Гладиолус• 09 апреля в 14:43
Про такі слова.
Що для вас матюки? Для мене це не припустимо! Я НІКОЛИ в житті не матюкаюся,крім слова блін, ну , якщо це можна назвати матюком.І то не тому ,що я себе стримую.Ні! В мене навіть не виникає ні в голові ,ні на язику,щоб вжити матюк.
Покращена• 09 апреля в 15:41
Ответ дляЗалізний занавіс
автор хотіла себе виставити правильною, а по факту виставилась дурою
інша мена в неї була, вона безжалісна і приціл був на визначених людей
такі люди як автор розколюють Україну
Хочу барабульки• 09 апреля в 15:54
Горжусь Вами! Какими еще достижениями можете похвастаться?
Дама с собачкой• 10 апреля в 08:29
Ответ дляГладиолус
Вам відомі тільки крайнощі? А між одним і іншим є люди? Чи тільки ті що матюкаються і ’тварі’
Там же написано:Ф.Раневская.Но я с ней согласна.
А чего вы так нервничаете?Потому что очень хороший человек)