Мороженная курица• 08 апреля в 21:44
Чи залишиться у наших дітей можливість навчатися в 10-12 класах?
Це питання виникло у батьків та вчителів після внесення славнозвісного законопроекту https://www.facebook.com/share/p/1AZk99khgf/ . Поширена, будь ласка, інформацію, не будьте байдужими https://petition.kmu.gov.ua/petitions/8026

Аноним_1859• 08 апреля в 21:47
Така система в багатьох країнах ЄС
Нічого поганого в ній не бачу

Аноним_1859• 08 апреля в 21:48
Ответ дляЗвоночек
А зачем? Стране нужны рабы
Зараз більшість чоловіків раби незалежно від кількості класів

Мира всем• 08 апреля в 21:48
Автор, высшее образование нужно единицам. Поэтому и старшая школа тоже не нужна в таком огромном количестве..

Закуйовджена життям• 08 апреля в 21:48
Якщо діти протирають 9 років штани, то навіщо їм ще 3 роки?

Закуйовджена життям• 08 апреля в 21:49
Ответ дляАноним_1859
Ну куди ж без вашого коментаря

Аноним_1859• 08 апреля в 21:49
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ну куди ж без вашого коментаря
Так це реальність. Неможна озвучувати? Ну ок

Закуйовджена життям• 08 апреля в 21:50
Ответ дляАноним_1859
Ви цю реальність під кожним постом пишите...навіщо? Тема здається інша, ні?

Аноним_1859• 08 апреля в 21:51
Ответ дляЗакуйовджена життям
Я перший раз написала. Може то різні люди часто пишуть ? Ні?

Василина Семеніч• 08 апреля в 21:53
Ответ дляАноним_1859
Така система в багатьох країнах ЄС
Нічого поганого в ній не бачу
Різниця тільки в зарплатні умовної санітарки в ЄС і в Україні. І можливості на неї прожити.

Закуйовджена життям• 08 апреля в 21:53
Якщо все реально буде так, як хотять, то це хороша реформа, якщо їх неперекрутять знову, як НУШ

АнтиТроль• 08 апреля в 21:54
Ответ дляВасилина Семеніч
Так здесь не за учебу переживают, а за ставку учителей?

Брюльтик• 08 апреля в 21:55
9 класс, лицей, нам учительница на родительском собрании сказала, что теперь в 10-11 класс по проходному баллу. И что в этом году школа еще скорее всего возьмет всех в 10, но подумайте, а зачем оно надо тем, кто уже сейчас ничего не учит и учить не собирается.

Весела моль• 08 апреля в 21:55
Ответ дляВасилина Семеніч
Тобто, якщо в Україні санітарка закінчить 12 класів, то зарплатня в неї буде вища? А якщо матиме вищу освіту, то взагалі буде гроші грести лопатою?

Аноним_1859• 08 апреля в 21:56
Ответ дляВасилина Семеніч
У санітарки так, маленька з/п
А у манікюрщиці ? Перукаря? Масажиста? Сантехніка? Сварщика? Плиточника? Теж малі?
Ой ні, дуже різні зарплати

Некомильфо• 08 апреля в 21:56
Не знаю, що там в проекті, але це правильна система, коли останні 3 роки діти здобувають спеціальність.

Аноним_1859• 08 апреля в 21:57
Ответ дляНекомильфо
І я це підтримую.

Усатая полосатая• 08 апреля в 21:58
Що заважає отримати той самий диплом про повну освіту у коледжі? Навіщо стільки дітей дарма просиджують штани в школі?
І так, залишиться, для дітей, які того прагнули і намагалися гарно для того навчатися.

Закуйовджена життям• 08 апреля в 21:58
Ответ дляБрюльтик
Так ото ж. В доньки в класі 60% взагалі не вчаться, оцінки 1,2,3,4 бали це максимум, і не тому що ’тупі’, більшість достатньо розумні, просто ліняться, батькам все рівно.і це тільки 6 клас...от і виходить, що їм навчання ні до чого...

УжеВотДа• 08 апреля в 22:02
Не всі живуть у великих містах, де є ліцеї. Села будуть позбавлені можливості навчання в ліцеї тому що його там ніколи не буде. Не всі батьки зможуть фінансово забезпечити навчання в ліцеї в місті. От і велика частина дітей, які вчаться, втратять можливість.
Інша сторона медалі, що вчителі будуть мати менші зарплати, і будуть шукати інші варіанти доходу, звільняться, нові не прийдуть на мізерну зарплату. Словом, воно і зараз все прекрасно, а буде ще краще. Ну ви ж знаєте, тільки краще роблять, а виходить, як завжди

АнтиТроль• 08 апреля в 22:04
Ответ дляБрюльтик
И правильно! Я бы вообще только 7 классов обязательных оставила, а с 8 - по проходному с возможностью исключать

Ухахайкина• 08 апреля в 22:05
Ответ дляSvitlo_
В розумних так.
Пгт. К лицею у нас будет по этому закону 40 км, по бездорожью. Школьного автобуса нет. Как думаете,,сколько детей из пгт попадут в 10й класс? Отг не сможет содержать 2 десятых и 2 одинадцатых

палка-копалка• 08 апреля в 22:05
Ответ дляАнтиТроль
Тем, кому оно надо останется
А то как очередной выгобистый старшеклассник довел учителя до рукоприкладства - так неделю сношают учителя по всем пабликам. А когда есть рабочая идея, как освободить классы и педагогов от разнообразных форм жизни, тусующих в школе - так вдруг мамы против.
Да, это хорошо, что гопота переместится в пту и высвободит умным детям ресурс.
А для кого-то это станет стимулом лучше учиться и не проклацать поворот в 9м классе.

УжеВотДа• 08 апреля в 22:06
Ответ дляАнтиТроль
Та чого ж тільки з 7-го?
Треба вступні іспити в садочок і вступні іспити в школу, а то понабирають...

Ухахайкина• 08 апреля в 22:06
Ответ дляАноним_1859
Така система в багатьох країнах ЄС
Нічого поганого в ній не бачу
В ес есть нормальные дороги и школьные автобусы

АнтиТроль• 08 апреля в 22:07
Ответ дляУжеВотДа
Та чого ж тільки з 7-го?
Я свое мнение написала. Если вы считаете, что нужно с садика - вы тоже можете высказаться