⚡️Ну нарешті! До Великодня «Сільпо» за 50 грн продаватиме верхівки пасок, — їхня пресслужба.
Обіцяють, що сьогодні можна буде купити: два види — по 45 грн і по 60 грн.
.
Креативят. Реально, наверно подобного нигде нет.
.
Результат:
вже голосів:
143 (64.41%)
Лакомство
44 (19.82%)
Тыц
35 (15.77%)
Кощунство
Natalia Кис.порошок• 10 апреля 2025
Блін, так модна взяти звичайну паску і залити її повністю кремом)))
Екатерина1801• 10 апреля 2025
Ответ дляOlga_72
Трошки більше фізичной активності і можна з´їсти цю смакоту.
Ну якщо це для вас смакота, то на здоров´я)))
_Annyshka____• 10 апреля 2025
Ответ дляOlga_72
Весь хліб випікають на рослинній олії дезодорованій очищеній від гіркоти і запаху соняшника олії.
Ось вам склад багету і наприклад, мультизернового їхнього виробництва. Скрізь пальмова олія.
Ответ для_Annyshka____
І що? Так весь хліб випікають. Не тільки в сільпо. Я не готова випікати вдома хліб, щоб ви не нервували за моє здоров´я. Он поки спорили ракета прилетіла. А могла і там де я прилетіти. То шкода від тої кількості пальмової олії що я взагалі з´їм за ці свята, не порівняти із шкодою того як мене годину тому трухануло. Буду заїдати стрес.