Чебураха з перцем• 09 апреля 2025
Хто брав участь в цьому дослідженні?
Спираючись на результати дослідження, проведеного у 2024 році Київським міжнародним інститутом соціології, у МОН повідомили, що переважна більшість учнів 10–11 класів погодилися б навчатися в більш віддаленому закладі, якщо там створено кращі умови та забезпечено підвезення.
«Більшість батьків також погодилася підтримати таку модель, якщо буде організовано підвезення, а відстань – прийнятною», – зазначають у відомстві
Результат:
вже голосів:
47 (90.38%)
Вперше чую
5 (9.62%)
Я чи моя дитина
Шалена невинність• 09 апреля 2025
Ответ дляСмажена полуничка
У нас скрин скидывают кл руку, что прошёл. У нас закрывают 10й, директор бы точно заставил всех проголосовать, думаю, что ссылки у него небыло
Це ж не голосування в Київраді, це просто соцопитування, яке ні на що не впливає.
Шалена невинність• 09 апреля 2025
Ответ дляЛасую колобками
Не приймала участь в опитуванні, але донька зараз в 9 класі і у нас половина дітей буде вступати у інші ліцеї чи коледжи, сильніші, профільні. Тому якби я приймала участь - я б теж так проголосувала. 10-11 клас це не пупсіки, мають можливість їздити
Ваш варіант відповіді характерний для жителів міста і батьків дітей з підвищеними освітніми потребами. Натомість проти зазвичай жителі сіл та батьки середнячків.
Шалена невинність• 09 апреля 2025
Ответ дляПуГоФФка
В нас в смт вже років 20 є ліцей, раніше називався колегіум з гуртожитком де діти їздять вчитись не лише з нашого району, а й з сусідніх - ради кращих умов і профільного навчання
Дуже рідко яка громада може собі таке дозволити, ваша громада молодці.
ПуГоФФка• 09 апреля 2025
Ответ дляШалена невинність
Згідно статистики - наша громада визнана критично бідною на рівні України
Чебураха з перцем
• 09 апреля 2025
Ответ дляШалена невинність
Тому що вам треба ознацомитись з таким поняттям, як вибірка
Зручно зробити вибірку в великих містах, які найменше страждатимуть від цієї реформи
Шалена невинність• 09 апреля 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
З чого ви взяли, що опитували лише великі міста?
Шалена невинність• 09 апреля 2025
Ответ дляПуГоФФка
Тоді, можливо, ваш ліцей то ліцей за старою термінологією і насправді дає не лише повну середню освіту, але й фахову?
Чебураха з перцем
• 09 апреля 2025
Ответ дляbegovelik
Например, в Австрии
Скидываются и покупают автобус? Не трындите
Чебураха з перцем
• 09 апреля 2025
Ответ дляШалена невинність
А з чого ви взяли, що в маленьких робили?
Шалена невинність• 09 апреля 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Я такого не стверджувала, а от ви протилежне - так. Тому я вас про ваші ж слова й питаю.
Чебураха з перцем
• 09 апреля 2025
Ответ дляШалена невинність
У нас в області є ліцей , для обдарованих дітей із сільської місцевості, він обласного підпорядкування і фінансування. Громада його не утримує. Там є гуртожиток. По факту навчаються місцеві діти , яким беруть довідку про фактичне проживання в селі
Чебураха з перцем
• 09 апреля 2025
Ответ дляШалена невинність
Відписалися тільки великі міста.
ПуГоФФка• 09 апреля 2025
Ответ дляШалена невинність
Ні. Звичайна школа. 5 профільних класи - фізмат, хімбіо, іноземна філологія, історія, спортивно-військовий профіль. Моя донька навчалась там з 1 по 11 клас. В них в класі вже з 7 класу діти доїжджали з інших сіл
Шалена невинність• 09 апреля 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Відписалися тільки великі міста.
А чому ви вважаєте, що на порадниці мають бути присутні всі учасники опитуванпя і відписуватися у вашій темі? Ви така цікава.
А потім запитують, навіщо теорія ймовірності та статистика у школі...
Шалена невинність• 09 апреля 2025
Ответ дляПуГоФФка
Все одно крута штука. Можливо, була організована в кращі часи вашої громади, але навіть рідко коли в містах таке є.
Чебураха з перцем
• 09 апреля 2025
Ответ дляШалена невинність
З тієї причини, з якої вы вважаєте, що порадниці тільки Київ присутній
ПуГоФФка• 09 апреля 2025
Ответ дляШалена невинність
Ответ дляЧебураха з перцем
Почему скидываются? Нанимают. У нас рядом город, в котором очень много турок, в местной школе учится много турецких детей, которые буллили австрийских. Австрийские родители перевели своих детей в соседнее село, где турок нет и наняли туда автобус.
Ласую колобками• 09 апреля 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Ваша дитина буде навчатись у своєму місті? Чи їздити 30км по бездоріжжю в районний центр?
Так у вас же в дописі йде мова про зручний підвіз. Плюс заклад у який вступає моя донька має гуртожиток
Чебураха з перцем
• 09 апреля 2025
Ответ дляЛасую колобками
В дописі , все красиво. А буде , як завжди. Держава забрала навіть ті шкільні автобусы, що були до війни. Ви вірите , що куплять тисячі нових ?
Чебураха з перцем
• 09 апреля 2025
Ответ дляbegovelik
У вас є можливість, або ходити в місцеву, або винаймати. А у нас без вибору