Шиворот Навыворот• 10 апреля в 22:31

Як я знімаю стрес

Дівчата, настрій сьогодні цілий день не айс, і мені різко моя машина здалася брудною. Підключила шланг і видраяла. Реальний антистрес 🤣 і економія.
автор Шиворот Навыворот • 10 апреля в 22:33
Часть вторая. Не пила місяць десь. Винце так пішло гарно
Love_Love_Love_• 10 апреля в 22:34
В мене чоловік знімає стрес миючи кухню і санвузли
Ms. Похвала• 10 апреля в 22:34
Я что-то мою, разбираю, отдаю, и , иногда, пью вино (больше из алкоголя ничего не люблю).
автор Шиворот Навыворот • 10 апреля в 22:35
Ответ дляLove_Love_Love_
В мене так екс знімав стрес, вилизував всю квартиру. Він ще й діва був, прагнення чистоти, це діагноз
Ответ дляMs. Похвала
Я теж зараз налила.
Туся муся• 10 апреля в 22:37
Ответ дляLove_Love_Love_
Боже …
Может ему нужно еще одну кухню и санузел отмыть для антистресса ? Я могу предоставить свои бесплатно 😂
Туся муся• 10 апреля в 22:38
Ответ дляШиворот Навыворот
А Вы кто по зодиаку ?)
Тролю як можу• 10 апреля в 22:38
Я вышиваю, занимаюсь цветами, делаю кукол, это мой антистресс. Не пью
Love_Love_Love_• 10 апреля в 22:38
Ответ дляШиворот Навыворот
Нє, мій розкидає речі по дому, шкарпетки і всякі дрібниці, але колись він працював в ресторані на кухні, їх там змушували після роботи залишати стерильну чистоту на кухні, дякую за це цим святим людям
Санвузли вже пішли бонусом
автор Шиворот Навыворот • 10 апреля в 22:39
Ответ дляТуся муся
А Вы кто по зодиаку ?)
Я останній день рака. Чистоту люблю, але чужими руками. Зате готую з задоволенням.
Машину свою нікому не довіряю, мию сама
ИНЬэтовамниЯНЬ• 10 апреля в 22:39
Ответ дляШиворот Навыворот
Які гарні ручки, доглянуті) і не скажеш що машину драяли👍
Щодо стресу, аналогічно роблю🥰
автор Шиворот Навыворот • 10 апреля в 22:40
Ответ дляТролю як можу
Та я теж рідко пю. Хоча винце червоненьке зараз гарно зайшло
автор Шиворот Навыворот • 10 апреля в 22:42
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Щодо стресу, аналогічно роблю🥰
То здалеку гарні і при такому світлі))
Дякую.
Порадниці зазвичай не такі добрі. В мене приємна тема вийшла
Туся муся• 10 апреля в 22:43
Ответ дляШиворот Навыворот
Машину свою нікому не довіряю, мию сама
По идее с девой должны были неплохо уживаться )
Love_Love_Love_• 10 апреля в 22:46
Ответ дляТуся муся
Боже …
Він реально так робить коли ми в гостях в когось з близьких, почне допомагати прибирати зі столу і там вже пішло поїхало.
Що дивно, що все що не стосується кухі/ ванни він як і інші чоловіки.
Підлогу ще ідеально може вимити, я так не всію
автор Шиворот Навыворот • 10 апреля в 22:46
Ответ дляТуся муся
В нас були дуже душевні стосунки, але не довго. Він трошки мутний був, я його залишила. Проходу 1.5 роки не дає. Навіть висліджував) налякав мене
Доставучая• 10 апреля в 22:51
А ви де знаходитесь? бо в Києві сніг весь день йшов, то якось мити машину в таку погоду не дуже зручно
Туся муся• 10 апреля в 22:52
Ответ дляLove_Love_Love_
И снова Боже …
У меня в коридоре такая плитка , которую надо мыть особым способом
Иначе останутся разводы и вид как немытая

Может Ваш муж недалеко от меня живет ? 🙏
На пів ставки• 10 апреля в 22:52
Я во время стресса люблю хлам выбрасывать. Стараюсь лишнего не прихватить
Love_Love_Love_• 10 апреля в 22:54
Ответ дляТуся муся
И снова Боже …

Далеко, навіть дуже
Шукайте хороший ресторан, беріть там когось з кухні в чоловіки
Туся муся• 10 апреля в 22:56
Ответ дляLove_Love_Love_
Далеко, навіть дуже
Неее , мне мой муж устраивает ))
Он если что пылесосит хорошо ) ну во всяком случае не я пылесошу )) и посуду моет )
С посудомойкой общаться может у нас дочь , но она уехала сейчас ) поэтому ручками мужа справляемся с посудой ))
автор Шиворот Навыворот • 10 апреля в 22:57
Ответ дляДоставучая
В нас 20 градусів сьгодні, сонечко
Love_Love_Love_• 10 апреля в 22:58
Ответ дляТуся муся
Неее , мне мой муж устраивает ))
Ну у вас теж непоганий варіант
Туся муся• 10 апреля в 23:00
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну у вас теж непоганий варіант
Ну вдруг Ваш муж сильно психовать будет и ему будет не хватать кухонь и сан узлов ))
А еще у меня зеркал много 😂 и верхняя часть кухни тоже зеркало ))
Love_Love_Love_• 10 апреля в 23:00
Ответ дляТуся муся
Ахахаха
Ми в США
Туся муся• 10 апреля в 23:00
Ответ дляLove_Love_Love_
Ахахаха
Ми в США
Ай как плохо
Возвращаетесь !)))
Love_Love_Love_• 10 апреля в 23:01
Ответ дляТуся муся
Ай как плохо
Возвращаетесь !)))
Ок))
ЗавЛабСнаб• 10 апреля в 23:05
Ответ дляТролю як можу
Покажите куклу. Люблю смотреть не в Гугле сплошным потоком, а если где-то попадается
Ms. Похвала• 10 апреля в 23:12
Ответ дляШиворот Навыворот
О, у меня сын такой ) сам комнату убирает. 9 лет
Сіточка• 11 апреля в 07:12
зал