Гарнюнька• 08 апреля 2025
вегетосудинна дистонія, метеозалежність. що приймаєте, коли погано?
голова болить, серце давить, нудить, стан ніякий. тиск трохи скаче .
такий стан на зміни погоди років з 15. допомагає тілкьи відпочинок , сон, свіже повітря. коли нормальний спосіб життя, нема такого . Але зараз накриває. чим привести себе в норму?
Гарнюнька
• 08 апреля 2025
Ответ дляПирожкиня
так ви самі і відповіли- спокієм, медитація, тощо
це довго. треба чимось закинутися бо зустріч важлива. корвалола бахнула ну то таке
Гарнюнька
• 08 апреля 2025
Ответ дляРуда ліса
Антидепрессант поможет
а до чого тут він? у мене нема депресії наче
Ксерокопия ночи• 08 апреля 2025
Спазмалгон, магній, корвалмент - для швидкої допомоги. Відповіді ви самі дали, ще масаж додала би і вітаміни групи B.
Гарнюнька
• 08 апреля 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
о, корвалмент, дякую. колись невролог радив його. магній б6 якраз купила вчора. почала вже
Калинові вуста• 08 апреля 2025
Ответ дляГарнюнька
Гидазепам
размахер• 08 апреля 2025
Я з четверга як лимон, іноді голова болить, розсіяність, не сконцентрованість, запаморочення-працювати неможливо, дурното,це все визиває тривожність. Була у невролога, адаптол 2р/д місяць, цераксон і кавінтон форте по 2р/д 14 днів, анаприлін під язик якщо сильно тривожно. Другий день приймаю все, тільки лежати хочу. Лікар сказав десь через 3 дні буде покращення.
хутряна володарка• 08 апреля 2025
Ответ дляГарнюнька
Тому до не існує такого діагноза ВСД, це все прояви тривожного розладу і лікується АД
В кого тако було• 08 апреля 2025
Я на ад ,и состояние с переменчивым успехом,все равно находит постоянно,вот сейчас тахакардия ни с того ни с сего,просто в кровате(И начинаю дальше накручивать,и будет привет паническая...Постоянно тахикардии(((
В кого тако було• 08 апреля 2025
Я вся напрягаюсь,настроение сразу портится ,плакать хочется,и страх сразу.Вот думаю анаприлина может выпить
Гарнюнька
• 08 апреля 2025
Ответ дляВ кого тако було
так анаприлин же от давления?
Гарнюнька
• 08 апреля 2025
Ответ дляхутряна володарка
а как психиатр визначає це тривожний розлад чи щось інше? метеозалежність теж немає?
Гарнюнька
• 08 апреля 2025
Ответ дляВ кого тако було
а как давно ви на ад?
Дайте згадаю• 08 апреля 2025
Ответ дляНе служанка
Мне лучше всего помогает циннаризин. Иногда бетагистин.
Ничего вам не помогает ,то так для успокоения принимаете.
Циннаризин,бетатагистин,надо принимать на постоянной основе,
В кого тако було• 08 апреля 2025
Ответ дляГарнюнька
а как давно ви на ад?
Лет 6 ,пропивала ,сходила с них и опять все возвращалось(Анаприлин от тахикардиии но и давление понижает(