Мастер Пис• 11 апреля 2025

Молодша школа «випускний». Які подарунки дарували вчителямивід класу?

Дівчатка, привіт!
Діти закінчують 4 клас. Як привітати вчителів по закінченню молодшої школи?
Що подарувати від класу?
Від себе нічого не планую)
+ є 4 предметники, але їм напевно квіти і все, вони ж підуть з нами далі?
Які ідеї?
автор Мастер Пис • 11 апреля 2025
Варіанти в мам різні, писати сюди не буду. Просто ми нічого не вирішили, і можливо ви підкинете якісь варіанти а я озвучу, коли повернемося до обговорення

Морковку дай• 11 апреля 2025
Предметники не підуть, але квітів і цукерок достатньо. В одному класі подарувалии ноут, як раз ковід грянув, а в другому нічого. Але в другому протягом 4х років дарували конверти, думаю, вона не ображена.
Глаголиця• 11 апреля 2025
Ноутбук, интерактивная доска
12 галюцинаций• 11 апреля 2025
Крім подарунків, і на таксі - треба ж довезти
Колдунья-вещунья• 11 апреля 2025
Автомобіль чи квартиру.
Коко Шанель• 11 апреля 2025
Якщо у вас притомна класний керівник, з якою можна відкрито обговорити це питання, то я б просто у неївсе це і спитала.У нас так робить голова род. комітету і питань більше не виникає. Вони знають, що їм потрібно.
Часи, коли дарували золоті ланцюжки, сподіваюся, вже минули. Часто вони просять щось собі у кабінет для роботи. Предметникам можна букет-конфет.
Аноним НаВсеГда• 11 апреля 2025
Предметникам нічого не дарували, вчительці годинник

КараПузовна• 11 апреля 2025
Путівку на море на двох
автор Мастер Пис • 11 апреля 2025
Ответ дляГлаголиця
Ноутбук, интерактивная доска
Дівчата,та ми тут набори рітуалс обговорювали)
Сума 2-3 тис грн
12 галюцинаций• 11 апреля 2025
Ответ дляГлаголиця
Ноутбук, интерактивная доска
Це для школи
А вчителю - скоріш за все, нічим не здивуєш..
автор Мастер Пис • 11 апреля 2025
Ответ дляКараПузовна
Путівку на море на двох
Дівчата, допоможіть без жартів будь ласка
Ошеламиссимо• 11 апреля 2025
Деньги, но у нас наглая тётка была.
автор Мастер Пис • 11 апреля 2025
Ответ дляОшеламиссимо
Деньги, но у нас наглая тётка была.
А скільки грошей?
Кубик Рубика• 11 апреля 2025
у нас классная и род.ком подружки, поэтому мы даже не обсуждаем что дарить, скинулись деньгами, нам потом скинули фото подарка и букета, кто не присутствовал при поздравлении, все) От себя могу только цветочки на 1е сентября и последний звонок принести, и то не букеты по тыс грн, а те, что бабушки продают, по 200-300 грн
Котогосподиня• 11 апреля 2025
У нас дарили конверт с деньгами и цветы.
автор Мастер Пис • 11 апреля 2025
Ответ дляКоко Шанель
Наприклад що?
Я не хочу спитати, а в кабінет попросять ноут.
Можливо по 2 тис грн від класу вчителю і вихователю?
12 галюцинаций• 11 апреля 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
І скільки тих годинників в неї?
Аксесуар...
Не прихильниця подарунків)
Ошеламиссимо• 11 апреля 2025
Ответ дляМастер Пис
А скільки грошей?
По-моему 3 тыс, это первый год войны как раз был. Не до того было да и выпускного не было по факту.
12 галюцинаций• 11 апреля 2025
Ответ дляКараПузовна
Путівку на море на двох
За що?

Кубик Рубика• 11 апреля 2025
Ответ дляМастер Пис
Наприклад що?
прошлый выпуск дарил кофемашину
автор Мастер Пис • 11 апреля 2025
Ответ дляКубик Рубика
Типу голова комітету за вас вирішує? Всі мають вирішувати разом, я гадаю
ПробілНеПрацює• 11 апреля 2025
Мы решили классом, что будем дарить 10 тыс и цветы.
автор Мастер Пис • 11 апреля 2025
Ответ дляКотогосподиня
А скільки в конверті?
автор Мастер Пис • 11 апреля 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Обом? Вчителю і вихователю?
По 10 тисяч?
Якось дорого
12 галюцинаций• 11 апреля 2025
Ответ дляМастер Пис
А скільки грошей?
Донат на фронт - їм більше потрібно, раз зе на гальмах...
ПробілНеПрацює• 11 апреля 2025
Ответ дляМастер Пис
Обом? Вчителю і вихователю?
По 10 тисяч?
Якось дорого
4 Кл, якому вихователю? У нас тільки вчитель.
Коко Шанель• 11 апреля 2025
Ответ дляМастер Пис
Наприклад що?
Ну так то є ваше рішення - питати у вчителя, чи ні.
Можете вирішити, яку сумму з родини ви готові витратити, і йти від цього. Але за досвідом знаю, що це буде довга бесіда в чаті класу ні про що.
Навть якщо ноутбук або принтер, з чисельністю класу 30 осіб в середньому, це не така велика сума з родини, якщо ви не націлитеся на ігрову модель.
КараПузовна• 11 апреля 2025
Ответ дляМастер Пис
А я і не жартую.
Ми від класу дарували путівку.
Перша вчителька така, що дехто з нас ще й досі її вітають з днем вчителя і днем народження.
Кубик Рубика• 11 апреля 2025
Ответ дляМастер Пис
Решает учитель, она выбирает себе подарок, а род.ком. его покупает) мы не решаем, это лишний гемор. Я помню эти срачи в чате в дет.саду, когда одни хотели дарить подарок только 1му воспитателю, а второму нет, то за 50 грн на подарок ребенку срались. Это гиблое дело)
автор Мастер Пис • 11 апреля 2025
Ответ дляКубик Рубика
прошлый выпуск дарил кофемашину
Я в шоці.. це за 30 тис грн?

А ми обираємо рітуалс)