Неробименінерви• 09 апреля 2025
Прочитала 35 сторінок про ціни на харчі, висновок, ми всі багато їмо.
Ну реально культ їжі, перше, друге і компот, не дивує тепер, чого в нас більшість сімей з зайвою вагою після 40. А чи про здоров´я це все, про спущені гроші в унітаз вже мовчу?!
Мотористка• 09 апреля 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Терпіти його не можу, його хтось купує, п´є? Думала, що в радянські часи лише таке було.
Я пью . А что ?
Завжди мало• 09 апреля 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Апельсини, іноді мандарини, були банани.
Кроме этих, какие?!
Крижана бурулька• 09 апреля 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Так вы его заставляете.
У меня никто никого не заставляет. Что это за издевательство?
Вы можете и не заставлять. Это ваше личное дело. При чем здесь я?
А я кумедна• 09 апреля 2025
Ответ дляМяо мой мяо
Я теж буквально вчора казала чоловіку, що ціни пішли на продукти капець ,які дорогі, при чому ,нового нічого не купувала, на одні шоколадки в атб глянула і офігіла
А що з шоколадом не так?
Мені потрібно каву купувати селену і цукерки чи шоколадки на подарунки, маю до батьків їхати і з родичами побачитись. Щось ви мене заінтригували
Лінива, не каюсь• 09 апреля 2025
Ответ дляКрижана бурулька
А как это может ’не выйти’?
Запросто, дитина поїзала з дому в 8 ранку і повернулася а 20 вечора. Спати в 21-22, за цей час треба всю добовумнорму всього в неї впхнути, або не хоче, чи таке не розглядається, прив´язуєиемі пхаєте?
Та_шо_ж_таке• 09 апреля 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Нічим, особливо фруктоза, окрім того що його треба використати. А більшість при малорухливому способі не витрачає його.
И дети?
Лінива, не каюсь• 09 апреля 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Так вы его заставляете.
Уявляю якби мене щаставляли їсти те, що я нк зочу,,чи не люблю, насилля чистої води, а бідну дитину - можна, воно ж слабше, бідненьке.
АсобеннАя• 09 апреля 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Всі, кого я знаю - дожили до 90+ років. А ще голодрмор пережили.
Все правильно. Тих, хто не пережив, ви просто не знаєте.
Крижана бурулька• 09 апреля 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
У вас ребенок 12 часов ничего не ест? Мой так не может
Лінива, не каюсь• 09 апреля 2025
Ответ дляМотористка
Я пью . А что ?
Мені несмачно, йогурт люблю.
Завжди мало• 09 апреля 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ещё и не полезное
Крижана бурулька• 09 апреля 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Я вам больше скажу: я его ещё и уроки учить заставляют, и 2 иностранных на курсах учить, и спортом заниматься).
Мотористка• 09 апреля 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Мені несмачно, йогурт люблю.
И что ? Мне теперь тоже кефир перестать любить ?
Лінива, не каюсь• 09 апреля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Кроме этих, какие?!
Більше не знаю - ківі, груші беру своїм постійно - більше 100 грн, всю осінь і зиму хурму брала собі - 70 - 100+.
ЧупакабраЗеБест• 09 апреля 2025
Ответ дляНеробименінерви
І по сумам в 20000 на родину і по коментарям; де м´яяясоооо і без бананів, що то за життя взагалі?!😁
то есть вы не едите ни мясо ни бананы?
ЧупакабраЗеБест• 09 апреля 2025
Ответ дляНеробименінерви
В нас комуналка 4000, на їжу 12000.🙄
а соклько вас челвоек? 12?
есть помощь из села? или вы может сама что выращиваете есил живете в частном доме?
Лінива, не каюсь• 09 апреля 2025
Ответ дляКрижана бурулька
В школі їсть безкоштовний обід, в машині їсть, щось в супермаркеті можу докупити, якщо голодний.
