Показушница• 09 апреля 2025
Хорошо ли можно заработать на пригоне автомобилей из США?
Усміхайлик• 10 апреля 2025
Ответ дляПоказушница
Почему?
Пригнаний биток виходить по ціні майже як офіціал без ДТП
задумчивая мордочка• 10 апреля 2025
Ответ дляСонячний день
Пока Трамп при власти ничего не заработаете
Отож
Мальовнича даль• 10 апреля 2025
Я так понимаю ваш безработный мужик решил заняться, потому что слышал от пацанов, что хорошо поднимают денег) Но так как у самого ума нет - сказал вам все узнавать, а он потом сделает. Поэтому вы здесь, да?)
Ленивица-красавица• 10 апреля 2025
Ответ дляУсміхайлик
Це звідки ви така розумна? Може конкретні дані назвете ? Питання скоріше риторичне)
Усміхайлик• 10 апреля 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Які конкретні дані Ви хочете знати?
Ленивица-красавица• 10 апреля 2025
Ответ дляУсміхайлик
Які конкретні дані Ви хочете знати?
«Пригнаний биток виходить по ціні майже як офіціал без ДТП» ось ваш коментар. То назвіть конкретну модель з салону і з аукціону, де буде однакова ціна? Ось ці конкретні дані, невже незрозуміло?
В курсі діла• 10 апреля 2025
Про Америку не знаю. В Европе биток ремонтировать нереально дорого, страховые часто отправляют в утиль машины, которые в Украине легко восстанавливают. У меня другой вопрос, почему из США?
Усміхайлик• 10 апреля 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Хто порівнює авто з салону і биток з Америки? Зазвичай порівнюють таке ж БУ з пробігом і без ДТП в анамнезі. Тільки в Україні буде зрозуміла історія обслуговування авто і стан. Купуючи биток на аукціоні - можна тільки візуально оцінити зовнішні пошкодження. Внутрішні пошкодження не видно. Врахуйте ще комісію аукціону, доставку (через Європейські порти це дорожче, ніж через Одесу), розтаможку, вартість нових деталей, роботу СТО (вона подорожчала через нестачу майстрів і здорожчання податків) і всякі інші дрібниці по типу хімчистки.
Ленивица-красавица• 10 апреля 2025
Ответ дляУсміхайлик
В мене чоловік цим займається, тому уявляю все добре, на відміну від вас)
Усміхайлик• 10 апреля 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Скільки коштували останні авто під ключ і які моделі це були?
Ленивица-красавица• 10 апреля 2025
Ответ дляУсміхайлик
Скільки коштували на аукціоні? Чи вже з розтаможкою?
Усміхайлик• 10 апреля 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Під ключ - це вартість повністю відновленого і вже оформленого авто
Ленивица-красавица• 10 апреля 2025
Ответ дляУсміхайлик
Джип черокі, якщо не помиляюсь, 17500 останній пішов.
Я натуралка• 10 апреля 2025
Чому взагалі в Україні такі ціни на авто?
Я в США на аукціоні купила за 1200 долл бу машину європейського виробника, в чудовому стані, вже два роки їзжу не нарадуюсь. В нас така сама машина коштує 10.500 долларів.
Ну от чому так?
Диви яка я пава!• 10 апреля 2025
Ответ дляЯ натуралка
Ну от чому так?
У меня у самой такой вопрос. Я живу в Румынии. Вообще рядом. А цены на авто очень разнятся. Мой как в Украину приехал, офигел от этих всех копеек, жигулей. У них такого старья нет. Самые старые машины 20-25 лет.
Отжигающая• 10 апреля 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Мається на увазі куплене свого часу у офіціалів в Україні вживане авто. Ви можете відкрити авторіа і впевнитись в цьому. Люди з більшою охотою купують не американців. Американця ще спробуй продай.
Жена аллигатора• 10 апреля 2025
Що Ви маєте на увазі під «пригоном»? Пригнати авто можна з Європи, а з Америки воно приплити може ) . До війни в Одесу , наразі з Литви на трал кинути 300Є і приїде в Укр.