Слоник-тоник• 09 апреля в 15:28
Задержка 7 дней,тест отрицательный
Задержка уже неделя, последний ппа был 14 числа. Переделано уже много тестов разных фирм,все отрицательные. У кого такое было? Тест бы уже показал?
Додаю напруги• 09 апреля в 18:26
Йдіть до гінеколога, можуть бути інші причини. В мене колись теж була затримка довга без вагітності)
Як варіант можна ще здати хгч щоб точно вже знати, але гінеколог і сам відправить)