ИграйМойГормон• 08 апреля 2025
Як пережити втрату чоловіка?
Мені здається, що я схожу з розуму. Загинув на бойовому завданні. Зранку попереписувалися, ввечері вже мертвий. Через день мені повідомили.
Він був мій найкращий друг.
Двоє дітей, 12 і 7 років.
Як пережити? У мене не було нікого ближче окрім нього... По всім питанням до нього...
Дівчата, прошу вас без яду. Будь ласка...
Він був мій найкращий друг.
Двоє дітей, 12 і 7 років.
Янка-угомонись• 08 апреля 2025
Ответ дляязззззь!!!
А вы чего с таким храбрым спичем - аноним?
Ну, откройтесь, и я откроюсь. Это во-первых. А во-вторых, тема с очень чувствительным контентом не моя. Вот я и спрашиваю автора, почему в ракой скорби и горе она не забыла закрыть свой профиль. Чего бояться, уже потеряв мужа на войне?
Ясамаякрасивая)• 08 апреля 2025
Ответ дляДрібка щастя
Відповіді на питання не дали. Свою дитину послали би воювати?
В мене не має сина. Племінник воює. Мати його не тримала, бо він доросла людина. Переживаю за нього щодня. Якщо ми капітулюємо, то такого як мій племінник в живих не залишать. Не бачу виходу взагалі в цій війні. Живу вже одним днем.
Ответ дляЯнка-угомонись
Я честно не розумію, що це вам дасть.
Підкажіть, як закрити тему, я не хочу читати ці срачі.
Вкуси мене• 08 апреля 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Бо це немає відношення до теми. Я попросила дівчат допомоги, багато хто скинув посилання. Десь пару днів назад була тема з опитуванням, хто служить, хто ні, хто доброволець, хто мобілізований.
Я не хочу тут відповідати на такі питання. Це не має значення.
Ок, это ваше дело, просто для многих это имеет принципиальное значение, вот и спросила. Соболезную утрате
Кручу хвости• 08 апреля 2025
Автор, тримайтесь 🙏 Я розумію, що ніякі слова не допоможуть, потрібен тільки час..
В мене рідна людина, яку я кохаю, перестав виходити на зв´язок у четвер.. Як сказали, що в бліндаж попав снаряд, візуально нікого там не видно а приїхати туди не можуть
Серце на шматки 🥺
Дрібка щастя• 08 апреля 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Того ви так говорите. Племінник не рахується, до нього почуттям не як до рідної дитини. А дочку послали б? Чи теж немає?
З царем в голові• 08 апреля 2025
Примите соболезнования... Скорей бы закончилась эта проклятая война.
Комиссия50%• 08 апреля 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Может чтоб неадекааты в личку не писали
Ответ дляКручу хвости
Серце на шматки 🥺
Я вам бажаю, щоб все було добре і він знайшовся живий і неушкоджений🙏🏻
язззззь!!!• 08 апреля 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Мне открываться не зачем. Автор сама изначально приняла решение писать анонимно. Никак з правил она не нарушает. Это вы тут гордо ворвались в тему, и давай ее обвинять в анонимности. Так покажите автору пример, пишите открыто. Или вы такая храбрая только анонимно?
Дрібка щастя• 08 апреля 2025
Ответ дляКручу хвости
Серце на шматки 🥺
Ну от того я й кажу, що це треба припиняти. Повно воєнних в тилу, а посилають цивільних
Кручу хвости• 08 апреля 2025
Ответ дляПтичка_улитка
Дякую 🙏❤️
Обіймаю вас міцно 🙏🫶
Мудрецыха мира• 08 апреля 2025
Ответ дляВкуси мене
У вас реально отсутствуют понятия такта, сочувствия, умесности? Или вы позлорадствовать сюда пришли? Надеюсь, таким как вы, Бог воздаст по деяниям их.
Язикувата Хвеська• 08 апреля 2025
Знаю, що потрібних слів не знайду. Просто обіймаю вас, де б ви не були.
Щодо втрати (із власного досвіду) - дайте собі час відгорювати: згадуйте свої найкращі моменти разом, плачте, смійтеся (іноді емоції можуть виходити нетипово), дивіться спільні фото і відео (якщо можете, бо я не можу)... Можна зробити ритуал пам´яті для нього: наприклад, щовечора запалювати свічку і в цей момент подумки говорити до нього, або завести такий собі щоденник прощання, де ви будете записувати свої почуття і відчуття щодо коханого.
Це невимовна втрата і тяжкий, потужний, руйнуючий біль. І це з вами вже назавжди. Але ви навчитесь із цим жити, і той біль вже не буде таким гострим. Дайте собі час.
Ще раз обіймаю. Я втратила старшого брата у війні. Пройшла півторарічне персональне пекло. І думала, що я вже конкретний пацієнт божевільні... Але досі жива. Та, звісно, не така, як до.
Тримайтеся, люба.
Фляшка на трьох• 08 апреля 2025
Співчуваю Вашому горю. У фейсбуці є закрита група ’Родини Героїв Янголів’, напишіть, адміністратори Вас приймуть. Там є хороший чатбот, багато порад для родин загиблих. І ще у них є окрема група для дружин полеглих, але я не знаю назви. Ось бачу, що з 16 квітня з´явиться закрита група для дружин загиблих ’Моє коло’, у них на сторінці у фейсбук є посилання, там будуть безкоштовні зустрічі з психологами онлайн
Ответ дляФляшка на трьох
Дякую вам