ОйЙой• 10 апреля в 19:16

А вы бы взяли фамилию мужа Довбня?

Неробименінерви• 10 апреля в 19:27
Вообще не понимаю зачем такие фамилии берут если можно остаться на своей, наверное под влиянием любви
Фляшка на трьох• 10 апреля в 19:28
Ответ дляОпля Картопля
Был одногрупник с фамилией Могила. Говорил, что не женится если жена не возьмёт его фамилию))) Интересно, как его дела)
Могила, Довбня, Непечиборщ, Мороз - це все козацькі прізвища, якими деякі люди дуже сильно пишаються
Галя-краля• 10 апреля в 19:28
Ответ дляФайна пані
Бо є чоловіки, яким важливо помітити таким чином свою жінку. Також є жінки,яким важливо, щоб всі знали, що їх таки взяли заміж, п зміна прізвища кричить про це голосніше,ніж сама жінка)
’Помітити жінку’...яке гидке висловлювання.
Добре, що я не міняла прізвище, коли одружувалась. А то була б ’помічена’.
как тебе такое илон маск• 10 апреля в 19:28
Ответ дляОпля Картопля
Знаю
А у Насті Каменських яке справжнє прізвище знаєте?
Опля Картопля• 10 апреля в 19:29
Ответ дляФляшка на трьох
Именно этим он и гордился очень)))
Пишу з калідору• 10 апреля в 19:30
Ответ дляФляшка на трьох
Так. Це ж не Прутень.
Да ладно. Лєна Прутень гарніше звучить ніж Лєна Довбня
Яичница с беконом• 10 апреля в 19:30
Ответ дляФайна пані
Помітити, як собака стовбчик)))
Дивна штука, це бажання - бо ж прізвище аж ніяк не впливає ані на людину, ані на стосунки, це просто літери у документах, як на то пішло. Чи то треба оточуючим показати свій шлюбний статус, хіба що для цього
как тебе такое илон маск• 10 апреля в 19:30
Довбня — великий, переважно дерев´яний молот або взагалі велика дерев´яна палиця з потовщенням на кінці. Чому б і не взяти?
Фляшка на трьох• 10 апреля в 19:30
Ответ дляПишу з калідору
Ну як може прізвище х..й бути ліпшим за прізвище молот?
автор ОйЙой • 10 апреля в 19:33
Ответ длякак тебе такое илон маск
Жмур
Файна пані• 10 апреля в 19:33
Ответ дляЯичница с беконом
Помітити, як собака стовбчик)))
Саме так. Особливо,коли прізвище немилозвучне,а чоловік наполягає, щоб дружина його взяла. Або дружина з Валевської стає Чорноротою, але ж одразу видно , що заміжньою дамою
Пуки-куки• 10 апреля в 19:37
А Какун?
Винник• 10 апреля в 19:42
У знайомих таке прізвище, нормальна сім´я, навіть подумати не могла що у них ,,не таке,, прізвище
Бурундучиха• 10 апреля в 19:43
Ответ дляЯ натуралка
Зовут Дима?))
з Маріуполя?)))
Всміхайлик• 10 апреля в 19:44
Ответ дляОйЙой
У Могилевской настоящая фамилия Могила.
Где такое вычитали?
автор ОйЙой • 10 апреля в 19:46
Ответ дляВсміхайлик
Где такое вычитали?
Её страница в Википедии, строка- имя при рождении.
Неробименінерви• 10 апреля в 19:46
Ответ дляФляшка на трьох
Але я людей сприймаю не по прізвищу, а по людським якостями і знаю багато гарних людей з такими прізвищами, той випадок коли людина красить прізвище.
Всміхайлик• 10 апреля в 19:47
Ответ дляОйЙой
Ужас
Луноходик_Ик• 10 апреля в 19:48
Никакую не брала б и не взяла, собственно
Водійка хімарса• 10 апреля в 19:52
Нет. Просила бы его брать мою. Детей на такую фамилию тоже не записала бы. Именно я. Не люблю некрасивые фамилии. Всегда комментирую такие темы
Уходя дверю не хлопать• 10 апреля в 20:06
О, у нас в универе у декана такая фамилия была)
Байрактарна• 10 апреля в 20:15
у сестры была учительница - Сукова. у дочки одноклассница - Вагина (правда ударение на первый слог), у меня была коллега - фамилия Любочка (были проблемы, когда представлялась, все думали, что ее так зовут и требовали фамилию), был одногрупник Пивень.
r25-1• 10 апреля в 20:19
нет
Щаслива Я• 10 апреля в 20:30
Ні. В мене вже є прізвище, чужі мені ні до чого.
фрау Гітта• 10 апреля в 21:09
Ни за что такой ужас.
А вообще я на своей осталась.
Дама_с_караваем• 10 апреля в 21:09
Нет. Зачем?
Я_и_моя_собака• 10 апреля в 22:32
Ответ дляЯ натуралка
Зовут Дима?))
Альберт
задумчивая мордочка• 10 апреля в 22:35
Ответ дляОпля Картопля
Двойную возьмет. Будет прикольно.
Василина Семеніч• 10 апреля в 23:07
Довбню знаю фамилию, не взяла бы.
У подруги фамилия Сморщек, она б наверное взяла))
Зам. зав. Анонима• 10 апреля в 23:09
Я не змінювала прізвище, люблю своє