Коли мовчу- приємна жінка• 08 апреля 2025
Лоскоче на згинах рук і ніг.
Каже чешеться, такі маленька прищики появились.
Намастила кремом жирним, тому на фото трохи видно.
Що то таке ? Дитині 13 років.
Знаходжусь закордоном, так швидко тут до лікаря не попасти.
Може хтось знає що таке таке і що з тим робити. Буду вдячна за відповідь
Що то таке ? Дитині 13 років.
Коли мовчу- приємна жінка
• 08 апреля 2025
Ответ дляИванка Бур
Чаще мыть и пудра, это из за пота, у меня такое же.жирный крем низя
Але раніше такого не було. + Зараз не літо, холодно в нас, дитина наче не пітніє
Иванка Бур• 08 апреля 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Я с таким же тему создавала))
Иванка Бур• 08 апреля 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Я мою тщательно с гелем и мочалкой, потом пудерплин и вывела
Коли мовчу- приємна жінка
• 08 апреля 2025
Ответ дляИванка Бур
Дякую. А довго виводили? Де найбільше чухало? Також такі прищики були?
Иванка Бур• 08 апреля 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
По хуже было, там где у вас, и под коленями..и пузо
Иванка Бур• 08 апреля 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
С недели полторы выводила
Коли мовчу- приємна жінка
• 08 апреля 2025
Ответ дляИванка Бур
Ясно, а дитини лише на згинах є прищі. Але чухає по трохи всюди
Иванка Бур• 08 апреля 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Оно адски чешется.не удивительно,там кожу счесать можно
Коли мовчу- приємна жінка
• 08 апреля 2025
Ответ дляИванка Бур
Він каже трохи чухає . Не сильно. От пише уроки і то там чухає, то там. От і помітила. Вже потім каже що найбільше на згинах.
Маю присипку дитячу, то можна нею помастити?
Любовь Калистратовна• 08 апреля 2025
Знаєте, на що схоже? На коросту, її ще чесоткою називають. Тоді ніяка присипка не допоможе, тільки спеціальні препарати
Кондуктор автобуса• 08 апреля 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Так, автор, дійсно. Ви давно за кордоном? В таборі були? Знайома після табору дуже довго лікувала дитину, не допомагало лікування, лише після повернення в Україну, тут у нас вже поставили коросту.
Любовь Калистратовна• 08 апреля 2025
Не обов´язково табір. Будь-що, поручень в транспорті, чужі речі, гроші
Коли мовчу- приємна жінка
• 08 апреля 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Ні не були ні в якому таборі
Дайте подуться• 08 апреля 2025
Атопический дерматит, на сгибах характерно. Аутоимунное. Не вздумайте тереть мочалкой кожа и так страдает. запишитесь к врачу. Сорбенты хорошо из профилактики и пробиотики. Аллергены лучше пока исключить.
Коли мовчу- приємна жінка
• 08 апреля 2025
Ответ дляДайте подуться
Це до дерматолога ? Якщо це дійсно атопічний, то ж треба постійне зволоження, так ?
Дайте подуться• 08 апреля 2025
Дерматолог да. Не обязательно, только при сухости на сухих участках, а там ее нет.