З 2014 року діти в ОРДЛО вчаться за російськими книжками часто з новими російськими вчителями.
Їм втокмачують російський світогляд.
Пояснюють події в Україні і світі з російської точки зору і ще багато веселого...
Тамтешні діти які тепер, після цього всього?
Маю на увазі дітей початкової школи.
Бо старші ще чекають і пам´ятають Україну, а от менші діти...
Можливо, хтось з вас чув або маєте знайомих
Їм втокмачують російський світогляд.
Маю на увазі дітей початкової школи.
Результат:
вже голосів:
31 (56.36%)
Маленькі росіяни тепер
11 (20%)
Залежить від батьків
8 (14.55%)
Свій варіант
5 (9.09%)
Вони ще малі таке розуміти
0 (0%)
Люблять, чекають Україну
Ответ дляPrervana
Не лукавьте. Не этому. Учили накладывать жгуты, применять содержимое аптечек, изучали токсикологическое действие СДЯВ. Гражданская оборона.
Ну значить не в тій школі я вчилася.Ми ходили в тир і на рівні і дівчата та хлопці розбирали зброю і стріляли.Кидали гранати.Я особисто чуть не підстрелила вчителя дпю на уроці.
Ответ дляЛеска
В даних реаліях цілком нормально
Не нормально. Это школа. Это дети. По закону так же - это дети. Почему мы тогда удивляемся, когда рашисты в детском саду на детей гимнастерки пялят?
Это раз. Два: мой сын с начала войны говорит - а почему меня на мясо? Смотрит реальные еовости, ситуацию и количество погибших. Мне ему что отвечать? Это реалии сынок, так надо?
Ответ дляМerida
У вас своя думка. У мене своя.
Про ,,мясо,, це він явно з ваших слів повторює. Що вкладете, те й буде говорити.
Ответ дляМerida
И? Т.е. в 15 лет норма учить ’применение осколковой гранаты’? Читай - как использовать эту гранату так, чтоб точно убить.
Прикольно. Я не считаю, что моему реьенкау, в таком возрасте , нужна эта информация.
у мене в школі був предмет військова підготовка.
стріляли в підвалі з воздушки, вчились кидать гранати, шили пов´язки, вчили що робить при різних екстрених ситуаціях.
в цілому нас дуже мало чому навчили і погано. зараз би згодилось.
у моєї мами в школі вчили краще. мама казала що і зараз (їй 71) розбере і збере калаш і може навіть і попаде в мішень потім :)
Ответ дляМerida
Меня больше пугают такие вещи в изучении в 10 классе, у наших детей
Техніка пересування наступальною групою
Застосування осколкової гранати
Опишіть переваги та недоліки одного з типів стрілецької зброї за бойовими можливостями: пістолет, кулемет, автомат, гвинтівка, рушниця.
Радіозв´язок на полі бою
Нанесення гриму та маскування зброї
Призначення гранат різних типів
Техніка пересування наступальною групою
Застосування осколкової гранати
Радіозв´язок на полі бою
Нанесення гриму та маскування зброї
Призначення гранат різних типів
у нас хоть в 10-м, а там уже с садика начинают автоматы учить разбирать (образно).
Ответ дляМerida
время сейчас такое и сосед притрушенный, пригодится
Ответ дляЛеска
У вас своя думка. У мене своя.
Я вообще новости не смотрю. Уехала в спокойный регион. Где тихо. И живу в пузырьке, где войны вроде нет.
А он смотрит. Не понимает, почему он в 16 лет должен идти в военкомат, почему в 17 должен уехать.
Вы своему сыну вложили инфу про то, чтотвремя сейчас такое, и стоит остаться, или он все же выехал?