Кто крайний?• 14 апреля в 15:30

155 школа, Київ, відгуки

Цікавлять відкуги про школу, особливо тих, хто вчився . Чи варто переводити дитину до 5 класу.
Знаю, що при колишньому директорі було інакше, і англ він сам викладав. Як зараз?
Ширли-Мырли• 14 апреля в 15:34
Зараз школа дуже зіпсувалася,виїжджає поки на залишках старого колективу. А чого Вам туди так потрібно? Там половина класу-діти багатих батьків,з айфонами,домініканою,нерухомостями. Ви потягнете,щоб дитина не відчувала себе ніщєбродом?
автор Кто крайний? • 14 апреля в 15:38
Ответ дляШирли-Мырли
Я думаю, що перш за все це знання, які дає школа, особливо в англ мови. Тенденція багатих батьків? Не чула. Невже для багатих батьків немає інших престижних шкіл?! У 155 ідуть за знаннями.
пані Солоха• 14 апреля в 15:41
Ответ дляКто крайний?
Ваш будет чмоня среди них
АБВГДейка• 14 апреля в 15:44
Там нет такого - дети богатых родителей.
Там дети, как дети.
В 5 классе сейчас будут в большинстве дети из 138 школы, которые учатся во дворе 155.
автор Кто крайний? • 14 апреля в 15:45
Ответ дляпані Солоха
Ваш будет чмоня среди них
По перше , звідки вам відомо який у мене рівень достатку. А по друге, як так можна обзивати дитину. Краще не пишіть.
Ширли-Мырли• 14 апреля в 15:45
Ответ дляКто крайний?
Англійська мова була завдяки директору. Зараз там початок бардака. Щойно зайшла в Гугл,глянути на відгуки. Хороші відгуки старі. А останній новий відгук 11 місяців назад,то жах. Фото голої дупи мужика і обличчя підлітка. Куди дивиться адміністрація школи? Чому така ганьба висить 11 мівсяців і не прибрали по сю пору? Мабуть,риба гниє з голови.
Ширли-Мырли• 14 апреля в 15:45
Ответ дляпані Солоха
Ваш будет чмоня среди них
Це жах таке писати
пані Солоха• 14 апреля в 15:47
Ответ дляКто крайний?
Чмоня он и есть чмоня, у вас есть крутая тачка? Элитное жилье? Отдыхаете на Мальдивах? Нет, семья чмони
Ширли-Мырли• 14 апреля в 15:48
Ответ дляпані Солоха
Це перебор! Людина шукає інформацію,а Ви таке пишете!
пані Солоха• 14 апреля в 15:48
Ответ дляШирли-Мырли
То автора дупа