Секретница• 07 апреля в 21:37

Ребенок 3 года боится темноты и просит ночник

Педиатр говорила укладывать спать в полной темноте. Читаю статьи и тоже написано не приучать, не вырабатывается что-то там для сна. У меня всегда ребенок мог заснуть только под ночник. Потом выключала. А в последнее время просыпается ночью несколько раз и просит включить ночник. Потом спит спокойно
У кого-то дети спали с ночником?
Срочнокпсихологу• 07 апреля в 21:38
Моей дочери 12 и она спит только с ночником.
Вам телефонограмма• 07 апреля в 21:39
Включайте ночник, пока укладывается- уснет и выключайте
Огірок та Помідорчик• 07 апреля в 21:39
У всех
Люблю джаз• 07 апреля в 21:40
Да, лет до 7-ми спала с ночником, сама его включала и сама выключала, после 7-ми сама перестала включать.
БоХатая• 07 апреля в 21:40
Спав з нічником,став старшим то просив виключити або сам.
marishka1001• 07 апреля в 21:41
Трое деток. Все с ночниками спят
Физрукая• 07 апреля в 21:41
Сыну 13, и сейчас часто то гирлянду ёлочную включает, но ночник свечку.
В коридоре у нас тоже всегда ночник в розетке у пола светит.
Я тоже когда сама то включаю себе ночник. Если муж дома то без ночника спокойно сплю )
Если ребенку страшно и просит ночник то чего нет?
So_so• 07 апреля в 21:42
Конечно. Оба ребенка с ночником. Ещё и на выбор есть, когда мишка, когда бантик итд.
Да_Я_ТакаЯ_• 07 апреля в 21:43
Мне 45 и я сплю с ночником. Даже в гости вожу с собой , который просто втыкивается в розетку. Если полная темнота, паническая атака
Мрію про пончик• 07 апреля в 21:45
Сами придумали проблему
Самохвалова• 07 апреля в 21:47
Моя дитина не боялася ніколи темноти. Від народження спить в темноті, але вона і не знала, що таке ютуб
автор Секретница • 07 апреля в 21:47
Ответ дляСамохвалова
К чему ютуб здесь вообще?)) там ночники только есть?
автор Секретница • 07 апреля в 21:48
Ответ дляВам телефонограмма
Так всегда и делала. Сейчас просыпается ночью и плачет, зачем выключила
Самохвалова• 07 апреля в 21:48
Ответ дляСекретница
Там відео, які лякають дитину.
автор Секретница • 07 апреля в 21:48
Ответ дляСамохвалова
Там відео, які лякають дитину.
Я писала, что ребенок у меня смотрит видео в 3 года?
ЯблокоРаздора• 07 апреля в 21:49
Ответ дляСекретница
ну так включите
чего вы ребенка мучаете
Самохвалова• 07 апреля в 21:49
Ответ дляСекретница
За реакцією на допис, зрозуміло, що так
Физрукая• 07 апреля в 21:50
Ответ дляСамохвалова
Мій теж не знав що таке ютуб років до 6-7. Але це йому не заважало боятись темряви і ходити спати до нас.

У мене взагалі в дитинстві не було ні ютубу, ні інтернету взагалі, але я теж боялась темряви і ходила серед ночі в спалю бабусі з дідусем. Бо там завжди заспокоювали, вкладали спати, і відносили знов сплячу до дитячої
Не в ютубі справа, а в нервовій системі та фантазіях.
автор Секретница • 07 апреля в 21:50
Ответ дляЯблокоРаздора
ну так включите
чего вы ребенка мучаете
Да послушала врача. А у знакомых дети в темноте спят. Ну, мне вообще в детстве выключали и не спрашивали, боюсь или нет
Супер, будем спать все дружно с ночником👍🏻
Самохвалова• 07 апреля в 21:53
Ответ дляФизрукая

Якщо не лякати дитину, то звідки фантазії?
До нас приїхала свекруха, теж лякала темнотою, бабаєм, чужими дядями 🫠.
Моя дитина була в шоці від її слів. Я в ще більшому 😡
Леплю из пластилина• 07 апреля в 21:53
Моему 5,до сих пор спит с ночником по макс.темным
Не вижу в этом проблемы
Я просила маму включать мне тихонько радио, что бы не страшно было
маска Ілона• 07 апреля в 21:54
Вам трудно поставить ночник?
Все буде• 07 апреля в 21:55
Дайте дитині нічник, я і зараз без нього не сплю, це ж індивідуальне.
Спілий баклажан• 07 апреля в 21:55
Кто спит без ночника в полной темноте-у того плохая фантазия).
По теме-сыну 13, спит с ночником
Наверняка• 07 апреля в 21:55
Ответ дляСекретница
Не выключайте. Пусть спит спокойно .
Все буде• 07 апреля в 21:56
Ответ дляСамохвалова
Звідки хочеш можна взяти. У мене в книжці про Червону шапочку блазень був страшний на малюнку.
Физрукая• 07 апреля в 21:56
Ответ дляСамохвалова
Мене ніхто ніколи не лякав, не розказував страшилок. Але фантазія у мене була Ого.
То якісь очі в квітах на шафі, то якась людина в куточку. Якщо прокидалась серед ночі то завжди знаходила чого злякатись
І син у мене, схоже, такий самий. Йому і Бабайки не треба, сам придумав-сам злякався.
Язикувата Хвеська• 07 апреля в 21:59
Ответ дляСамохвалова
За реакцією на допис, зрозуміло, що так
Яка ви самовпевнена самодура) я дуже довго боялась темноти, аж після народження дітей перестала, 46 мені рочків, тоді інтернетів не було)
ЗдесяЯ• 07 апреля в 22:00
Знаєте, є поради лікарів, а є здоровий глузд.
Так, спати в повній темноті правильніше - мозок краще відпочиває.
Але.
Якщо в повній темноті дитина лякається до гикавки, то до біса ті поради.

Я сплю з нічником. Знаєте, коли доводиться підкидатися від шахедів, то в повній темноті це додатковий стрес. Так то я доросла.

Не мучте дитя. Хай спить із ночником. Їх зараз на будь-який смак та яскравість.

Я коли вагітна була, почитала Комаровського, і його порада щодо купання мені здалася цілком аргументованою. А потім я потрогала ту температуру води, що він пропонував, і вирішила, що хай Комаровський сам в ній купається. А я хочу, щоб моїй дитині купання було приємним.
Язикувата Хвеська• 07 апреля в 22:01
Ответ дляЗдесяЯ
Але.

І як виявилось-Комаровський ще той спеціаліст😉