Советничаю тут• 09 апреля в 13:13

Вже напекли?

Ось такі вийшли: паска, пасочка й пасунчик маленький . А ще є дві де дуже підійшли і вийшли з шляпками.
Хомо_сапиенс• 09 апреля в 14:53
Ответ дляЩастя-здоровля
Удалено администрацией...

Щастя-здоровля• 09 апреля в 14:54
Ответ дляХомо_сапиенс
Удалено администрацией...
Хомо_сапиенс• 09 апреля в 14:55
Ответ дляЩастя-здоровля
Удалено администрацией...
Мушля з Криму• 09 апреля в 14:56
Творожная
Щастя-здоровля• 09 апреля в 14:57
Ответ дляХомо_сапиенс
Удалено администрацией...
Хомо_сапиенс• 09 апреля в 14:58
Ответ дляЩастя-здоровля
Удалено администрацией...
Чарівне зіллячко• 09 апреля в 14:59
Ось такі в мене. Глазур любимо таку, як в дитинстві.
Хитрушка-чекушка• 09 апреля в 15:02
Ответ дляЧарівне зіллячко
Прикольно, мастите повністю, то в моїх було б за щастя, люблять саме цю частину.
Чарівне зіллячко• 09 апреля в 15:10
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ну то я тому так і роблю, бо діти люблять. В дитинстві і у мене це улюблена частина була.

Terramiss• 09 апреля в 15:13
Ответ дляМоре Щастя
Завтра ввечері поставлю тісто, ніч розстоїться в холодильнику, в суботу пектиму.
Теж таке планую
Гола з конопель• 09 апреля в 15:14
Ответ дляСоветничаю тут
А ще ковбаска буде:
Я зара язик проковтну 😝
Хитрушка-чекушка• 09 апреля в 15:14
Ответ дляЧарівне зіллячко
Я не додумалася, хоча завжди залишається та намазка
Ищу Аленя• 09 апреля в 15:16
Ответ дляСоветничаю тут
Якраз сьогодні вихідний. Вони в мене ’плаваючі’, то маю все зробити
Зрозуміла!
Фенте Фря• 09 апреля в 15:16
Ответ длянаКоблучках
Так, напекли. Глазурі зверху не буде.
В каких это формах?
Чарівне зіллячко• 09 апреля в 15:17
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ну то може наступного разу
Я ще потім намазку намазую дітям на шматки, з яких вони вже все об´їли:) присипаю та трохи постоїть і знов як нова з глазур´ю.
автор Советничаю тут • 09 апреля в 15:18
Ответ дляЧарівне зіллячко
Супер. Як робите глазур?
Джем Шакіри• 09 апреля в 15:31
завичай пекла у п´ятницю, іноді навіть у суботу, але з того часу, як мала навчається в іншому місті то печу в четвер, щоб їй відправити, бо вона завжди каже, що смачніших за мамині нема, я насправді теж не зустрічала таких смачних, один раз за все моє життя вона принесла від свого кавалєра (який вже здриснув) то його мама пекла дуже схожі на мої
Дуболом• 09 апреля в 15:31
Ответ дляМоре Щастя
1.5 кг муки з білком 12+, 1.6-1.7 кг муки з білком 10.3
65-70 гр свіжих дріжджів
300 мл молока
550 гр цукру. Це солодка, якщо не любите солодку, то 400-450.
1 кг жирного кисломолочного сиру
6 яєць 6 жовтків
200 гр масла
Чайна ложка солі
20-30 гр ванільного цукру (за смаком)
Цедра 2-4 паельсинів (за смаком, не обов´язково)
Опара:
Тепле молоко (34-36градусів), дріжджі, 2-3 ст.ложки цукру, 4-5 ст.ложок з гіркою муки. В тепле місце хвилин на 25-30.
Можна зробити заварну опару, але то вже для фанатиків, проста цілком нормальна.
Сир подрібніть блендером або протріть через сито.
Цукор розітріть з цедрою.
Яйця+жовтки збийте з цукром з цедрою, ваніллю, сіллю.
Додайте сир і вимішайте до однорідності.
Додайте опару.
Додавайте муку частинами. Тісто не рідке, трохи липкувате.
Додавайте частинами м´яке масло, вимішуючи тісто. Спочатку буде липнути, потім стане еластичне і не липке.
Довго місити не треба, достатньо однорідної консистенції і щоб не липло.
Тісто перекладаєте в великий пакет, зав´язуєте, ставите на ніч в холодильник.
Через 11-12 годин витягуєте тісто, залишаєте годинку, щоб зігрілось в теплому місці.
Додаєте в тісто попередньо замочені в апельсиновому соці або коньяку сухофрукти. Обов´язково просушені і підпилені мукою.
Вимішуєте тісто з сухофруктами (розкачуєте тісто в пласт, насипаєте сухофрукти, закручуєте рулет, потім ще трохи місите, щоб все рівномірно розподілилось.
Тісто по формам на 1/3.
Дати підійти хвилин 40.
В духовку на 170 градусів до готовності. Час не пишу, бо духовки різні, розмір пасок різний. Перевіряйте готовність шпажкою.
Ми вам всі щиро вдячні, тепер і у нас буде смачна паска! Дякуємо.
Джем Шакіри• 09 апреля в 15:32
ось моя перша воєнна - 2022 року, а цього ще нема, потім спечу викладу)

