Света С Приветом• 08 апреля 2025
Як же хочеться почути на комусь Ганімед
По-ходу в моєму містечку ніхто не користується цим ароматом. Читала багато відгуків, маю уявлення як він має пахнути, його легендарний шлейф. Це має бути щось не схоже ні на що, дуже свіже, дифузне і неймовірно шлейфове?! Але от на вулицях жодного разу не зустрічала. Багато разів чула Лост Черрі, Баккару, а от Ганімед - ні. Блін, так хочеться його почути саме в шлейфі на комусь. На собі я боюсь такі аромати тестити, бо зазвичай мені погано від гучних ароматів, та й нема де послухати. Хто з ним знайомий? Вартує він своїх грошей, думала може замовити пару мл, цікаво як він пахне. Чи не варто?
Белоснежко• 08 апреля 2025
Откройте в супермаркете новый Vogue, заройтесь в него носом - будет вам Ганимед
Сонячний зайчик• 08 апреля 2025
Объясните в чем проблема купить два мл без создания темы и не ждать и не нюхать других людей?
Света С Приветом
• 08 апреля 2025
Ответ дляБелоснежко
Читала про це, але я уявляю його як аромат ніжних фіалок з мінеральними і трохи стоматологічними нотами
Белоснежко• 08 апреля 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Фиалки это в Герлен
Сонячний зайчик• 08 апреля 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Ну так закажите и нюхайте.
Я живу в большом городе.
Понятия не имею как кто пахнет и что это за духи.
Я живу в большом городе.
Света С Приветом
• 08 апреля 2025
Ответ дляСонячний зайчик
В тому, що коштує він не три копійки. Вибачте, не всі тут в змозі купувати такі аромати, нажаль.
Хлопаю ресницами• 08 апреля 2025
Ответ дляСвета С Приветом
І з волоссям бомжа, і пером сови, і свіжою фарбою у підʼїзді на перилах
Белоснежко• 08 апреля 2025
Кстати у них новый аромат вышел, Альдебаран, вот его интересно затестить
Света С Приветом
• 08 апреля 2025
Ответ дляБелоснежко
Я ще про Тілію чула
Сонячний зайчик• 08 апреля 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Так мы ж про два мл говорим, а не флакон.
Ответ дляБелоснежко
Ну памятуя, что с Ганимедом сделали, то за Альдебаран страшно.
Альдебара́н (α Tau / α Тельца / Альфа Тельца) — ярчайшая звезда в созвездии Тельца
Барана и Тельца основными нотами. Ну такого еще в парфюмерном мире за килограмм денег не продавали. Обосранные штаны от Баленсиаги надо бонусом будет прилагать к флакончику
Сама не знаю• 08 апреля 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Я ще про Тілію чула
Уже Альдебаран ищите. Он новее будет.
Сама не знаю• 08 апреля 2025
Ответ дляPrervana
А что с ним сделали?
Швидка Настя• 08 апреля 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Я ще про Тілію чула
Тилию в магазине тестила, мне понравилась. Ганимед побоялась даже трогать)
Love_Love_Love_• 08 апреля 2025
Для себе вирішила аромати купувати лише в міні версіях, або розпив, можете і ви спробувати.
Не бачу сенсу в батареї повномірок які в мене по пів банки стоять.
Света С Приветом
• 08 апреля 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Зрозуміло, що не про флакон. Але якби я була впевнена що він мені точно сподобається замовила б не роздумуючи, а так не має зайвих грошей на такі речі. Я Баккару так замовила, і передарувала знайомій, на мені він жахливо розкрився до нудоти, а на знайомій неймовірний в шлейфі
Света С Приветом
• 08 апреля 2025
Ответ дляСама не знаю
Уже Альдебаран ищите. Он новее будет.
Вперше чую, чекайте ще діло до Ганімеду не дійшло. Ну чого його так рекламують?) куди не подивися- скрізь він, а в мене аж ломка якась із цікавості
Белоснежко• 08 апреля 2025
Ответ дляPrervana
Вы учительница в школе?))
Швидка Настя• 08 апреля 2025
Ответ дляСвета С Приветом
А в каком вы городе? Ароматеки нет у вас?
Пригощаю кашею• 08 апреля 2025
Мой любимчик, вместе с Тилией . А вчера Marc-Antoine Barrois презентовали ALDEBARAN, вот его хочу послушать
Света С Приветом
• 08 апреля 2025
Ответ дляШвидка Настя
Ні я в смт, в нас тут тільки Єва і то асортимент дуже поганий, не такий як у великих містах.
Швидка Настя• 08 апреля 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Да, в Еве ничего интересного
Света С Приветом
• 08 апреля 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Як він пахне, опишіть будь ласка?
Света С Приветом
• 08 апреля 2025
Ответ дляШвидка Настя
Да, в Еве ничего интересного
Так, я там вже все перенюхала) дуже люблю парфумерію)
Конотопська відьма• 08 апреля 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Та ну, какие фиалки , Вы о чем вообще ? Бинты , бинты и еще раз бинты 😂