begovelik• 07 апреля в 09:00

-А дітей вам не шкода? Батюков: «Якщо їх батьки ухилянти - ні»

Как вам?
Кіттікет• 07 апреля в 09:01
Дол…б
Santander• 07 апреля в 09:01
Там ще достатньо жінок неадекватним в нього в коментарях
автор begovelik • 07 апреля в 09:02
Це вже якийсь фашизм, якщо чесно
Santander• 07 апреля в 09:03
Кандидат в депутати від ЄС до Дніпровського району м. Києва)
ПадаюВреверансах• 07 апреля в 09:04
І ці скалічені ментально люли ще повернуться з війни і будуть зло своє зганять на людях, дітях.
Страшні часи нас чекають. Ну, тих, хто переживе цю війну
Cometome• 07 апреля в 09:05
Для вихованої людини просто немає слів, щоб висловити обурення.
D_A_V• 07 апреля в 09:11
я з ним згоден: але цивільні- не є ухилянтами, а ось він- так, діти депутатів, чиновників, можновладство, сбу, поліція, штабні пацюки, тцкуни, волонтери- крадії, друзі, коханці та родичі наближених до влади та т.і.
ми багото років утримували за нащі кошти цих сволот, а коли сталася війна- вони замість себе посилають вмирати цивільних, роблять із цивільних живий щит, залишаючи їх по містах, закривши кордони без можливості користуватись правами міжнародними біжанців
допомоги 0, лише обкрадання і громадян, бізнеса та майже усієї гуманітарки та грошової допомоги
Графиня Шезвездицкая• 07 апреля в 09:13
У меня всегда возникает вопрос: где служат все те, у которых есть время на медийность и ведение соц сетей?
Brita• 07 апреля в 09:14
Долбае..б обыкновенный
И сколько ещё таких же
D_A_V• 07 апреля в 09:14
Ответ дляCometome
ви до розіміння цього багато років йдете- такі часи що треба одуплятися якомога швидше- не потрібно закривати очі з мамого початку, бо потім все це свавілля стає маштабним як сходи з гори снігу та льоду, що побороти вже не буде сили
tala-li• 07 апреля в 09:18
Ответ дляSantander
На фронт Батюкова!
Antoninaya1• 07 апреля в 09:22
Ответ дляtala-li
На фронт Батюкова!
Він заброньований багатодітний інвалід
Natal_ka91• 07 апреля в 09:22
Та хай всі загинуть. Чим менше українців, тим їм краще
СhanelKa• 07 апреля в 09:27
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Він не служить, ветеран ще до 22 року
Графиня Шезвездицкая• 07 апреля в 09:28
Ответ дляСhanelKa
Він не служить, ветеран ще до 22 року
Ну..те. с эпилепсией у нас всех гребут, а тут ветеран целый..
Ола15К• 07 апреля в 09:31
Його треба всюди кенселити та хейтити. Щоб те сміття не мало права писати та казати щось у маси. Але ж в нас до вечора все забудеться і буде все йому дозволено,як і тій страшній бабі,як її забула,яка періодично щось каже публічне.
Одяг та сумки• 07 апреля в 09:33
Ответ дляПадаюВреверансах
це падло не воює а депутат
СhanelKa• 07 апреля в 09:39
Ответ дляОла15К
Запамʼятайте його ! Особливо мами
mymoly• 07 апреля в 09:42
Ответ дляNatal_ka91
Я б з вами погодилась а от думаю гетьманцев буде проти. А хто ж буде їх налоги платити їх тарифи за електрику
Natalia505• 07 апреля в 09:42
Зовсім дах в чувака поїхав, що не дивно.
Will_Be...• 07 апреля в 09:44
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Это то, что я часто пишу в ответ на цитаты ’патриотов’. Тем, кто, действительно воюет, некогда активно вести соцсети. Там. хорошо, если раз в несколько дней умудряются позвонить/написать родным, что жив-здоров. А в целом, собаки лают - караван идет.
Donna5678• 07 апреля в 10:01
Там комментарии вообще днище, - родителей упрекают в том, что они над телом погибшего ребенка на русском горюют
Aesonne• 07 апреля в 10:02
Больной человек.
Жаль, что ничего ему за это не будет.
Будет так же у кормухи сидеть, «патриот» же.
Natal_ka91• 07 апреля в 10:03
Ответ дляAesonne
Больной человек.
Жаль, что ничего ему за это не будет.
Таким війна вигідна
Графиня Шезвездицкая• 07 апреля в 10:06
Ответ дляWill_Be...
Ну..хорошо, если написал..а не этот гребаный калькулятор
Flower Girl23• 07 апреля в 10:06
Он ещё и баллотироваться планирует от ’Евросолидарности’...
Flower Girl23• 07 апреля в 10:07
Ответ дляSantander
Вот тоже в шоке...
Flower Girl23• 07 апреля в 10:09
Ответ дляПадаюВреверансах
Да, вот с этим соглашусь. Хорошего для нас будет мало, при любом развитии событий...(((
Da.Da• 07 апреля в 10:16
И чем тогда он лучше русских?
И такое потом будет кошмарить людей, когда война закончится...
О_Юми• 07 апреля в 10:24
Боже, яке кончене