Розбещена цяточка• 09 апреля в 13:06
Рейс Кишинів Іракліон
Доброго дня, поділіться власним досвідом, як швидко проходили кордон, як добирались з ж/до вокзалу до аеропотра Кишиніву (таксі на місці, uber, є поруч автобуси).
Вдячна за будь які нюанси, що стосуються поїздки до ае,сам рейс. Я так розумію, що він є тільки нічний.
Вся така шо куди там• 09 апреля в 13:22
Дайте хоч якусь інформацію, час прибуття хоча б. Загалом місто маленьке, дістатись можна швидко з однієї частини в іншу. Аеропорт також маленький, проходження всіх етапів контролю дуже швидке.
Ксерокопия ночи• 09 апреля в 13:32
Все круто было, в ираклионе встретил туроператор, такси до отеля
Розбещена цяточка
• 09 апреля в 13:35
Ответ дляВся така шо куди там
Ви потягом їдете в Кишинів?
Так
Розбещена цяточка
• 09 апреля в 13:36
Ответ дляВся така шо куди там
Прибувають потягом до Кишинева о 12.00
Вся така шо куди там• 09 апреля в 13:36
Ответ дляРозбещена цяточка
Прибувають потягом до Кишинева о 12.00
Добре. Рейс о котрій?
Розбещена цяточка
• 09 апреля в 13:38
Ответ дляПутающаяся
А чого рейс нічний? В 05:50 .
Чартерний знайшла виліт о 00:05,червень.
Розбещена цяточка
• 09 апреля в 13:38
Ответ дляВся така шо куди там
Ви потягом їдете в Кишинів?
Так
Вся така шо куди там• 09 апреля в 13:39
Ответ дляРозбещена цяточка
Тоді хай бронюють готель, відпочивають, гуляють і увечері їдуть на таксі в аеропорт. Не блукати ж весь день містом.
Розбещена цяточка
• 09 апреля в 13:39
Ответ дляВся така шо куди там
Добре. Рейс о котрій?
00:05
Вся така шо куди там• 09 апреля в 13:41
Якщо не хочуть готель, є варіант їхати автобусом, як раз під рейс. Це якщо з Києва.
Розбещена цяточка
• 09 апреля в 13:46
Ответ дляВся така шо куди там
Як там справи по таксі? Чи є автобус поруч з вокзалом до аеропорту? Я буду з Києва потягом, тому до ае вже сама. Дякую
Вся така шо куди там• 09 апреля в 13:48
Ответ дляРозбещена цяточка
Щодо жд не підскажу, їхала лише автобусом та машиною. Таксі існують всюди, проблем немає. Що ви будете робити в аеропорту весь день?
Розбещена цяточка
• 09 апреля в 14:08
Ответ дляВся така шо куди там
І то правда ☺️
Вся така шо куди там• 09 апреля в 14:11
Якщо без дітей, то здайте речі десь в камеру схову (на жд станції мають бути) і гуляйте по місту. Місто не цікаве
Дело было давно• 09 апреля в 14:49
Ответ дляРозбещена цяточка
14 222 тел такси 10 долл до аеропорта
Розбещена цяточка
• 09 апреля в 14:56
Ответ дляДело было давно
14 222 тел такси 10 долл до аеропорта
Дякую
Дело было давно• 09 апреля в 15:12
Ответ дляРозбещена цяточка
Дякую
и это такси с счетчиком без молдавских историй
Розбещена цяточка
• 09 апреля в 17:02
Ответ дляДело было давно
Да, очень хочется без историй или приключений, спасибо
Розбещена цяточка
• 09 апреля в 17:04
Ответ дляВся така шо куди там
Я з дитиною, тому все дізнаюся, так могли би погуляти до рейсу