Файно Замало• 10 апреля 2025
Комфорт Таун. Объясните почему так дорого?
И продажа квартир и оренда. В отзывах еще на момент постройки писали что слышимость хорошая, стены тонкие. Метро далеко. Район особой инфраструктуры нет, больших ТЦ, магазинов и т.д. В чем феномен таких цен?
КоролеВешна• 10 апреля 2025
Ответ дляБілка в колесі
Бо це безпека. Ви дійсно думаєте, що наявність охорони не впливає на вартість житла?
На вартість квадратного метра таке не впливає, це впливає на квартплату, як і інші фішочки, благоустрій, наприклад.
Білка в колесі• 10 апреля 2025
Ответ дляКоролеВешна
І на вартість квадратного метру теж впливає. І наявність охорони, і дитячі майданчики, і висаджені дерева з доріжками.
Файно Замало
• 10 апреля 2025
Ответ дляБілка в колесі
Ви за охорону платите окремо як і за прибудинкову. Кожного місяця..
Білка в колесі• 10 апреля 2025
Ответ дляФайно Замало
Так, але все це впливає і на вартість квадратного метра.
БоВжеВільна• 10 апреля 2025
варити охорони 240 грн.
також великий плюс в тому що є можливість поставити лічильники тепла окремо на квартиру. а це суттєво меншує вартість опалення в зимовий період.
Ліплю вареники• 10 апреля 2025
Ответ дляФайно Замало
Аренда 25 тысяч студия
А ціни на оренду у Республіці на Кільцевій вас не дивують?
Ліплю вареники• 10 апреля 2025
Ответ дляВ курсі діла
на печерске столько же! НО печерск куда лучше!
Підкажіть, в якому ЖК з закритою територією на Печерську, оренда буде дешевша?
САМ_ТАКОЙ• 10 апреля 2025
Ответ дляФайно Замало
Аренда 25 тысяч студия
Это жилье класса КОМФОРТ.. если дорого, то смотрите уровень эконом
Дороже потому что цена при покупке квартиры дороже чем в эконом
Всего есть 4 класса жилья
- эконом
- комфорт
- бизнес
- люкс
И одна и та же квартира будет дороже если класс жилья выше.
Сейчас сдаю хорошую квартиру полномерную 1-к за 12500.. нужно?
Всего есть 4 класса жилья
- эконом
- комфорт
- бизнес
- люкс
Ліплю вареники• 10 апреля 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Всего есть 4 класса жилья
- эконом
- комфорт
- бизнес
- люкс
Всего есть 4 класса жилья
- эконом
- комфорт
- бизнес
- люкс
Ні, автор хоче комфорт, але по ціні економа )
Мой_ужин• 10 апреля 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Всего есть 4 класса жилья
- эконом
- комфорт
- бизнес
- люкс
Всего есть 4 класса жилья
- эконом
- комфорт
- бизнес
- люкс
А французский квартал 2 причисляет себя к какому классу?
Ходила с другом как-то на просмотр квартиры туда, у меня сложилось впечатление, что это эконом закамуфлированный под люкс, оверпрайс
САМ_ТАКОЙ• 10 апреля 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Ага, некоторые хотят центр за 5 тыс, встречала и таких.. или за 5 тыс с новым ремонтом, у метро, с новой мебелью и с дизайном..
САМ_ТАКОЙ• 10 апреля 2025
Девочки, покупка квартиры очень разная
Например
- эконом класс 50 тыс уе
- бизнес класса 300 тыс уе (метраж такой же!)
ПОтому и цена аренды будет разная.. не надо сравнивать разные классы жилья.
Например
- эконом класс 50 тыс уе
Файно Замало
• 10 апреля 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Всего есть 4 класса жилья
- эконом
- комфорт
- бизнес
- люкс
Всего есть 4 класса жилья
- эконом
- комфорт
- бизнес
- люкс
Хрущ?
Ответ дляБоВжеВільна
живу в КТ. маю двох дітей. в пішій доступності 3 державних садочки і ще +2 не так вже й далеко. багато державних шкіл. тобто дитина може дістатися самостійно до навчального закладу. (син з 4 класу ходить до школи самостійно)
куча гуртків куди дитина теж сама може дійти і її не потрібно возити, футбол, баскетбол, басейн, танці, єдиноборства.
гарна транспортна розвʼязка.
син сам гуляє без мого нагляду з 6 років. має багато друзів серед однолітків.
закрита територія , це звичайно теж плюс але потрапити на територію без ключа не складно.
гарна транспортна розвʼязка.
А у Вас охорона на входах стоїть? Бо в мене квартира в Файна таун, в нас просто так без картки не потрапити, охорона зупиняє. Це ж теж забудовник КАН
БоВжеВільна• 10 апреля 2025
Ответ дляО_Юми
стоїть і відеоспостереження теж є
без заявки на прохідну не пустять ні гостей ні курʼєра
але не прям режимний обʼєкт. якщо є велике бажання потрапити на територію то це можливо зробити
Ответ дляБоВжеВільна
стоїть і відеоспостереження теж є
Ясно. До нас багато хто ходить з мешканців району, бо мешканці ЖК понабирали додаткових карт і роздали друзям, знайомим і тд. Але на території порядок, охорона постійно патрулює