Джем Шакіри• 09 апреля в 15:33
Ответ дляЧарівне зіллячко
а я шоколадом поливаю, діти так люблять
Печенюшка• 09 апреля в 15:40
Купую
Чарівне зіллячко• 09 апреля в 15:41
Ответ дляДжем Шакіри
а я шоколадом поливаю, діти так люблять
У мене одна дитина шоколад не любить, а так би теж пару таких робила. Теж люблю з шоколадом зверху
Леди_на_драндулете• 09 апреля в 15:42
напекла! такие красавчики вышли в этом году. Но в конкурсе на лучший декор мы участвовать не планируем беда у меня с этой глазурью, никак не выходит нормально
Я таке знаю• 09 апреля в 15:50
Ответ дляРаботать надо
Блін, от я читала кайдашеву сімʼю, виходить таки ці люди існують реально, прикольно)
(Я з вас угораю, якщо не поняли😅)
Мені цей її допис теж моментально Кайдашеву сімʼю нагадав))) так і бачу як свекруха з Мотрею собачаться))
Море Щастя• 09 апреля в 15:53
Ответ дляДуболом
Я в переліку продуктів забула сухофрукти написати. Я кладу 500-600 грам родзинок, кураги, цукатів з апельсину і мандаринів. А ви, звісно, кладіть те, що любите)
І ще: коли тісто йде в холодильник, то пакет зав´язуйте так, щоб в ньому було багато місця, бо тісто підніметься в 2.5-3 рази.
Хтомолодець? Я!• 09 апреля в 15:53
Ответ дляЛЮБА
Тесто получается очень нежное и вкусное , холодная ферментация отлично подходит и для пасочек)))
А можн ваш рецепт.
Щастя-здоровля• 09 апреля в 16:07
Ответ дляХомо_сапиенс
Удалено администрацией...
Я супер-пупер• 09 апреля в 16:09
Ответ дляМоре Щастя
Волога і волокниста.
Ось минулорічні, частинка))
Чому ви не робите гладеньким верх?
Я супер-пупер• 09 апреля в 16:10
Ответ дляБиблиотекарь
Ці рамки красуні, та ще й прикрашені виробами з тіста! Це справжні українські паски👍👍👍
Які рамки?
Чарівне зіллячко• 09 апреля в 16:17
Ответ дляСоветничаю тут
Супер. Як робите глазур?
Глазур: 3 білка збити з 1 стаканом цукру і добавити декілька капель лимону.
Цукру кладу здебільшого меньше, в білків можу і більше- все одно виходить