Замріяна• 08 апреля в 11:26
Фіранки на літо
Може кому буде цікава інформація, корисна. Дуже подобаються, 600 грн /шт, з Юска.
Замріяна
• 08 апреля в 11:30
Ответ дляБешене сарі
Красиво, но дорого.
Я Икея в секонде взяла 150грн за 2 шт
Гарно, але в секонді не завжди є те, що треба. До цього в мене теж ікея була на вікнах.
ТихоЯ• 08 апреля в 11:31
Гарно, але мені потрібні штори блекаут, бо прогнозують пекельне літо, а в мене дві сонячні кімнати.
Буду вдячна якщо хтось порадить де можна взяти дешевше, бо мені на 2 вікна потрібно аж 12 метрів(((. Київ
Крім як їхати на троєщинський ринок більш ніяких ідей не виникло. Бо все що в інстаграмі та в магазинах - ну дууже дорого за метр.
Бешене сарі• 08 апреля в 11:32
Ответ дляЗамріяна
В завоз взяла, они лёгкие
Капитошечка• 08 апреля в 11:32
А на літо потрібні якісь особливі штори , не ті, що на зиму -весну-осінь ??
Бешене сарі• 08 апреля в 11:33
Ответ дляТихоЯ
Ролеты?
Замріяна
• 08 апреля в 11:33
Ответ дляБолтушка Му
Ви їх щосезону міняєте?
Тепер буду, давно на них дивилася - вони прям просяться весною-літом на вікна - маки, бабки, дзвіночки, ще якісь квіточки, травички.
Бешене сарі• 08 апреля в 11:33
Ответ дляЗамріяна
Да очень красиво
ТихоЯ• 08 апреля в 11:35
Ответ дляБешене сарі
Ролеты?
Нє., буде дешево виглядати.
Я тільки зробила ремонт косметичний та бачу сюди виключно штори на стельовий карніз від стіни до стіни
Замріяна
• 08 апреля в 11:36
Ответ дляТихоЯ
Хотіла дешеві з юска аустра порадити - вони практично сонця не пропускають, але вони вузькі, не будуть 12 м.
Тракторні війська• 08 апреля в 11:36
Ответ дляТихоЯ
Може хто знає, де купити блекаут недорого?
На зйомку квартиру не має змоги дорого купувати.
Замріяна
• 08 апреля в 11:37
Ответ дляКапитошечка
Так. А ще якщо б дозволяли фінанси - в ідеалі на кожен сезон різні.
Бешене сарі• 08 апреля в 11:37
Ответ дляТихоЯ
Нє., буде дешево виглядати.
Мне нравятся ролеты, есть даже когда люди живут без штор, так просторнее
Замріяна
• 08 апреля в 11:37
Ответ дляТракторні війська
Юск, austra
Бешене сарі• 08 апреля в 11:37
Ответ дляТракторні війська
Секонд искать
Тракторні війська• 08 апреля в 11:38
Ответ дляБешене сарі
Секонд искать
Не має секонду, маленьке містечко.
Болтушка Му• 08 апреля в 11:39
Ответ дляЗамріяна
Я зрозуміла. Прекрасно, що вони вас радують!
Замріяна
• 08 апреля в 11:39
Ответ дляБешене сарі
Секонд искать
Так, іноді можна знайти гарні, ще на Харковському шосе є шторний секонд, якщо Київ.
ТихоЯ• 08 апреля в 11:39
Ответ дляЗамріяна
Так((( я дивилася з юску, але...дуже вузькі 1,4 м ширина
А вони дійсно хороші і не пропускають світло? Думаю, може змінити думку та оформити лише вікно в цілях економії...
Замріяна
• 08 апреля в 11:41
Ответ дляБолтушка Му
Вони прозорі, аж простір розширили, до цього штори були, теж непонано, але не було такої легкості в кімнатах.
Капитошечка• 08 апреля в 11:41
Ответ дляЗамріяна
Ото у вас багато вільного часу
Замріяна
• 08 апреля в 11:42
Ответ дляКапитошечка
Ото у вас багато вільного часу
15 хвилин часу їх змінити і закинути в пралку зняті. Ну ще півгодини попрасувати.
Замріяна
• 08 апреля в 11:45
Ответ дляТихоЯ
Ось у дітей в кімнатах вони
Болтушка Му• 08 апреля в 11:46
Ответ дляЗамріяна
У мене голі вікна взагалі, тому я не зрозумію :)
ТихоЯ• 08 апреля в 11:47
Ответ дляЗамріяна
Ось у дітей в кімнатах вони
Дякую, а це хиба блекаут у вас? Наскільки я дивилася в юску багато штор, а от саме блєкаут тільки виключно пісочного та сірого кольору. І ваші, пробочте, але пропускають світло. Видно же. В мене звичайні штори так світло пропускають
Блакитне небо• 08 апреля в 12:07
Ответ дляТихоЯ
Можна взяти недорогі самокліючи блекаут ролети або французькі жалюзі з паперу (на присосках або двосторонньому скочі), які клеять на саме скло, і в кінці літа коли спаде спека прибрати. Зараз є на Алі, вони дешеві. І гарні штори на карнизи.