Мотористка• 10 апреля в 19:01

Проголосуйте, будь ласка!

Доброго вечора.
Якби у Вас спитали коли для Вас краще було б родити єдину дитину.
1. В 21 р коли хотілося подорожувати, гуляти, будувати кар´єру.
2. В 40 р коли хочеться спокою, розміреного життя
Результат:
вже голосів: 85
60 (70.59%) В 21 р
18 (21.18%) В 40 р
7 (8.24%) Результати
Печальки.нет• 10 апреля в 19:02
Как на пенсию выйду, тогда рожу. На работу не нужно уже будет, смогуьребенка в садик водить, в школу, на кружки, к репетиторам.
Бджолина королева• 10 апреля в 19:02
В 21
Я родила вообще в 17. Сейчас ребенок взрослый, я молодая. Путешествовали и с ребенком и сейчас без него. Путешествия - это огромная часть моей жизни.
А я нівроку• 10 апреля в 19:02
Я своего первого родила в 32, мне идеально.
Но из этих двух вариантов выбрала б 21.

Моя сестра с 20ти лет пыталась забеременеть. Родила только в 41. Так что хотела она родить в 21, а родила прям по вашему опросу в 41
Країна мрій• 10 апреля в 19:03
Краще 2 дитини і в ті проміжки,що написали,все пізнається на контрасті.
Захекалася читать• 10 апреля в 19:04
Я рожала в 19 и в 38. И в 19 с двойней мне было гораздо легче и морально и физически, чем в 38 с одним ( когда уже привык с покойной комфортной жизни и менять все ну очень тяжело)
Кавуся• 10 апреля в 19:04
В 40 - ни в коем случае - уже не до детей - хочется спокойствия. А путешествовать и гулять и в 30 и в 40 и в 60 можно сколько хочешь - главное, чтобы деньги на это были
автор Мотористка • 10 апреля в 19:04
Ответ дляКраїна мрій
Мова про бажання родити 1 дитину
Захекалася читать• 10 апреля в 19:05
Ответ дляМотористка
Мова про бажання родити 1 дитину
Це бажання потрібно втілювати коли воно з´явилося,а не відкладати на десятиріччя. І народжувати, ’бо треба не старою відвести дитину до школи’ також не слід
Країна мрій• 10 апреля в 19:05
Ответ дляМотористка
Мова про бажання родити 1 дитину
От коли завагітнієте,тоді може і народите.Дивні питання,он вище пишуть,що намагались і вийшло через 20 років тільки
Кавуся• 10 апреля в 19:06
Ответ дляКраїна мрій
Да, в жизни всякое бывает...

Это просто гипотетический вопрос. А жизнь - это совсем другое
Фантазерша• 10 апреля в 19:10
я в 33 родила. Выбрала 40, т.к в 21 у меня не было ни желания ни средств дать ребёнку то, что дали в 33 и позже. Но в 40 это поздновато
Клептоманка• 10 апреля в 19:11
Ответ дляКавуся
Так може комусь вже спокій набрид)
автор Мотористка • 10 апреля в 19:11
Я родила в 36,маючи хороше комфортне житло, авто, подушку безпеки років на 5 мінімум, кар´єру, яка годувала в декреті при мінімальній віддаленій зайнятості
В 21 я була приїжджа провінціалка, орендуючи кімнату з чоловіком, працюючи на низькооплачуваних роботах. Дуже багато працювали, деколи без вихідних.
І вот розговорилися з чоловіком і моя думка, якби ми родили зразу після весілля, станом на зараз ми би не мали того рівня життя, як зараз.
Як думаєте?
Кавуся• 10 апреля в 19:11
Ответ дляКлептоманка
Так може комусь вже спокій набрид)
Може)
Кавуся• 10 апреля в 19:12
Ответ дляМотористка
Як думаєте?
Каждый поступает так, как ему лучше. Вы сделали так, как вам было лучше. Зачем об этом теперь думать?!
Полтавська галушка• 10 апреля в 19:13
Родила в 18, имела школьника в 24, но у меня были две бабушки и детский сад на подхвате.
Трейдер кріпти• 10 апреля в 19:13
Родила в 30 и 32, а можно было бы и позже. Поэтому- однозначно в 40
автор Мотористка • 10 апреля в 19:14
Ответ дляКавуся
А чому б і не подумати і не поговорити про цікаву мені тему в холодний сніжний вечір?
Захекалася читать• 10 апреля в 19:14
Ответ дляМотористка
Як думаєте?
Діти- це величезний стимул. І саме щоб у дітей було все, ми з чоловіком гарували, без дітей наше життя було б на релаксі і значно менше забезпеченим. Бо були б інші пріоритети
А я нівроку• 10 апреля в 19:15
Ответ дляМотористка
Як думаєте?
Никто не знает как было бы.
Кавуся• 10 апреля в 19:17
Ответ дляЗахекалася читать
У нас тоже так
автор Мотористка • 10 апреля в 19:18
Ответ дляЗахекалася читать
А ми гарували, щоб було де родити дітей( не в орендованій кімнаті ж), авто, щоб комфортно було при потребі всюди з´їздити, запас заначки, щоб не переживати в декреті.
На мою думку з дітьми у нас би були слабші можливість, так як спеціалістами ми стали лише у своїм 30 ти і то тому що був час на здобуття досвіду. З дитиною не впевнена, що на це був би час.
dulenok• 10 апреля в 19:20
Если только из этих двух, то в 21
Последний вагон• 10 апреля в 20:07
Народила в 22, все що Ви перерахували вже є. Зараз 36, більше не хочу.