Всюди влазю• 09 апреля 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
То як набрати денну норму білка ? Якщо обмежити кількість через калорії ?
Хто визначив ті норми?
В кожної людини може бути своя норма.
Вище мені відповіли, що 2 яйця і шматочок м´яса треба щоб не бути голодним. Я наприклад можу з´їсти або одне яйце і м´ясо, або 2 яйця без м´яса. Раніше могла з´їсти 2 яйця, картоплину, м´ясо і ще й тарілочку салату. В якийсь момент стало зрозуміло, що половина з цього для мене зайва. А тоді, хай би хто спробував мені сказати, що я багато їм, я б і його з´їла)
Норми залежать від того чоловік ти чи жінка
Від віку
Від роду занять, бо якщо спортсмен чи людина яка займається фізичною працею, то норми мають бути одні, а якщо сидить більшу частину дня, то і потреби інші.
Мова не стільки про ціни (а ціни летять в гору як ошаленілі) стільки про кількість та якість.
В кожної людини може бути своя норма.
Від віку
Лінива, не каюсь• 09 апреля 2025
Ответ дляКрижана бурулька
Бідний. А мої все самі - ще й мене кошмарять, перевір уроки, допоможи з проектом, чи ми все зробили. І фрукти самі просять. Щось ви не те робите ((((
Лінива, не каюсь• 09 апреля 2025
Ответ дляМотористка
Хто таке сказав?
Завжди мало• 09 апреля 2025
Ответ дляКрижана бурулька
Он потом разорится на психологах, а с вами лет с 25-ти вообще общаться не будет
Крижана бурулька• 09 апреля 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
А мой не ест бесплатные обеды. Он берет с собой фрукты, бутерброд с бужениной, отбивную с хлебом..
Винник• 09 апреля 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
я так понимаю, тема создана ермакоботом
в духе ’’сами виноваты ’’
точно. галочку ж самі поставили, за руку насильно ніхто не тягнув.
ЧупакабраЗеБест• 09 апреля 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Ми їмо небагато (самі порції), але дивимося, що їмо, тож це ніфіга не дешево.
На двох меню сьогодні з орієнтовними цінами на продукти:
Сніданок - сирники з кавою (70грн)
Перекус- банани (2шт- 30грн)
Обід - гречка, кріль, салат з редису й огірка (250грн)
Вечеря - окрошка з яловичиною (150грн), можливо бокал вина (50грн)
550грн/на двох
Ми можемо собі це спокійно дозволити, це не основна частка бюджету,але розумію, що це у нас немає дітей, наприклад. І наші пенсіонери так собі дозволити не можуть. Й це ми готуємо, а не готове купуємо. Тож я теж вважаю, що в Україні хороше харчування для українців дорого.
Сніданок - сирники з кавою (70грн)
Перекус- банани (2шт- 30грн)
550грн/на двох
блин, маловато как то. у нас после обеда и после ужина еще вские перекусы, а то голодуха мучает. и мы все тощие. мне вообще дистрофию пишут (видимо изза проблем по жкт)
Лінива, не каюсь• 09 апреля 2025
Ответ дляВсюди влазю
Хто визначив ті норми?
В кожної людини може бути своя норма.
Від віку
В кожної людини може бути своя норма.
Від віку
Єдина адекватна відповідь в темі.
Крижана бурулька• 09 апреля 2025
Ответ дляЗавжди мало
100%)
Завжди мало• 09 апреля 2025
Ответ дляКрижана бурулька
Те 2 фрукта, которые вы его заставляете съедать каждыйдень? Так он их отдаёт друзьям! Фух, тогда ладно, выкрутился пацан
Ms. Сама прямота• 09 апреля 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Неправда, гляньте яка зараз молодь повна.
Ну,так это от добавок ,Ешек всяких и нитритов и т.д.
АсобеннАя• 09 апреля 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Де? Ходять, худі як тріски. Жруть відрами