Эта_Шикарна)• 10 апреля в 15:07

Яка жінка. Пластичний хірург

Випадково натрапила на сторінку і так приємно здивована.
Вона неймовірна, одружена 22 роки, 2 діточок, віруюча сімʼя, ще молода досить та неймовірно професійна. Чоловік директор клініки досить великої, в якої вона і працює. А що мене тішить, що часто робить зменшення грудей без імплантів і доволі вдало. А як вона торкається своїх пацієнток на відео, з такою ніжністю. Я собі її підмітила на майбутнє, груди треба зменшити трохи
Kapitoshka7• 10 апреля в 15:08
Красиво сделала на фото.
автор Эта_Шикарна) • 10 апреля в 15:09
Це не реклама, дівчата. Просто бачу доволі зазвездевшихся лікарів які зухвало відносяться до пацієнток, а тут прям здивована
Аби не інстаграм і не дізналась би про неї
На циголках• 10 апреля в 15:10
Ответ дляЭта_Шикарна)
Я ни одного не вижу. За ними не слежу.
Дякую_аж_підскакую• 10 апреля в 15:11
Ответ дляЭта_Шикарна)
А мне плевать на инстафотки. Грош им цена. И если бы я врача искала то смотрела бы инфу про её работы и принципы которыми она руководствуется в работе.
А уже сколько у неё детей и одинаковые ли у них пижамы мне было абсолютно плевать.
Пы.сы. а чего на фото соски стали больше чем до были?
НичеНипанимаю• 10 апреля в 15:11
Ох, там жіночці с грудьми треба до ортопеда срочно…(
автор Эта_Шикарна) • 10 апреля в 15:12
І ось ще. Природньо на мій погляд
Все без імплантів
Вельми шановна• 10 апреля в 15:15
Нормальные же сиськи были в старпосте, и почему до соски в два раза меньше до чем после? Откуда ореолы сделались больше?
автор Эта_Шикарна) • 10 апреля в 15:15
Ответ дляВельми шановна
Не знаю
Можете задати їй питання, вона наче відповідає у коментарях
ТигрЛьвович• 10 апреля в 15:17
Реклама має бути платною.
Та никада в жизни• 10 апреля в 15:17
Ответ дляЭта_Шикарна)
І ось ще. Природньо на мій погляд
Все без імплантів
ну хрестик можна було і зняти
Та никада в жизни• 10 апреля в 15:19
віруюча сімʼя 🤦🏼‍♀️
віруюча в що? в долар по 8 чи в те що земля пласка
чи типу релігійна сімʼя
Цвіпканя• 10 апреля в 15:19
Давно за ней слежу, ещё как местная блогер сделала у неё грудь, она мне немного странная из за своей религии, куда она там ходит в церковь Иисуса вроде, перед каждой операцией молятся, а может человек атеист) Сомнительная она мне. Натянутая улыбка всегда.
Вельми шановна• 10 апреля в 15:23
Ответ дляЦвіпканя
Так похоже веру вместе с сиськами пришивает, две последние фотки после операции с крестиками, а до нет их, заметьте
автор Эта_Шикарна) • 10 апреля в 15:23
Ответ дляЦвіпканя
Скоріше це їй впевненості придає, типу віра що бог їй допомагає. Я сама не релігійна людина, але чогось здається що це люди хороші, може я в помиляюсь
Бабо-лебідка• 10 апреля в 15:26
Ответ дляЭта_Шикарна)
А откуда уверенность, что не зазвездиашаяся ? По фото в инстаграм? И про отношение к клиентам , тоже по фото ? Ну вы прям экстрасенс 🧙
lilul990• 10 апреля в 15:26
Фото в інстаграмі ’щасливої сімї ’ в однакових піжамах то вже давно не показник
месяцкие• 10 апреля в 15:26
Ответ дляЭта_Шикарна)
І ось ще. Природньо на мій погляд
Все без імплантів
а живіт їй теж в клініці зменшили?
Лівий Локіть• 10 апреля в 15:26
Вот это пендец реклама галимая, шо так плохо все с клиентами?
месяцкие• 10 апреля в 15:26
Ответ дляТа никада в жизни
ну хрестик можна було і зняти
ну вона ж в трусах
Знову Я• 10 апреля в 15:27
Ціни в неї дуже високі
Цвіпканя• 10 апреля в 15:27
Ответ дляЭта_Шикарна)
Вона з Запоріжжя, потім як почалася повномасштабна, переїхали до Львова. Для мене люди які ходять по всяким церквам типу бабтисти чи Христова церква, це як шарашкіна контора. Це її життя звичайно, головне щоб робила свою роботу правильно, бо ціни у неї захмарні.
Цвіпканя• 10 апреля в 15:27
Ответ дляЗнову Я
Ціни в неї дуже високі
Захмарні
бювет_в_обед• 10 апреля в 15:28
Там на фото не лише груди підтягнуті , а й живіт відрізаний , бачу , що перенесений пупок .Але ж обов’язково треба наголосити -моя пацієнтка зберегла струнку фігуру …
автор Эта_Шикарна) • 10 апреля в 15:28
Ответ дляЗнову Я
Ціни в неї дуже високі
Які ціни поділіться будь ласка)
Бо я ще не народжувала, тільки планую, але груди великі
Хочу знати на що орієнтуватись
Але загалом як побачила фото і відео клініки зрозуміла, що напевно то не дешево, бізнес з одного боку
Знову Я• 10 апреля в 15:30
Ответ дляВельми шановна
Шов, набряк. Можливо потім прийдуть до норми.
Знову Я• 10 апреля в 15:33
Ответ дляЭта_Шикарна)
Які ціни поділіться будь ласка)
Хочу знати на що орієнтуватись
Зменшення, підтяжка грудей без імплантів біля 5000 євро
Вельми шановна• 10 апреля в 15:34
Ответ дляЗнову Я
А на других фото почему нет тогда такого, а наоборот еще и уменьшили?
автор Эта_Шикарна) • 10 апреля в 15:35
Ответ дляЗнову Я
Зменшення завжди кажуть дорожче
+- і думала за такі ціни
У мене знайома у бебиха ніс за 10.000 € робила
Миззери• 10 апреля в 15:36
Ответ дляЦвіпканя
Атеисту глубоко пофиг молится ли врач или нет, поверьте
автор Эта_Шикарна) • 10 апреля в 15:37
Ответ дляМиззери
Ну ось
Це напевно більше її підстраховка, хоча якщо піде щось не так скаже що так було богу потрібно