ОйЙой• 10 апреля 2025

А вы бы взяли фамилию мужа Довбня?

Неробименінерви• 10 апреля 2025
Вообще не понимаю зачем такие фамилии берут если можно остаться на своей, наверное под влиянием любви
Фляшка на трьох• 10 апреля 2025
Ответ дляОпля Картопля
Был одногрупник с фамилией Могила. Говорил, что не женится если жена не возьмёт его фамилию))) Интересно, как его дела)
Могила, Довбня, Непечиборщ, Мороз - це все козацькі прізвища, якими деякі люди дуже сильно пишаються
Галя-краля• 10 апреля 2025
Ответ дляФайна пані
Бо є чоловіки, яким важливо помітити таким чином свою жінку. Також є жінки,яким важливо, щоб всі знали, що їх таки взяли заміж, п зміна прізвища кричить про це голосніше,ніж сама жінка)
’Помітити жінку’...яке гидке висловлювання.
Добре, що я не міняла прізвище, коли одружувалась. А то була б ’помічена’.
как тебе такое илон маск• 10 апреля 2025
Ответ дляОпля Картопля
Знаю
А у Насті Каменських яке справжнє прізвище знаєте?
Опля Картопля• 10 апреля 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Именно этим он и гордился очень)))
Пишу з калідору• 10 апреля 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Так. Це ж не Прутень.
Да ладно. Лєна Прутень гарніше звучить ніж Лєна Довбня
Яичница с беконом• 10 апреля 2025
Ответ дляФайна пані
Помітити, як собака стовбчик)))
Дивна штука, це бажання - бо ж прізвище аж ніяк не впливає ані на людину, ані на стосунки, це просто літери у документах, як на то пішло. Чи то треба оточуючим показати свій шлюбний статус, хіба що для цього
Довбня — великий, переважно дерев´яний молот або взагалі велика дерев´яна палиця з потовщенням на кінці. Чому б і не взяти?
Фляшка на трьох• 10 апреля 2025
Ответ дляПишу з калідору
Ну як може прізвище х..й бути ліпшим за прізвище молот?
автор ОйЙой • 10 апреля 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Жмур
Файна пані• 10 апреля 2025
Ответ дляЯичница с беконом
Помітити, як собака стовбчик)))
Саме так. Особливо,коли прізвище немилозвучне,а чоловік наполягає, щоб дружина його взяла. Або дружина з Валевської стає Чорноротою, але ж одразу видно , що заміжньою дамою
Пуки-куки• 10 апреля 2025
А Какун?
Винник• 10 апреля 2025
У знайомих таке прізвище, нормальна сім´я, навіть подумати не могла що у них ,,не таке,, прізвище
Бурундучиха• 10 апреля 2025
Ответ дляЯ натуралка
Зовут Дима?))
з Маріуполя?)))
Всміхайлик• 10 апреля 2025
Ответ дляОйЙой
У Могилевской настоящая фамилия Могила.
Где такое вычитали?
автор ОйЙой • 10 апреля 2025
Ответ дляВсміхайлик
Где такое вычитали?
Её страница в Википедии, строка- имя при рождении.
Неробименінерви• 10 апреля 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Але я людей сприймаю не по прізвищу, а по людським якостями і знаю багато гарних людей з такими прізвищами, той випадок коли людина красить прізвище.
Всміхайлик• 10 апреля 2025
Ответ дляОйЙой
Ужас
Луноходик_Ик• 10 апреля 2025
Никакую не брала б и не взяла, собственно
Водійка хімарса• 10 апреля 2025
Нет. Просила бы его брать мою. Детей на такую фамилию тоже не записала бы. Именно я. Не люблю некрасивые фамилии. Всегда комментирую такие темы
Уходя дверю не хлопать• 10 апреля 2025
О, у нас в универе у декана такая фамилия была)
Байрактарна• 10 апреля 2025
у сестры была учительница - Сукова. у дочки одноклассница - Вагина (правда ударение на первый слог), у меня была коллега - фамилия Любочка (были проблемы, когда представлялась, все думали, что ее так зовут и требовали фамилию), был одногрупник Пивень.
r25-1• 10 апреля 2025
нет
Щаслива Я• 10 апреля 2025
Ні. В мене вже є прізвище, чужі мені ні до чого.
фрау Гітта• 10 апреля 2025
Ни за что такой ужас.
А вообще я на своей осталась.
Дама_с_караваем• 10 апреля 2025
Нет. Зачем?
Я_и_моя_собака• 10 апреля 2025
Ответ дляЯ натуралка
Зовут Дима?))
Альберт
задумчивая мордочка• 10 апреля 2025
Ответ дляОпля Картопля
Двойную возьмет. Будет прикольно.
Василина Семеніч• 10 апреля 2025
Довбню знаю фамилию, не взяла бы.
У подруги фамилия Сморщек, она б наверное взяла))
Зам. зав. Анонима• 10 апреля 2025
Я не змінювала прізвище, люблю своє