Працівниця року• 08 апреля 2025

Оренда квартиры и налоги

Кто сдает квартиру двушку сколько вы платите налог в месяц? И что туда входит в эти налоги?
Бабо-лебідка• 08 апреля 2025
Ви ФОП?
автор Працівниця року • 08 апреля 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Ви ФОП?
Нет
Дівка в намисті• 08 апреля 2025
Податки не від кількості кімнат залежать
автор Працівниця року • 08 апреля 2025
Ответ дляДівка в намисті
А от чего?
Дівка в намисті• 08 апреля 2025
Ответ дляПрацівниця року
А от чего?
Від суми
Білий Лосик• 08 апреля 2025
Размер налога составляет 18% — налог с доходов физических лиц, а также необходимо уплатить военный сбор — 5%.
Николай-b526• 08 апреля 2025
Гетьманцев... ты???
Дівка в намисті• 08 апреля 2025
Пдфо+військовий збір
23%
автор Працівниця року • 08 апреля 2025
Ответ дляДівка в намисті
Пдфо+військовий збір
23%
Спасибо
Обращеница• 08 апреля 2025
Зачем ?
автор Працівниця року • 08 апреля 2025
Ответ дляОбращеница
Зачем ?
Чтобы некоторые умные не могли пожаловаться в налоговую и нагнуть меня.
Обращеница• 08 апреля 2025
Ответ дляПрацівниця року
Квартиранты ? Выгнать их.
Страхованная• 08 апреля 2025
Ответ дляПрацівниця року
Як податкова може нагнути?
автор Працівниця року • 08 апреля 2025
Ответ дляСтрахованная
Як податкова може нагнути?
Читала что что налоговая. Может штраф впаять за то что не платятся налоги со здачи квартиры
Кумедна• 08 апреля 2025
Ответ дляОбращеница
Квартиранты ? Выгнать их.
Сейчас готовят новые покращення и сдавать начнут и соседи
Хотят, что бы все платили доходы с аренды
Автор правильно задает вопрос
Страхованная• 08 апреля 2025
Ответ дляПрацівниця року
Який розмір штрафу? Як податкова докаже, за яку суму здається житло ?
Кумедна• 08 апреля 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Ви ФОП?
Не нужно быть фоп, декларацию раз в году нужно подавать в налоговую и оплатить налог физ лица ( с дохода )
Обращеница• 08 апреля 2025
Ответ дляКумедна
Автор правильно задает вопрос
Облыжуться.
Живут типо родичи. Кто там знает, кто ходит, кто выходит.
автор Працівниця року • 08 апреля 2025
Ответ дляСтрахованная
Дівка в намисті• 08 апреля 2025
Ответ дляСтрахованная
Це той випадок коли орендарі будуть зацікавлені допомогти податковій і будуть фіксувати різними способами інформацію
Страхованная• 08 апреля 2025
Ответ дляКумедна
Автор правильно задает вопрос
Прийшла я вчора в стоматологію (комунальна воасність) і все оплатила поза кассою, мене лікар навіть туди не направив, сказав, що сам все оформить...потім. Хтось перевірив лікаря? Заставили працювати в білу?
Сонечко• 08 апреля 2025
Ответ дляПрацівниця року
Може вам краще ФОП оформити. Треба порахувати. Мій чоловік здає як ФОП, тому що ФОП платить набагато менше, але там ще ЄСВ намальовується (якщо ви в іншому місці не сплачуєте ЄСВ, то тоді треба буде його додатково платити)
Кумедна• 08 апреля 2025
Ответ дляОбращеница
Облыжуться.
На родычей попросят прописку, пишут сейчас механизмы
Невгамовна• 08 апреля 2025
я цікавилась тим питанням. не так просто податкову натравити. треба мінімум від трьох сусідів докази того що живуть квартиранти і ще правильно заяву скласти. по дзвінку не приїдуть. тому))) ніхто тим займатись не буде
Кумедна• 08 апреля 2025
Ответ дляСтрахованная
Этот вопрос не ко мне. Касательно недвижимости и аренды знаю, так как рассказал близкий человек, который в теме. Остальное, без понятия
Аноним Советчик• 08 апреля 2025
Ответ дляСтрахованная
В мене + 10% якщо через касу.
Страхованная• 08 апреля 2025
Ответ дляОбращеница
Облыжуться.
В нас родичі 20 років в Італії, і то там до цих пір скривають податки, їм підписували трудовий контракт аж на 1 місяць, щоб отримати дозвіл на роботу, а далі все як завжди гроші поза кассою.
Кумедна• 08 апреля 2025
Ответ дляНевгамовна
Это раньше так было. Уже лавочку закрывают
Невгамовна• 08 апреля 2025
Ответ дляКумедна
ну ну. обіцянки цяяцнки. уже закрівают..вот вот..вот і и еще никак не закроют))) интересовалсь в феврале 2025 г. у налоговой)))
Страхованная• 08 апреля 2025
Ответ дляПрацівниця року
фото
Кримінального! Ви уявіть як треба накрсячити, щоб влетіти під кримінальну відповідальність, це для бізнесу