видавати з рахунку зарплату іншим співробітникам’ - это значит, что ваш ФОП имеет наемных сотрудников, и это уже более сложная история. И тогда вы будете нести разные риски, кроме того, вы сами должны контролировать весь процесс бухгалтерии, доверять бухгалтеру, который будет вести вашу деятельность.
Но в случае незаконных поставок или операций вы будете нести ответственность. И вообще нужно понимать, что через ваш ФОП ’прогоняют’. В случае чего они просто умоют руки.
Зачем вам это? Вы можете отказаться? Он настаивает под угрозой уволить вас?
Лично я бы не соглашалась на такие ’схемы’.
Пусть родственника своего оформляет и прогоняет через него, что хочет, если такой хитрожопый.
Радуга-дуга
• 06 апреля в 21:30
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Я не знаю, як там точно це хочуть оформлювати, але суть в тому, що з рахунку треба буде знімати гроші і видавати як зп співробітникам неоформленим. Ні, погрози звільнити немає. Просто ставлення змінилось і все. Як я зрозуміла, всі родичі вже оформлені під це
палка-копалка• 06 апреля в 21:30
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Нет, это значит, что он хочет через этот счет снимать наличку. И с нее оплачивать может не только зп
Воздух в банке• 06 апреля в 21:31
Ситуація знайомої. Перша робота після закінчення вишу, і директор прохає оформити ФОП, пропрацювала в цій компанії біля 2 років, і після років 5 не могла той ФОП закрити (вона була звичайним найманим робітником), налоговая не хотіла закривати ФОП. І вона доволі довго працюючи вже у іншій компанії, не могла закрити той ФОП. Може зараз вже все набагато простіше, але я б дуже подумала що ви зовсім не у плюсах при любій проблемній ситуації.
Чаклунка-ведунка• 06 апреля в 21:32
Ответ дляпалка-копалка
Ну да, не исключено, что заключать какие-то товарные сделки. А это контролирует налоговая. Какая-то сомнительная (не настоящая сделка с целью обналичивания средств) и все, налоговая тут как тут.
Чаклунка-ведунка• 06 апреля в 21:33
Вообще, считаю подлостью привлекать к такому рядовых сотрудников.
Чаклунка-ведунка• 06 апреля в 21:35
Ответ дляВоздух в банке
У мене так у знайомої. Вона поки працює як ФОП, а в особистому кабінеті значиться - є ознки трудової діяльності як найманий працівник чи типу того.
Скоро_вчера• 07 апреля в 08:31
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Или не оформлены вовсе?
А що робити у випадку якщо я загубила десь свій трудовий договір?
Зв´язку з підприємцем немає давно((
Цей стаж пропадає?
Зв´язку з підприємцем немає давно((
Цей стаж пропадає?
Чаклунка-ведунка• 07 апреля в 16:33
Ответ дляСкоро_вчера
Зв´язку з підприємцем немає давно((
Цей стаж пропадає?
Зв´язку з підприємцем немає давно((
Цей стаж пропадає?
Якщо підприємство дотримувалось законодавства і платило за вас єдиний соціальний внесок, то дані про це є в Пенсійному фонді.
Ви можете зайти в особистий кабінет (перед цим зареєструватись) і подивитись стаж. Страховий стаж - це роки, коли сплачувались внески.
Цветов Мне срочно• 07 апреля в 19:29
Ответ дляРадуга-дуга
Оформлена у штат на мінімалку
За оформленого ФОПа ніхто ЄСВ не платить.
А навіть, якщо заплатять, це не вплине на вашу пенсію, а буде рахуватись переплатою на рахунку ЄСВ
Цветов Мне срочно• 07 апреля в 19:29
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Це означає зняття готівки на оплату іншим працівникам з вірогідністю 99%)))
жінка незаміжня• 03 мая в 19:17
Ответ дляРадуга-дуга
Я сказала, що мені це не буде подобається. Але нарвалась на таке щире ’чому це??’. Тепер бачу, що ставлення до мене змінилось. І тепер знову перепитує (
На меня так мужа сестра фоп открыла, свои люди, как бы, родственники, каждые выходные у нас. А потом мне стали наяривать коллекторы. Оказывается, лна не платила налоги.
Хотите головняк, открывайте, но каждый месяц сверяйте все оплаты