Треба ось так• 10 апреля в 07:53
Куди ще можна виїхати без грошей ?в яку країну ?
З прифронтового міста. Є гроші на дорогу і може ще на перший місяць
Де приймуть ?
Скіфська пектораль• 10 апреля в 07:54
германия
но деньги надо иметь с собой, плюс быть готовым к собачим условиям
Перша на селі• 10 апреля в 08:03
Ответ дляСкіфська пектораль
германия
Закриває всі програми
ПростоБелка• 10 апреля в 08:03
Ответ дляСкіфська пектораль
германия
Про Германию уже можете забыть, новое правительство принимает новые законы не в пользу украинских беженцев
ПростоБелка• 10 апреля в 08:05
Ответ дляПерша на селі
Закриває всі програми
Все верно, вчера в новостях немецких опубликовали
Ангелок з ріжками• 10 апреля в 08:05
Ответ дляПерша на селі
Закриває всі програми
Это не для укр. беженцев.
Ангелок з ріжками• 10 апреля в 08:06
Ответ дляПростоБелка
Хоть читайте внимательно.
ПростоБелка• 10 апреля в 08:06
Ответ дляАнгелок з ріжками
Это не для укр. беженцев.
Именно для них
Невловимий Джо• 10 апреля в 08:08
Ответ дляПростоБелка
И какой же это закон?
Вилосипедниця• 10 апреля в 08:08
Ответ дляПростоБелка
Дайте почитать, для новых или все существующие программы сворачивает? Это ж ого какая новость, чего тут никто не плачет?
Ангелок з ріжками• 10 апреля в 08:08
Ответ дляПростоБелка
Именно для них
Йдеться про біженців за програмою переселення ООН (!). Більшість прибувають з Туреччини, Єгипту, Йорданії чи Кенії, або з Лівії через Руанду!
Невловимий Джо• 10 апреля в 08:09
Ответ дляВилосипедниця
Потому что это фантазии
Ангелок з ріжками• 10 апреля в 08:09
Ответ дляВилосипедниця
Уже это сто раз обсудили и наших это не касается.
Красота неземная• 10 апреля в 08:09
Ответ дляПерша на селі
Закриває всі програми
Программы ООН, это совершенно из другой оперы.
Треба ось так
• 10 апреля в 08:09
Ответ дляИз Кукуева я
Норвегия
В яке місто треба приїхати і як краще доїхати ?
ПростоБелка• 10 апреля в 08:10
Ответ дляАнгелок з ріжками
Тешьте себя и дальше надежой, можете даже считать, что для инопланетян
Из Кукуева я• 10 апреля в 08:12
Ответ дляТреба ось так
Роде лагерь распространения в Норвегии
ПростоБелка• 10 апреля в 08:13
Хоть миллион синих теток наставьте программа Мерца и германии в отношении украинцев не изменится
лёд тронулся, господа присяжные украинские беженцы
Ангелок з ріжками• 10 апреля в 08:15
Ответ дляПростоБелка
У вас истерика от радости?
Бабулька• 10 апреля в 08:15
Ответ дляПростоБелка
Жіночко, ви якась збуджена зранку. Нічого поганого нашим біженцям не буде, тож випийте персену та наведіть лад у своєму житті.
Треба ось так
• 10 апреля в 08:16
Ответ дляИз Кукуева я
Роде лагерь распространения в Норвегии
Дякую
Бабулька• 10 апреля в 08:18
Ответ дляПростоБелка
Навіть трохи шкода вас.
Скіфська пектораль• 10 апреля в 08:20
Ответ дляПростоБелка
еще не принято
или я не знаю
Шукаю трусики• 10 апреля в 08:31
Ответ дляТреба ось так
Вы из сумской области?
Вічний двигун• 10 апреля в 08:38
Ответ дляТреба ось так
Автор , мы вернулись с Норвегии.. Там не сахар совсем , и жестко
Одесский Колобок ютуб , популярно про ж для беженцев (
Я там чуть не потеряла ребенка ..медицина на букву х
Изучите тему , готовы ли жить в опе мира , и без машины там инвалид
Леплю из пластилина• 10 апреля в 08:40
Автор, я із Сумської області, нещодавно тему створювала з приводу втибору Данії чи Словакії. Там було багато відповідей, дещо про Германію було. Ну це якщо готові жити в таборі з циганами, то можете спробувати. Я не готова. Тому якщо клімат не лякає то я бі зупинилась на Данії, Норвегії, чи може навіть Фінляндії. Там зустрінуть, поселять і будуть платити допомогу, це для початку дуже важливо. Якщо ви без дітей і пенсіонерів, то придівиться до Чехії, Словакії, можливо Польші. Але там все сам, треба працювати. Багато є роботи з житлом, зп десь близько 1000 евро. Плюс наприклад Словакії і Польші в тому, що мова не складна. Спочатку визначіться, як саме ви бачите свій виїзд.