Люблю кетчуп• 07 апреля в 22:16
Бананы, зачем вы их едите?
Люди постоянно сокрушаются, что бананы очень дорогие.
Но зачем их вообще есть ?
Их же срывают зелеными, замачивают в жуткой химии и обрабатывают дымом и это все чтоб они пережили транспортировку.
Там и в только сорванных не особо пользы - сахар и крахмал, а после такой обработки, они уже скорее яд, чем польза.
Яблоки по 30-35 можно купить, апельсины по 30 в Ашане по акции
Но зачем их вообще есть ?
Цвірінь• 07 апреля в 23:14
Ответ дляГитта Ягг
Чето у вас капец как дорого. А где такие цены?
Нормально. Львів
Не заздріть тьоті• 07 апреля в 23:15
Ответ дляАноним НаВсеГда
Космос это не онлайн магазин, просто это доставка через Заказ юа. И в нем обычно цены немного выше средних, но магазин хороший
Ну так, але це їхня ціна . Цей супермаркет у мене біля дому, щоб впевнетися в ціні на банани, глянула, що у них при замовленні онлайн. До прикладу в Новусі через той же онлайн заказ ціна на банани 75 проти 89 Космосу.
Цвірінь• 07 апреля в 23:31
Ответ дляГитта Ягг
Ну может я все пропустила, хотя вроде пару недель назад заказывала маме киви. Было чуть больше сотки.
Мы когда уезжали в январе, мне кажется все было как-то подешевле. Со своими реалиями не ровняю, тут фрукты дешевые, мясо дорогое.
Ківі голд, завжди дорожче звичайного
БоВжеВільна• 07 апреля в 23:40
Дитина любить банани. А яблука у нас по 50, апельсини по 80-100. Ашану немає. То не дуже велика різниця.
Менее Более• 07 апреля в 23:49
Ответ дляЗасомневаю
яблоки от 55 до 67 грн.
где это яблоки по 35грн?
автор, вы лично бананы замачивали и дымом обкуривали?
где это яблоки по 35грн?
в АТБ от 31 грн. В среднем по 35
БоВжеВільна• 07 апреля в 23:50
Ответ дляМенее Более
в АТБ от 31 грн. В среднем по 35
А у вас в атб вони нормальні? В нашому атб такі яблука, що тільки по горобцям стріляти, дрібні і зморщені як пенсіонерка. Я такі і даром не хочу.
Засомневаю• 07 апреля в 23:51
Ответ дляМенее Более
в АТБ от 31 грн. В среднем по 35
не видела таких там.
Менее Более• 07 апреля в 23:55
Ответ дляБоВжеВільна
Відмінні. Беру щодня і різні
БоВжеВільна• 07 апреля в 23:59
Ответ дляМенее Более
Відмінні. Беру щодня і різні
Щастить) Я б теж брала, але доводиться на базарі.
Гл. Амурная• 08 апреля в 03:09
Ответ дляНепереможна
Где это яблоки по 35. У нас уже 50+, есть по 70
На днях думала ради экономии купить яблочек в АТБ. Купила апельсины по 42 грн кг. Яблоки были дороже 🤭
Гл. Амурная• 08 апреля в 03:14
Ответ дляМенее Более
в АТБ от 31 грн. В среднем по 35
Нема вже таких цін на яблука.
На вихідних в АТБ набрали апельсинів пл 42 грн, бо самі дешеві яблука були трохи дорожчі за них.
Менее Более• 08 апреля в 16:53
Ответ дляГл. Амурная
Нема вже таких цін на яблука.
Ну як це нема, якщо я щодня купую. На сайті далеко не всі товари представлені.
Гл. Амурная• 09 апреля в 16:53
Ответ дляМенее Более
Всі яблука що на сайті, що в моєму атб біля дому. Немає яблук по 30грн в АТБ. Якщо брати Сільпо, то там ціни ще вищі, ніж в АТБ.
Менее Более• 09 апреля в 17:02
Ответ дляГл. Амурная
Ще раз. Я купую в АТБ щодня. Ціна 31-35 грн.
Гл. Амурная• 09 апреля в 18:03
Ответ дляМенее Более
Ще раз. У мене АТБ під домом. Немає таких цін на яблука. Окрім мене тут купа людей написали, що яблука сильно дорожчали і ціна не 30грн.
Якщо у вас особливе АТБ зі своїми цінами, то ми всі за вас раді. А у інших людей немає таких цін на яблука. Можливмй варіант, що у вас продають якусь 1-2 позиції від місцевого виробника. І вони значно дешевші. Але це ж не нв всю країну поширюється.
А заради цікавості взяла і глянула на ціни у двох рандомних містах України.
Ціни один в один з цінами біля мене.