Мааарковная• 09 апреля 2025

Апендицит, підскажіть

Тупа біль справа біля пупа, періодична. Пару років тому було таке відчуття ніби як там щось є, заважало. А зараз тупа біль
Читаю часто що це може бути апендицит, як думаєте чи це може бути причиною?
Як перевірити, просто зробити УЗД?
Смайлик• 09 апреля 2025
Его не видно на УЗИ
Гореотума• 09 апреля 2025
Сижу с такой же лажей, только у меня внизу живота как камень
автор Мааарковная • 09 апреля 2025
Ответ дляСмайлик
Его не видно на УЗИ
Як перевірити?
Сяду на шию, дорого!• 09 апреля 2025
Краще поїхати в лікарню. Лопне то гірше буде.
Гореотума• 09 апреля 2025
Ответ дляМааарковная
Як перевірити?
Видно его, если газов особо нет и типично расположен
автор Мааарковная • 09 апреля 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Це вже не один рік так
Дідова баба• 09 апреля 2025
У мене тягнуло праву ногу і біль унизу живота. На УЗД не побачили. По аналізах сказали коліки.
Прийняли рішення оперувати
Смайлик• 09 апреля 2025
Ответ дляМааарковная
Як перевірити?
А никак, только резать. Боль такая, что вызываешь скорую и готов быть порезанным)
Сонячний зайчик• 09 апреля 2025
Ответ дляМааарковная
Як перевірити?
Хірурги знають, де притиснути, щоб перевірити.
Ну і температура може бути 37.
_Alekssandra_• 09 апреля 2025
Ответ дляМааарковная
Як перевірити?
Мне проверяла скорая так: поднимали ногу, бросали, была острая боль до потери сознания, все - аппендицит, готовьте операционную. Потом в больнице прощупывали живот, делали анализы.
В итоге так и не вырезали, прошло очень много лет с тех пор.
А началось все с того, что резко сильно заболел живот, я потеряла сознание, из лагеря забрали
Дідова баба• 09 апреля 2025
Ответ дляМааарковная
Як перевірити?
Мені так робили - лягти на лівий бік і підняти зігнуту в коліні праву ногу. Біль стає сильнішим
язззззь!!!• 09 апреля 2025
Викликайте швидку. Це не жарти! Апендицит - підступна штука, у кожного проявляється по різному. У мене взагалі симптоматики, що видав інтернет, не було. По факту - перітоніт.
_Alekssandra_• 09 апреля 2025
Ответ дляязззззь!!!
Так у автора симптомы годами. Лучше сходить к хирургу днем
Смайлик• 09 апреля 2025
Ответ дляМааарковная
Це вже не один рік так
Аппендицит - это не про боль годами
Дідова баба• 09 апреля 2025
Ответ дляСмайлик
Аппендицит - это не про боль годами
Чому ж. Хронічний якраз роками і ниє
Творческий типаж• 09 апреля 2025
Ответ дляМааарковная
Це вже не один рік так
Якщо не один рік, то може бути що завгодно, від жовчного до метеоризму. Ви узі нирок робили?
язззззь!!!• 09 апреля 2025
Ответ для_Alekssandra_
Ага, нехай чекає день. Я теж два рази лежала в лікарні з підозрою на апендицит, з характерними симптомами для нього. А потрапила просто тому, що вже вимучилась і не розуміла, що зі мною. А не дай Бог лопне?
Мастер Пис• 09 апреля 2025
Ответ дляСмайлик
Его не видно на УЗИ
А как его определяют ?
Хачапууури• 09 апреля 2025
Ответ дляДідова баба
Чому ж. Хронічний якраз роками і ниє
В мене був приступ, подумали що отруєння, пройшло, а через рік приступ такий самий , але зрозуміли що апендицит
Смайлик• 09 апреля 2025
Ответ дляМастер Пис
А как его определяют ?
Наружное обследование
Elena-eedc• 09 апреля 2025
Мне в своё время сделали все анализы (было плохо, температура, боль в животе), сказали резать. Потом хирург ржал и сказал, что он розовый и здоровый (отросток). Не болит с тех пор ничего. шрам большой. Но я за то, чтобы резать; у подружек -двойняшек в один день был перитонит с осложнениями, еле вычухались.
ЗдесяЯ• 09 апреля 2025
Температура небольшая запор и анализ крови показывает там что-то... воспаление наверно
Посудомойка• 09 апреля 2025
С пальца кровь показывает аппендицит или нет.
автор Мааарковная • 09 апреля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Нирок ні, робила УЗД ШКТ