ИграйМойГормон• 08 апреля 2025

Як пережити втрату чоловіка?

Мені здається, що я схожу з розуму. Загинув на бойовому завданні. Зранку попереписувалися, ввечері вже мертвий. Через день мені повідомили.
Він був мій найкращий друг.
Двоє дітей, 12 і 7 років.
Як пережити? У мене не було нікого ближче окрім нього... По всім питанням до нього...
Дівчата, прошу вас без яду. Будь ласка...
Перша на селі• 08 апреля 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Удалено администрацией...
Я теж не можу зрозуміти, чому йдуть найкращі і найдостойніші, а нікому не потрібна гидота продовжує дихати, отруюючи життя іншим
всемВсёИмного• 08 апреля 2025
Удалено администрацией...
Перша на селі• 08 апреля 2025
Ответ длявсемВсёИмного
Удалено администрацией...
Освічую темряву• 08 апреля 2025
Та який яд? Дуже вам співчуваю! Треба йти до психотерапевта, щоб може ліки заспокійливі прописав. Ще є сайт ветеран називається, там психологічна допомога військовим та членам їх родин надається. Зверніться туди, мають допомогти. У знайомої теж нещодавно чоловік загинув,намагалась сама справитись, не змогла. Вона зверталась на цей сайт ветеран + працює з психотерапевтом та п´є антидепресанти. Бо вона зовсім не спала, то зараз почала спати. Я вас міцно обіймаю. Тримайтесь. Низький уклін вашому чоловікові.
автор ИграйМойГормон • 08 апреля 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Дякую
Освічую темряву• 08 апреля 2025
https://veteranhub.com.ua/services/psyhologichna-k...
Ні грама• 08 апреля 2025
Ответ дляПерша на селі
Чому він, а не таке, як ви?
бо отаке як те, що не тоне виживає за рахунок життів кращих((( видать, і на тому світі нікому не потрібне
автор ИграйМойГормон • 08 апреля 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Дякую вам
Ні грама• 08 апреля 2025
Ответ дляПерша на селі
Удалено администрацией...
Освічую темряву• 08 апреля 2025
Ответ дляПерша на селі
Чому він, а не таке, як ви?
Я теж про це подумала. Не справедливе це життя
Ясамаякрасивая)• 08 апреля 2025
Ответ дляДрібка щастя
Удалено администрацией...
І як ви собі уявляєте результат? У нас в Донецьку розстріляли неугодних людей прямо в підвалі будинку. Серед них була вчителька моєї доньки. Такої долі бажаєте собі?
Освічую темряву• 08 апреля 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Дякую вам
Я вас дуже прошу, зверніться за допомогою. Психика не завжди може справлятись їй треба допомогати чи препаратами чи розмовами з лікарем❤️
Дрібка щастя• 08 апреля 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
А ви бажаєте, щоб повбивали на війні наших чоловіків і дітей? Ваш син де?
Булку Дай• 08 апреля 2025
Розумію,що слова не зменшать Ваш біль, але обіймаю Вас. Ви не одна, у вас дітки, ви їм потрібна .а вони вам.
Нічний дожор• 08 апреля 2025
Обнимаю вас
Дрібка щастя• 08 апреля 2025
Ответ дляПлакулька
Удалено администрацией...
Дрібка щастя• 08 апреля 2025
Ответ дляПерша на селі
Чому він, а не таке, як ви?
Удалено администрацией...
Весотехник• 08 апреля 2025
Співчуваю вашій втраті. Загиблому захиснику вічна пам´ять й пошана. Не нехтуйте допомогою й за можливість бережіть себе й дітей. https://bluebird.com.ua/
Дрібка щастя• 08 апреля 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Удалено администрацией...
автор ИграйМойГормон • 08 апреля 2025
Ответ дляВесотехник
Дякую вам
графиняВишенка• 08 апреля 2025
Спіачуваю, я тоже вдова вже багато років. Тримайтеся
Вкуси мене• 08 апреля 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Дякую вам
Почему вы не отвечаете доброволец или нет ваш муж. Это какая-то тайна или оскорбительный вопрос?
Янка-угомонись• 08 апреля 2025
А почему тема с анонимом? Чего вы боитесь в таком горе? Что все увидят вашу историю покупок на кидстафф?
Вы понимаете, что три четверти тем про военных здесь - п.здеж? И что здесь спекулировали на теме смерти всегда, вызывая публику на эмоции?
СкрипяСердцем• 08 апреля 2025
Автор, ваш біль ніхто не розділить і не відчує, бо тільки для вас він був всім. Вам триматися заради себе, дітей, самого життя. Тепер Ви і мама і тато, Вам піднімати дітей, сил знадобиться багато і фізичних і моральних + необхідність вирішувати все самостійно. Правильно дівчата написали з часом біль вщухне, опуститься далеко вниз, але він назавжди у вашому серці. Співчуваю. Пишу і плачу. Скільки горя щоденно у наших людей.
СкрипяСердцем• 08 апреля 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Серйозно така кількість?
язззззь!!!• 08 апреля 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
А вы чего с таким храбрым спичем - аноним?
Ясамаякрасивая)• 08 апреля 2025
Ответ дляДрібка щастя
Мій однокласник виносив групи і чистив підвал. Після цього застрелився.
автор ИграйМойГормон • 08 апреля 2025
Ответ дляВкуси мене
Бо це немає відношення до теми. Я попросила дівчат допомоги, багато хто скинув посилання. Десь пару днів назад була тема з опитуванням, хто служить, хто ні, хто доброволець, хто мобілізований.
Я не хочу тут відповідати на такі питання. Це не має значення.
Дрібка щастя• 08 апреля 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Відповіді на питання не дали. Свою дитину послали би воювати?
Вкуси мене• 08 апреля 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
И о чем это говорит? Человек со слабой психикой, кому такая деятельность не подходит Часто происходят суициды военных