Душка-свекрушка)))• 09 апреля 2025

Мами старшокласників зайдіть

Вже завтра будуть вирішувати питання закриття низки шкіл та ліцеїв за законопроєктом 13120 та 13120/1 про внесення змін, щодо формування мережі ліцеїв.
Прошу не бути байдужими та підписати петицію https://petition.kmu.gov.ua/petitions/8026
Щодо припинення внесення змін до освітнього законодавства в період воєнного часу.
В результаті підписання цього законопроекту більшість працюючих шкіл та ліцеїв закриють, особливо в маленьких містах та селах і діти залишаться без можливості здобути повну середню освіту.
Не будьте байдужими!
Голубка миру• 09 апреля 2025
Ответ дляТундиринда
Вже після реформи 2021 р. діти їздять. Але поки що не дуже далеко.
У нашому мікрорайоні з 4 шкіл одну зробили початковою, 1-4 класи, дві гімназії тепер (1-9 класи) і одна типу ліцей 1-11 класи.
З тої школи, де 1-4, до 5 класу дітей автоматично переводять в одну з ’гімназій’.
Це десь 2-3 км тепер дітям до школи. Автобуси і трамваї забиті зранку.
Цікаво, в якій Ви області? Чула, що в деяких регіонах вже впровадили такий розподіл.
Губка Боб• 09 апреля 2025
Ответ дляФорс мажор
Наивные. Уже всё решено и эти петиции никто не читает и они ни на что не влияют.
неправда! дважды убедилась на личной шкуре. вопросы решились. хотя было безнадежно
Дадосвидания• 09 апреля 2025
Я підтримую нову реформу
Дадосвидания• 09 апреля 2025
Ответ для_Alekssandra_
А в сёлах, где не набрать столько детей на старшие классы?
І де брати спеціалістів для цих шкіл?
_Alekssandra_• 09 апреля 2025
Ответ дляДадосвидания
І де брати спеціалістів для цих шкіл?
Но сейчас же школы работают?
Черкасская область, одна школа на 4 села. В классе до 15 детей
сладкий_ноябрь• 09 апреля 2025
Ответ для_Alekssandra_
Да, именно на детях страшные ’растраты’. Ещё на учителях, зарплаты ж огромные у них(((
Самые большие растраты в стране на образование холопов
Ну який сенс платити вчителю, якщо в класі 4 дитини?
Тому звісно, краще оптимізувати і створити дві школи
сладкий_ноябрь• 09 апреля 2025
Ответ для_Alekssandra_
І створити з двох шкіл одну. Ніж тримати дві школи.
_Alekssandra_• 09 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Почему экономить нужно на образовании?
Почему бы не устроить экономию за счёт оптимизации госслужащих?
У учителя зарплата до 20 тыс, у сотрудника министерства больше 60ти. А сколько бесполезных гос.органов создают, через год ликвидируют и новые создают!
А вы решили посчитать зарплаты учителей. Браво
сладкий_ноябрь• 09 апреля 2025
Ответ для_Alekssandra_
Почему экономить нужно на образовании?
Навіщо втримувати школу, в якій 54 учня?
автор Душка-свекрушка))) • 09 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Зруйнувати школи можна, але пам´ятайте, що будувати їх ніхто потім не буде
_Alekssandra_• 09 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Потому что экономить на образовании- это последнее.
Экономить есть на чем, было бы желание.
А то, что происходит сейчас - это деградация нации. Этого и добиваются
Дадосвидания• 09 апреля 2025
Ответ для_Alekssandra_
Но сейчас же школы работают?
Працюють і дійсно дають знання - це не одне й теж. Те що сьогодні ще є спеціалісти пенсіонери, не значить, що будуть завтра.
сладкий_ноябрь• 09 апреля 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Якщо село вимирає, то який секс утримувати школу?
Який сенс, якщо через 4 роки там буде 30 учнів
_Alekssandra_• 09 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Сексом школу не удержишь. Тут не поспоришь.
сладкий_ноябрь• 09 апреля 2025
Ответ для_Alekssandra_
😂😂😂😂😂😂😂
Дадосвидания• 09 апреля 2025
Ответ для_Alekssandra_
Экономить есть на чем, было бы желание.
В мене сусідка їздить в сільську школу. За освітою вона вчитель початкових класів і біології. Викладає біологію і хімію. Вона сама говорить що в хімії вона нуль. Але ж вчить.
Ответ длясладкий_ноябрь
То мабудь і вимирає через таку горе політику сучасних можновладців,які ніяк не напхають свої пельки, вже до шкіл тих добралися.Тільки все нищать та руйнують. Плекати добробут українців вони не хочуть
сладкий_ноябрь• 09 апреля 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
:) а може тому, що в селі не має роботи? Тому й виїжджають
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну то нехай створюють робочі місця, а не нищать все навкруги. Дають дотації на сільську продукцію так як за кордоном, є маса способів підняти село, було б бажання, але вони все тільки нищать, їм не потрібна освіта, бо в самих куплені дипломи, бояться конкурентів, тому все і нищать
Дадосвидания• 09 апреля 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Колективізацію запровадити?
Ответ дляДадосвидания
Колективізацію запровадити?
А за кордоном що колективізація? Чому шукати зразу крайнощі?
Тундиринда• 09 апреля 2025
Ответ дляГолубка миру
Я у Києві. Наша школа за місцем реєстрації вже 4 роки дітей після 4-го класу переводить до іншої (перші два роки до однієї, наступні два роки до іншої).
Тундиринда• 09 апреля 2025
Ответ дляДадосвидания
І де брати спеціалістів для цих шкіл?
Так зараз вони ще є.
А коли їх звільнять, не буде.
сладкий_ноябрь• 09 апреля 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Хто створить? Мін освіти? :))
Дадосвидания• 09 апреля 2025
Ответ дляТундиринда
Так зараз вони ще є.
А коли їх звільнять, не буде.
Спеціалісти чи просто ходять на уроки?
Тундиринда• 09 апреля 2025
Ответ дляДадосвидания
Хіміків і у Києві страшенний дефіцит.
Бо на з/п 7 тисяч не піде людина, яка розуміється у хімії. Провізором чи лаборантом у фармкомпанії вона отримуватиме суттєво більше.
Ответ дляТундиринда
В тому ж то і справа,що вони хочуть відмежувати початкову від середньої та старшої. І це все в різних закладах, а тепер уявіть в кого двоє та більше дітей, як їх розвозити по школах кожні 4 роки, да і для дітей постійний стрес міняти ті школи
сладкий_ноябрь• 09 апреля 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Скло почали руйнувати ще в 90.
Закрилися ферми, поля здали в оренду, колгоспи перестали існувати.
Закриття школи це німцева ланка в цьому ланцюжку
Ответ длясладкий_ноябрь
Скло почали руйнувати ще в 90.
Ну то нехай розвалюють та нищать і далі? А може пора вже проявити громадську позицію та почати відстоювати нарешті свої права? Гнати таку владу треба було вже давно
сладкий_ноябрь• 09 апреля 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Так воно вже розвалене.
Чи ви цього не розумієте
Школа не спасе село, тому що воно вже в останній ланці знаходиться.