Чучало яблуні• 10 апреля в 22:17
Вертигохеель
Кто принимал, поделитесь,пожалуйста,отзывами
Девочки, кто приветствует только доказовую медицину, просто пройдите,пожалуйста,мимо
Спасибо!
Однозначная• 10 апреля в 22:53
После сильного стресса и непонятного вируса три года страдаю от головокружений. Медицина говорит, что здорова. А я все ищу препараты которые мне помогут жить нормальной жизнью, но увы...Я начиталась позитивных отзывов в интернете. Купила, принимала. Но мне он не помог, совсем.
Мрію про пончик• 10 апреля в 23:06
Вдома є Вертігохеель. У мене дисциркуляторна енцефалопатія гіпертонічного генезу, ХНМК та вестибуло-атактичний синдром. Приймаю препарат, але покращення поки що не відчула. Сама купляла цей препарат в аптеці.
Чучало яблуні
• 11 апреля в 21:36
Ответ дляОднозначная
Спасибо за отзыв!
Что еще принимали?
Мне сдавливает голову, шатает,плохо соображаю
Что еще принимали?
Чучало яблуні
• 02 мая в 23:08
Ответ дляМрію про пончик
Закончили прием?
Так и нет результата?
Мрію про пончик• 03 мая в 01:07
Ответ дляЧучало яблуні
Закончили прием?
Так и нет результата?
Немає.
В інструкції до Вертігохеель написано, що препарат також призначається при дисциркуляторній енцефалопатії та артеріальній гіпертензії, запамороченнях. Але і при призначенні комплексно препаратів неврологом лише дещо інтенсивність деяких симптомів зменшується на короткий термін. У мене на МРТ головного мозку виражені вогнищеві зміни і інші зміни є.
Мрію про пончик• 03 мая в 06:48
Ответ дляЧучало яблуні
Жаль,что не помогло
Чем же спасаться?
Потрібно знайти причину, з якою можуть бути пов´язані симптоми. Пройти необхідні обстеження. Звернутися до невролога для встановлення діагнозу і призначення лікування.
У Вас встановлений неврологом діагноз є?
У мене лише після проходження МРТ головного мозку з ангіографією судин та УЗД судин шиї було встановлено діагноз. Але за даними МРТ головного мозку тривалий період не було остаточного діагнозу, а симптоматика посилювалася.
Призначають таблетки і уколи - це може бути ноотропний препарат, нейропептид (в моєму випадку це необхідний препарат, уколи, але дорого коштує), препарат бетагістину від запаморочення, препарат мельдонію, вазодилататор, препарат з основною речовиною mexidol, препарат з гінкго білоба. Вже й всі не пам´ятаю. Знеболюючий.
Є ще проблеми з хребтом, у всіх відділах хребта. Призначають препарат групи вітамінів В, міорелаксант.
Але, якщо процес пішов (пишу про себе), то лише дещо інтенсивність деяких симптомів зменшується на короткий термін. Просто я поки шукала причину симптоматики, запустила ситуацію і тому лише так...
Що стосується Вертігохеель, препарат потрібно приймати 2-4 тижні, а потім через 1-2 тижні можна повторити приом препарату. Можливо комплексно з іншими препаратами, якщо б звернулася до невролога, хоч трішечки покращення було. Не знаю.