Диви яка я пава!• 10 апреля в 22:38
Хто часто їздить у відрядження
Вам сплачує квитки компанія заздалегідь чи спочатку Ви купуєте все а потім Вам це компенсується?Скільки Ви отримуєте добових?
Робот Вертер• 10 апреля в 22:40
Мені давали на пару днів добові. Квитки потім компенсували і не всі. Але у мене була не серйозна контора.
ГейТуда• 10 апреля в 22:42
820 грн. в компанії де я працюю добові у відрядженні, витрати на пальне компенсують по чеках.
Катастрофа• 10 апреля в 22:43
Компания покупает билеты , если по какой-то причине компания не смогла купить билеты,то сама.
За день до командировки присылают деньги за билеты+ суточные
Диви яка я пава!
• 10 апреля в 22:43
Ответ дляГейТуда
А як швидко компенсують?Бо в мене не має вільних грошей зараз все це сплачувати за свої.
ГейТуда• 10 апреля в 22:44
Ответ дляДиви яка я пава!
Добові перед відродженням, за паливо після - по чекам.
Диви яка я пава!
• 10 апреля в 22:46
Ответ дляКатастрофа
Супер, коли так все пунктуально виплачується
Гопница-Советчица• 10 апреля в 22:48
Гостиницу, билеты через агентство партнёра (оплата компании), суточные за свои. После командировки отчёт и буквально через день компенсация суточных. Можно взять аванс.
Белочкой зови• 11 апреля в 05:34
Я роблю попередню смету, отримую аванс, якщо перевитрати, компанія мені повертає, якщо є невикористані кошти, я повертаю. Добові 80 евро.
Диви яка я пава!
• 11 апреля в 09:03
Ответ дляЛепетун
Держ структура - повертають потім. 300грн добові
Щось мало дуже