Залізна тьотя• 10 апреля в 13:40

Дуже тяжко переживається втрата рідної людини(

Вчора було 40 днів по моєму рідному братику...Зараз знову накрило капітально, від таблеток відійшла, хочеться випити, але алкоголь біду не вирішить...Дуже тяжко змиритися, нічого не хочеться, як далі жити я не знаю. Живемо з мамою вдвох, і не знаємо як бути далі. 4 роки тому не стало нашого тата, тепер брата. Це дуже боляче
Рання пташка• 10 апреля в 13:41
Військовий?
Почемучечка• 10 апреля в 13:41
Співчуваю
автор Залізна тьотя • 10 апреля в 13:42
Сижу вдома, все нагадує про них, кімнати, одяг їхній, речі їхні. Згадую як ми з братом могли сісти мелодрами дивитись, посміятися з усього на світі, як він мене підтримував. Як мені цього не вистачає
автор Залізна тьотя • 10 апреля в 13:42
Ответ дляРання пташка
Військовий?
Так
Lourmel• 10 апреля в 13:42
Тримайтеся
Злюка-закусюка• 10 апреля в 13:43
Співчуваю вам і вашій мамі, важка втрата
автор Залізна тьотя • 10 апреля в 13:43
На роботі серед людей трохи легше, коли чимось зайнятий, сумні думки не так лізуть в голову, а коли лишаєшся сам вдома, накриває по повній, я інколи не розумію свій стан. То я плачу, то через 5 хв згадую наші з ним приколи різні і вже сміюсь, потім знову плачу.
автор Залізна тьотя • 10 апреля в 13:44
Йому лише 33 роки було, ще тільки жити й жити
МЕСТО_Встречи• 10 апреля в 13:44
Авторе, сил Вам та Вашій мамі пережити втрату Дуже Вам співчуваю
автор Залізна тьотя • 10 апреля в 13:44
Це дуже страшно...
Таракашечка• 10 апреля в 13:45
Я вам співчуваю, це дуже важко. В схожій темі колись дівчата радили книгу ’Путишествие души’, вона є в аудіоформаті в ютуб. Багато дівчат писало, що їм це допомогло пережити втрату
автор Залізна тьотя • 10 апреля в 13:46
Нещодавно відпросилась з роботи раніше, щоб просто пройтись містом, зайти за продуктами в магазин. Дощ іде, я з тими пакетами повними в руках йду на зупинку, плачу...і згадую ті миті як ми родиною їздили на нашому автомобілі на закупи, як нас скрізь возили на машині куди ми просили і коли ми хотіли....підтримували, були опорою. А тепер, а що тепер, вже нічого
автор Залізна тьотя • 10 апреля в 13:48
Той стан, коли в один момент хочеш дихати на повні груди, прожити це життя за себе, за брата, за тата. А в інший момент не знаєш як жити, куди рухатись далі. Розумієш, що такого як тоді раніше, вже не буде, а що буде далі невідомо
Заставляличка• 10 апреля в 13:53
співчуваю, авторе, важка втрата.
Natalia505• 10 апреля в 13:57
Тільки час треба, автор. З часом трішки відпустить. В мене подруга сина поховала, перший рік жити не хотіла але робота її витягла. Співчуваю, це горе, з ним треба вчитись якось жити.
Жена_КотораяСтена• 10 апреля в 13:57
Автор, примите мое сочувствие.. нет людей равнодушных к такому горю .. 🙏🏻

Всегда боязно что-то писать, боишься абы не сказать лишнего.. я рискну, деликатно. Прожить потерю - это долгий и болезненный процесс. Про стадии горя вы наверняка знаете, про них пишут. То, что вы проходите, как страдаете, - это практически неизбежно при утрате родного человека, если человек специально себя «не замораживает». Имейте маленькую , мизерную надежду внутри (это я к тому что о надежде вероятно не думается сейчас) на то что эти страдания, такой интенсивности, - конечны и вы сможете пройти этот сложнейший этап , обязательно пройдете

То что на работу ходите - это плюс. Люди и сама работа помогает всегда, хоть в какой-то степени
Жена_КотораяСтена• 10 апреля в 13:59
Земля пухом вашему брату.. и вашему отцу 🙏🏻
спальное место• 10 апреля в 14:00
Автор, примите мои соболезнования.
10 лет назад не стало мужа.
И да станет легче, не скоро, но станет.
Но частичка этой боли навсегда останется ((.
автор Залізна тьотя • 10 апреля в 14:01
Ответ дляNatalia505
Робота витягує, відволікає....я погоджуюсь з тим, що серед людей легше, час трохи пом´якшує(як у випадку з татом), рана в душі так і залишається(
автор Залізна тьотя • 10 апреля в 14:04
Знаєте, дівчата, я вже боюсь виходити заміж і заводити родину, як мені радять. Я от реально сижу і вдумалась скільки ж чудових чоловіків загинуло на фронті, скільки молодих віддали своє життя за свободу, за нас. Багато хто на фронті, багато хто виїхав закордон. Розумієш що так як було раніше, так уже не буде ніколи.
Жена_КотораяСтена• 10 апреля в 14:10
Ответ дляЗалізна тьотя
Вы сейчас не в ресурсе для позитивных картин своего будущего.
Сейчас у вас зима (образно) в душе, пройдет время - обязательно настанет и весна для вас, и встретите хорошего человека, и будет у вас семья.
Не циклитесь на негативных мыслях о будущем - они приходят - а вы их отпускайте . Они вам не большие верные друзья сейчас
Обнимашкина• 10 апреля в 14:58
Тільки час допоможе. Прийміть найщиріші співчуття. Просто обіймаю вас.
Идууу--уууу блин• 10 апреля в 16:02
Співчуваю, Вам.
Сил Вам і Вашій матусі пережити важку втрату.