Белчонок• 10 апреля в 19:05

Як думаєте , чи набере петиція потрібну кількість голосів?

Не забудьте підписати петицію! https://petition.kmu.gov.ua/petitions/7692

П´ять днів залишилося до завершення збору підписів
Шотуткоїться?• 10 апреля в 19:07
Я двома руками за, але ж цього не буде....
Шеллар• 10 апреля в 19:07
А що 4тис.долярів від сонцесяйного не вистачає? Ну так за кого голосували хай тому і чолобітну несуть.
Последний вагон• 10 апреля в 19:08
Навіть якщо і набере, то інститут петицій у нас не працює
Непереможна• 10 апреля в 19:09
Я против! Учителя и на нынешние з/п не наработали. Плюс у них вечные подношения от классов. Пусть губу закатают.
Ніка Найз• 10 апреля в 19:10
Нет конечно!
Работать идите! Сеятели доброго вечного светлого!
размахер• 10 апреля в 19:10
Мій син вже три роки на лістанційному.То асинхрон, то самостійно, то самостійно конспект скласти( Миколаїв).За що їм ще піднімати зп.
Не буду підписувати
Ніка Найз• 10 апреля в 19:11
Училкам вообще надо перестать платить заплату! Больше пользы для бюджета будет!
Міряно-переміряно• 10 апреля в 19:11
а всем остальным не надо? у нас есть куча профессий з зп минималкой, а уровень обучения ниже плинтуса
Ніка Найз• 10 апреля в 19:12
Лучше бы полиции и СБУ зарплату подняли!
Ніка Найз• 10 апреля в 19:13
Ответ дляШотуткоїться?
Удалено администрацией...
Тріль!• 10 апреля в 19:16
Ответ дляНепереможна
Согласна! Лучше пусть увеличат з/п тем, у кого дети школьники. А то с теми зажравшимися учителями никаких денег не хватит. И родители должны сами детей учить, пока те клуши о повышении з/п петиции составляют.
Последний вагон• 10 апреля в 19:16
Ответ дляНіка Найз
Так вже
Ніка Найз• 10 апреля в 19:17
Ответ дляТріль!
работнички...балласт педагогического труда!
КаваЗМолоком• 10 апреля в 19:18
Я підписала. Але багато хто не знає. Основне - ця петиція нічого нічого вирішує, на жаль. У суддів-дармоїдів забрати педагогам і лікарям/медсестрам.
ЭмчЭндЭм• 10 апреля в 19:18
Ответ дляНепереможна
такі скажені гроші заробляють, що ніхто працювати в школі не хоче. Хоч би посоромились таке писати. Та їм памятники прижиттєво ставити потрібно. І що вони по Вашому повинні робити, щоб напрацювати зп? Діти не хочуть вчитись, НЕ ХОЧУТЬ. Якщо батьки не можуть втовкмачити в голови про важливість навчання, то в чому вина вчителя і як вони повинні їх змусити? Вмовляти, на коліна падати? Та зараз той читель і голос не сміє подати, бо йопсель, булінг дитяти зі сторони вчителя. І так, для справки, я не вчитель і ніколи ним не була.
Ніка Найз• 10 апреля в 19:19
Ответ дляКаваЗМолоком
Удалено администрацией...
ЭмчЭндЭм• 10 апреля в 19:20
Та можете ліпити тих фіолетових баб скільки завгодно, це не відміняє того, що ви самі не можете справитись зі своїми дітьми.
Ніка Найз• 10 апреля в 19:21
Ответ дляЭмчЭндЭм
Дети виноваты? А за что государство платить деньги училкам?!
Ніка Найз• 10 апреля в 19:22
Давно пора уже гадюжники сократить и заставить пидагогов работать на благо страны!
КаваЗМолоком• 10 апреля в 19:22
Ответ дляНіка Найз
Удалено администрацией...
Ви можете створити петицію щодо цього. Також можна розформувати школи, якщо там нічого не роблять. Тільки при достойній зп буде конкуренція і відповідно якість.
Ніка Найз• 10 апреля в 19:23
Ответ дляКаваЗМолоком
Удалено администрацией...
Шеллар• 10 апреля в 19:24
Ответ дляЭмчЭндЭм
Не хоче? Да їх помийним віником випхати не можна, посади в спадок передають. Мої однокласниці, в яких батьки вчителями були, всі дружно помаршували в пед. Після обіду пахарі вже дома на обійстях товчуться. Більшій половині і мінімалку багато платити.
ЭмчЭндЭм• 10 апреля в 19:24
Ніка, не можу відповісти з цитатою, відповім так. Якщо дитина не хоче вчитись, це вина її батьків, ну ніяк не вчителя. Як дитина вчиться, то і батьки на вчителів не гонять. От скажіть, як вчитель повинен заставити вчитись дитину? Я дійсно хочу почути відповідь на це питання. Як?
Невгамовна• 10 апреля в 19:24
Мед,то ложкою.Ви читали петицію-1000/1500$,де збираєтесь брати такі гроші на виплати?
Ніка Найз• 10 апреля в 19:25
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ніка Найз• 10 апреля в 19:26
Хуже нет врага на свете чем учитель в сельсовете!
Тролю як можу• 10 апреля в 19:26
Старую собаку не научишь новым трюкам. На качество обучения и вовлеченность это никак не повлияет. Хорошие учителя останутся хорошими, а плохие плохими. Все мои одноклассницы -троечницы в 2000 году поступили и закончили Педуны, потому что был недобор. Я когда вижу их фото с детьми в школе, мне становится смешно и грустно. До пенсии им почти 20 лет.
Просто каралева• 10 апреля в 19:26
Ответ дляЭмчЭндЭм
Я не Ніка, але відповім. Вчитель має змотивувати вчитись, заохотити , а не просто прийти, відпрацювати і піти
Ніка Найз• 10 апреля в 19:27
Ответ дляТролю як можу
педуха и кулек и это вузы для лентяек дармоедок и трутней!
Ніка Найз• 10 апреля в 19:27
Ответ дляПросто каралева
Согласна! Иначе чему училку учат 5 лет в педухе?!